Z karnego - alex ferguson

Artykuły - Alex ferguson (8)

 • Alex Ferguson zarobił prawie cztery miliony na sprzedaży win

  Alex Ferguson zarobił prawie cztery miliony na sprzedaży win

  Alex Ferguson, który do 2013 roku był trenerem zespołu piłkarskiej Premier League Manchesteru United, sprzedał na aukcji część swojej kolekcji win. Zarobił 3,8 mln dolarów.
 • Kibice Manchesteru United wściekli na Moyesa i Fergusona

  Kibice Manchesteru United wściekli na Moyesa i Fergusona

  Kibice Manchesteru United nie wytrzymują ciśnienia. W trakcie derbowego spotkania pomiędzy "Czerwonymi Diabłami" a Manchesterem City na Old Trafford dostało się nie tylko menedżerowi Davidowi Moyesowi, ale również Aleksowi Fergusonowi, który polecił go na swojego następcę.
 • Sędzia schudł 13 kilogramów przejęty krytyką Fergusona

  Sędzia schudł 13 kilogramów przejęty krytyką Fergusona

  Sędzia piłkarski Phil Dowd, prowadzący mecze angielskiej ekstraklasy, tak przejął się krytyką Alexa Fergusona, że schudł 13 kilogramów. W kwietniu były trener Manchesteru United zasugerował mu, że jest zbyt wolny i zarzucił, że nie nadąża za grą.
 • 4,4 tys. dolarów za bilet na mecz MU pod wodzą Fergusona

  4,4 tys. dolarów za bilet na mecz MU pod wodzą Fergusona

  Do 4,4 tys. dolarów wzrosła na czarnym rynku cena za bilet na niedzielny mecz piłkarzy Manchesteru United ze Swensea City - ostatni przed własną publicznością, w którym poprowadzi ich trener Alex Ferguson.
 • Rooney nie będzie już strzelał karnych?

  Rooney nie będzie już strzelał karnych?

  Kontrowersyjny, czasami odklejony od rzeczywistości gość, ale i wysokiej - przed laty - klasy bramkarz Jan Tomaszewski mawia, że nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone. Wayne Rooney powinien wziąć sobie te słowa do serca.
 • Odtwórca roli Bonda odrzucił propozycję Fergusona

  Odtwórca roli Bonda odrzucił propozycję Fergusona

  Trener Manchesteru United Alex Ferguson w jednym z wywiadów opowiedział, jak chciał zaprosić na mecz "Czerwonych Diabłów" odtwórcę roli Jamesa Bonda Daniela Craiga. Jego propozycja została odrzucona, bowiem aktor... jest fanem Liverpoolu.
 • Piłko nożna, pozwól żyć!

  Piłko nożna, pozwól żyć!

  Były takie czasy, że mecz w telewizji był świętem. Kupowało się w piątek gazetę z programem, nie takim kolorowym jak dzisiaj, ale normalnym, czarno-białym, na ostatniej stronie. Z nadzieją szukało się środy. Programy w telewizorze były, jak wiadomo, dwa, więc sprawdzania niewiele...
 • "Czerwone Diabły" na wybiegu dla modeli

  ​Przebywający na tournee w Chinach piłkarze Manchesteru United oraz ich trener Alex Ferguson zamienili boisko na ... wybieg dla modeli. Wzięli udział w charytatywnym pokazie mody w Szanghaju, z którego dochód przeznaczono dla organizacji humanitarnej UNICEF.