alergicy

Artykuły - Alergicy (4)

 • "Lorax": Marzenie alergika, koszmar diabetyka

  "Lorax": Marzenie alergika, koszmar diabetyka

  Chociaż animację "Lorax" wyreżyserowali Chris Renaud i Kyle Balda, to jej praojcem jest będący autorem literackiego pierwowzoru Dr. Seuss, kultowy w USA bajkopisarz i rysownik. To kolejna - po m.in. "Grinchu" i "Kocie" - próba zmierzenia się z jego wyobraźnią.
 • Mieszkanie dla alergika

  Mieszkanie dla alergika

  Na różne postacie alergii cierpi nawet 40 procent Polaków. 9 milionów ma alergiczny katar, a 5,5 miliona osób skarży się na objawy astmy. Rzadko jednak dolegliwości alergiczne są brane pod uwagę przy poszukiwaniu mieszkania. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród agentów biur nieruchomości Metrohouse i Partnerzy Nieruchomości.
 • Samochód dla alergików

  Samochód dla alergików

  Kuga jest najnowszym modelem Forda, który otrzymał wydany przez niemiecką firmę TÜV Rheinland Group certyfikat "Wnętrze przetestowane na obecność czynników wywołujących alergie".
 • C-MAX dla alergików

  C-MAX dla alergików

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zmotoryzowanych cierpiących na alergie. Niemiecka organizacja certyfikacyjna TUV Rheinland z siedzibą w Kolonii - mająca uprawnienia do badania i zatwierdzania norm jakości dla produktów przemysłowych - przyznała Fordowi Focus C-MAX certyfikat "Wnętrze przetestowane na obecność czynników wywołujących alergie".