Aleksandra Woźniak

Artykuły - Aleksandra Woźniak (37)

 • Córki gwiazdy "13 posterunku" są już nastolatkami! Jak wyglądają dzieci Aleksandry Woźniak?

  Córki gwiazdy "13 posterunku" są już nastolatkami! Jak wyglądają dzieci Aleksandry Woźniak?

  Aleksandra Woźniak, czyli niezapomniana Kasia z "13 posterunku", szesnaście lat temu została mamą bliźniaczek! Jak dziś wyglądają jej córki? Julia i Anna są mocno aktywne w mediach społecznościowych, nierzadko eksperymentując z wyglądem.
 • Córka Aleksandry Woźniak jest... wiedźmą

  Córka Aleksandry Woźniak jest... wiedźmą

  Aleksandra Woźniak zdobyła ogromną popularność za sprawą roli atrakcyjnej Kasi w serialu „13 posterunek”. Jedna z jej córek zdecydowanie odziedziczyła urodę po mamie, ale wygląda dość… nietypowo.
 • Aleksandra Woźniak, czyli Kasia z serialu "13 posterunek": Co się z nią dzieje?

  Aleksandra Woźniak, czyli Kasia z serialu "13 posterunek": Co się z nią dzieje?

  Co stało się z Aleksandrą Woźniak, czyli uroczą Kasią z "13 posterunku"? Kiedyś była jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, ale w końcu słuch o niej zaginął. Dziś ma 44 lata i nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Woźniak wciąż się kształci i ma bardzo ambitne plany.
 • ​Aleksandra Woźniak: Zlikwidować gimnazja

  ​Aleksandra Woźniak: Zlikwidować gimnazja

  Za moich czasów uczniowie byli bardziej zdyscyplinowani, szanowali nauczycieli i mieli większy pęd do wiedzy. Były też wymagania dotyczące stroju, a w podstawówce żadna z dziewczynek nie śmiała się malować - wspomina Aleksandra Woźniak. Jej zdaniem system edukacji powinien być zreformowany, bo gimnazja zupełnie się nie sprawdzają.
 • ​Aleksandra Woźniak: Nie lubiłam szkoły

  ​Aleksandra Woźniak: Nie lubiłam szkoły

  Matura nie była dla mnie aż tak bardzo stresującym przeżyciem, choć nie ukrywam, że przed egzaminem dojrzałości dużo się uczyłam - wspomina Aleksandra Woźniak. Jako absolwentka klasy humanistycznej nie musiała zdawać matematyki, a to istotna kwestia, bo akurat królowa nauk nie była jej najmocniejszą stroną. Aktorka przyznaje, że od dzieciństwa miała sprecyzowane plany na życie i każdą wolną chwilę poświęcała na rozwijanie swojej pasji.
 • Aleksandra Woźniak: Media społecznościowe to rodzaj niewolnictwa

  Aleksandra Woźniak: Media społecznościowe to rodzaj niewolnictwa

  Aleksandra Woźniak nie przepada za mediami społecznościowymi, docenia jednak ich przydatność w show-biznesie. Jej zdaniem duża liczba fanów i polubień przekłada się na propozycje zawodowe. Ona sama nie potrafi się jednak promować na Facebooku lub Instagramie. Najczęściej publikuje zdjęcia swojego kota, zamiast tak modnych wśród gwiazd selfie.
 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak przeprowadza się do nowego domu. Cała rodzina oczekuje tego z niecierpliwością, ma to być bowiem ich wymarzone lokum. Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne.
 • Aleksandra Woźniak: Nie przyjaźnię się z ludźmi z show-biznesu

  Aleksandra Woźniak: Nie przyjaźnię się z ludźmi z show-biznesu

  Aleksandra Woźniak uważa, że w środowisku filmowym jest bardzo dużo mało wartościowych osób. Zalicza do nich celebrytów, których jedynym celem jest lansowanie się na imprezach. Sama stara się unikać bankietów, choć zdaje sobie sprawę z tego, że może to niekorzystnie odbijać się na jej karierze zawodowej.
 • Aleksandra Woźniak przeciwna histerii wokół ustawy antyaborcyjnej

  Aleksandra Woźniak przeciwna histerii wokół ustawy antyaborcyjnej

  Aleksandra Woźniak nie popiera Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Twierdzi, że jest zwolenniczką obecnej ustawy aborcyjnej i nie chce, by uległa ona zmianie. Przyznaje, że zupełnie nie poruszyło jej wyznanie Natalii Przybysz, która publicznie przyznała się do dokonania aborcji.
 • Aleksandra Woźniak: Polacy złaknieni sztuki

  Aleksandra Woźniak: Polacy złaknieni sztuki

  Aleksandra Woźniak wysoko ocenia poziom rodzimych spektakli teatralnych. Uważa jednak, że Polacy mają zbyt mały dostęp do tego gatunku sztuki.

Filmy - Aleksandra Woźniak (7)

 • ​Aleksandra Woźniak: Zlikwidować gimnazja

  Za moich czasów uczniowie byli bardziej zdyscyplinowani, szanowali nauczycieli i mieli większy pęd do wiedzy. Były też wymagania dotyczące stroju, a w podstawówce żadna z dziewczynek nie śmiała się malować - wspomina Aleksandra Woźniak.
 • ​Aleksandra Woźniak: Nie lubiłam szkoły

  Matura nie była dla mnie aż tak bardzo stresującym przeżyciem, choć nie ukrywam, że przed egzaminem dojrzałości dużo się uczyłam - wspomina Aleksandra Woźniak. Aktorka przyznaje, że od dzieciństwa miała sprecyzowane plany na życie i każdą wolną chwilę poświęcała na rozwijanie swojej pasji.
 • Aleksandra Woźniak: Nie przyjaźnię się z ludźmi z show-biznesu

  Aleksandra Woźniak uważa, że w środowisku filmowym jest bardzo dużo mało wartościowych osób. Zalicza do nich celebrytów, których jedynym celem jest lansowanie się na imprezach.
 • Aleksandra Woźniak przeciwna histerii wokół ustawy antyaborcyjnej

  Aleksandra Woźniak nie popiera Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Twierdzi, że jest zwolenniczką obecnej ustawy aborcyjnej i nie chce, by uległa ona zmianie. P