Alex Minsky

Synonimy:
model,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Alex Minsky (805)

 • Japońskie auta – zestawienie popularnych modeli

  Japońskie auta – zestawienie popularnych modeli

  Dlaczego ludzie na całym świecie kochają japońskie samochody? Japońskie auta od lat słyną z niezawodności, która przekłada się na niskie koszty ich utrzymania. Mogą też pochwalić się bardzo funkcjonalnymi wnętrzami. Marki samochodów japońskich są prekursorami wielu przełomowych rozwiązań technicznych. Zapisały się na trwałe w historii motoryzacji, tworząc wiele kultowych modeli sportowych (np. Mazdę RX-7, Nissana Skyline, Subaru Impreza), użytkowych (Toyotę Land Cruiser), a także promując pierwsze SUV-y (Toyotę RAV4), kultowe roadstery (Mazdę MX-5), silniki Skyactiv i zastosowania silnika Wankla. Wiele japońskich samochodów było produkowanych w milionach egzemplarzy, jako modele globalne. W ostatnich latach japońskie samochody zaskakują również niesamowitymi liniami nadwozia, w czym bezsprzecznie, prym wiedzie Mazda.
 • Seksowni faceci? Są na Instagramie!

  Seksowni faceci? Są na Instagramie!

  Nie od dziś wiadomo, że Instagram to prawdziwe targowisko próżności i miejsce, w którym swoje wdzięki bardzo chętnie prezentują nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Bardzo seksowni i apetyczni. Dlatego dziś mamy dla was zestawienie prawdziwych przystojniaków. Oto najatrakcyjniejsi faceci Instagrama, których profile obserwują tysiące fanek. Tylko popatrzcie na te ciacha!
 • Nowy model działania grupy

  Nowy model działania grupy

  Zarząd oraz rada nadzorcza PZU SA przyjęły dzisiaj aktualizację strategii do roku 2020, która zmienia model działania całej Grupy PZU, stawia nowe akcenty i powołuje konkretne inicjatywy, by uczynić z PZU jedną z najbardziej innowacyjnych instytucji w branży finansowej w Europie
 • Graham: Jemu niestraszne są wypadki drogowe

  Graham: Jemu niestraszne są wypadki drogowe

  Brak szyi, głęboko osadzone oczy i nos, nienaturalny kształt klatki piersiowej i podłużne stopy. To wcale nie jest opis zdeformowanej osoby. Poznajcie Grahama, który jest modelem człowieka zdolnego do przetrwania każdego wypadku samochodowego. Naukowcy nie mają wątpliwości - wszyscy powinniśmy tak wyglądać.
 • Modelująca bielizna - jak wybrać najlepszą

  Modelująca bielizna - jak wybrać najlepszą

  Przekonasz się, że nie ma lepszej przyjaciółki od... korygującej bielizny. Jest dyskretna i sprawdza się w każdej sytuacji.
 • Orbis liderem rozwoju zgodnie z modelem "asset-light" na rynku hotelarskim w Polsce

  - Dobre wyniki osiągnięte przez Orbis w trzecim kwartale 2013 r. są odzwierciedleniem oznak ożywienia gospodarczego w Polsce, sygnalizowanych przez analityków finansowych i Główny Urząd Statystyczny. Jednak jest jeszcze zbyt wcześnie na ogłoszenie końca spowolnienia gospodarczego w kraju. Z uwagi na wciąż niestabilną sytuację ekonomiczną nadal z uwagą obserwujemy trendy rynkowe i zachowania klientów, by przygotować plany działań na wypadek negatywnych scenariuszy.- powiedział Laurent Picheral komentując wyniki spółki w 3 kwartale 2013 r.
 • Kobiety apelują: Chcemy prawdziwych mężczyzn!

  Kobiety apelują: Chcemy prawdziwych mężczyzn!

  Prawdziwy mężczyzna - gatunek zagrożony! Czy ta teoria ma rację bytu? Okazuje się, że tak. O kryzysie męskości we współczesnym świecie słyszymy coraz częściej. Co ciekawe, zniewieścieniu panów stanowczo przeciwstawiają się kobiety.
 • Joseph Stiglitz: Dla rozwoju Polski dobry model skandynawski

  Joseph Stiglitz: Dla rozwoju Polski dobry model skandynawski

  - Polsce trudno będzie zachować dobre tempo rozwoju wobec problemów jej głównych partnerów handlowych. Najlepszym sposobem rozwoju gospodarczego przy ograniczeniu nierówności społecznych byłoby przyjęcie modelu skandynawskiego - uważa Joseph Stiglitz, amerykański ekonomista, laureat nagrody Nobla.
 • Kolejna marka wraca z zaświatów? Planują nowy model

  Kolejna marka wraca z zaświatów? Planują nowy model

  Mamy świetne wiadomości dla miłośników brytyjskiej motoryzacji. Po informacjach dotyczących wskrzeszenia legendarnego TVR, kolejna wyspiarska marka planuje wielki rynkowy powrót.
 • 500L Living. Pierwszy od dawna nowy model Fiata

  500L Living. Pierwszy od dawna nowy model Fiata

  W ostatnim czasie nieczęsto mamy okazję pisać o nowych modelach Fiata, Włosi przyjęli bowiem, dość nietypową, taktykę przetrwania kryzysu ekonomicznego przy jak najmniejszym nakładzie sił i środków.

Filmy - Alex Minsky (1)