alergik

Artykuły - Alergik (18)

 • Gotowanie dla smyka alergika

  Gotowanie dla smyka alergika

  Twój szkrab jest uczulony i musi dostawać posiłki inne niż reszta rodziny? Nie wpadaj w panikę. Wprowadzenie diety nie jest wcale takie trudne. Nasze rady ułatwią ci zorganizowanie domowej kuchni na nowo.
 • Alergia na mieszkanie. Czy to możliwe?

  Alergia na mieszkanie. Czy to możliwe?

  Co trzeci Polak ma alergię. Dotyka ona ponad połowę mieszkańców dużych miast, a dolegliwości są powodowane coraz częściej przez wszechogarniający nas smog. Alergicy uciekają z centrum miast na obrzeża, ale czy to najlepsze rozwiązanie? Przecież decydując się na mieszkanie pod miastem również jesteśmy narażeni na alergeny.
 • Konkurs - zostań testerką odkurzaczy Philips!

  Konkurs - zostań testerką odkurzaczy Philips!

  Nasze użytkowniczki wypróbują odkurzacz PowerPro Active firmy Philips, opiszą nam swoje wrażenia i dostaną go na własność.
 • Ekspert odpowiada na pytania rodziców o alergię u malucha

  Ekspert odpowiada na pytania rodziców o alergię u malucha

  Wątpliwości rozwiewa nasz ekspert dr Ewa Najberg, alergolog z poradni alergologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
 • Dieta dla alergika

  Dieta dla alergika

  Gdy maluch ma alergię pokarmową, musisz przestrzegać pewnych zasad i unikać uczulających produktów, np. mleka, jajek czy mąki. Ale bez nich też przygotujesz pożywne posiłki.
 • 10 zasad gotowania dla alergika

  10 zasad gotowania dla alergika

  Twój brzdąc ma alergię pokarmową i czeka cię wprowadzenie specjalnej diety? Dzięki naszym podpowiedziom bez większych trudności uporasz się z tym wyzwaniem.
 • Mieszkanie dla alergika

  Mieszkanie dla alergika

  Na różne postacie alergii cierpi nawet 40 procent Polaków. 9 milionów ma alergiczny katar, a 5,5 miliona osób skarży się na objawy astmy. Rzadko jednak dolegliwości alergiczne są brane pod uwagę przy poszukiwaniu mieszkania. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród agentów biur nieruchomości Metrohouse i Partnerzy Nieruchomości.
 • Jak leczyć przeziębienie alergika?

  Jak leczyć przeziębienie alergika?

  Alergolog z Centrum Zdrowia Dziecka radzi, co zrobić, by pomóc maluszkowi przy pierwszych objawach infekcji i zapobiec jej groźnym powikłaniom.
 • Bezpieczne wakacje alergika

  Bezpieczne wakacje alergika

  Urlop z uczulonym maluchem też może być cudowny i przebiegać bezstresowo. Pod warunkiem jednak, że dobrze zaplanujecie wyjazd, a na miejscu będziecie przestrzegać kilku zasad.
 • Przytulny kącik dla alergika

  Przytulny kącik dla alergika

  Odnawianie i urządzanie pokoiku małego uczuleniowca to duże wyzwanie. Skorzystaj z naszych wskazówek, a wszystko pójdzie szybko i gładko.

Filmy - Alergik (1)

 • Jak złagodzić skutki alergii? Oto kilka propozycji

  Łzawienie oczu, kichanie... - wiosna to znienawidzony przez alergików czas. Przygotowaliśmy krótki poradnik, jak złagodzić skutki uczulenia. Szczególnie teraz, w okresie pandemii, bardzo ważne jest przestrzeganie surowych zasad higieny i izolacji. Dlatego tym bardziej, jeśli jesteście alergikami, pamiętajcie o tym, by bez potrzeby nie wychodzić z domu.