Film - Aleksandra

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Aleksandra (Film (2007)[Alexandra] Reż.Aleksander Sokurow) ,

Artykuły - Aleksandra (114)

 • Serial "Wataha" od 12 października na antenie HBO

  Serial "Wataha" od 12 października na antenie HBO

  Na 12 października zaplanowano premierę nowej polskiej produkcji HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach odbędzie się. W serialu występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Marian Dziędziel.
 • Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Po wakacjach zobaczymy, jak Aleksandra i Marcin z "M jak miłość" radzą sobie z bolesną przeszłością. Rozmowa o serialu to dla aktorów okazja do wspomnień z dzieciństwa i opowieści o własnych synach.
 • Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Wiele razy była na życiowym zakręcie, zaczynała wszystko od nowa. Odpuściła. Teraz pragnie tylko stabilizacji.
 • Katarzyna Rajkiewicz: "Piekielna Kuchnia" postarzyła mnie o 10 lat

  Katarzyna Rajkiewicz: "Piekielna Kuchnia" postarzyła mnie o 10 lat

  Wśród finalistów pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" znalazła się 29-letnia Katarzyna Rajkiewicz z Poznania. Za wygraną chciałaby opłacić żłobek dla swojego synka Aleksandra oraz wyjechać na zasłużone wakacje.
 • Aleksandra Kisio o serialu internetowym "Kumple"

  Aleksandra Kisio o serialu internetowym "Kumple"

  Aleksandra Kisio zagra jedną z głównych ról w internetowym serialu "Kumple". Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" wierzy w powodzenie projektu. - Ludzie nie oglądają seriali w telewizji tylko w internecie - przekonuje.
 • Aleksandra Kisio i Kevin Spacey: Wspólna pasja?

  Aleksandra Kisio i Kevin Spacey: Wspólna pasja?

  Aleksandra Kisio bardzo dobrze wspomina pracę na planie reklamy u boku Kevina Spaceya. Aktorka cieszy się, że udało im się odkryć wspólną pasję - jazdę na nartach. Przy okazji współpracy aktorka zaobserwowała też różnice w zwyczajach aktorów polskich i amerykańskich na planie filmowym.
 • Aleksandra Zienkiewicz stawia na wygodę

  Aleksandra Zienkiewicz stawia na wygodę

  Nie potrafiłabym żyć gdzie indziej niż w moim rodzinnym mieście. Choć na przykład Warszawa daje większe możliwości, bardziej zależy mi na byciu z bliskimi - przyznaje Aleksandra Zienkiewicz. Zdradza też, jaki jest jej ulubiony serial.
 • Aleksandra Szwed: Przekracza granice

  Aleksandra Szwed: Przekracza granice

  Ostatnio głośno jest o rozbieranej sesji zdjęciowej Aleksandry Szwed. Czy zrobiła to dla rozgłosu, czy z próżności? A może jednak po to, by podjąć wyzwanie i zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami?
 • Aleksandra Szwed: Dobrze mi ze sobą

  Aleksandra Szwed: Dobrze mi ze sobą

  Aleksandra Szwed - aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka, znana przede wszystkim z serialu "Rodzina zastępcza" - twierdzi, że pewność siebie i przekonanie o swojej urodzie pomagają w akceptacji własnego wyglądu. Kobiety, które wierzą w siebie, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne, niż te, które cierpią z powodu kompleksów.
 • Kontrowersje wokół filmu "Kamienie na szaniec"

  Kontrowersje wokół filmu "Kamienie na szaniec"

  Film na podstawie książki Aleksandra Kamińskiego 7 marca trafi do naszych kin. Jeszcze przed ukończeniem prac przy produkcji pojawiły się głosy o historycznych nieścisłościach i zbyt wielu scenach erotycznych.