Aleksandra Popławska

Artykuły - Aleksandra Popławska (25)

 • Aleksandra Popławska o serialu HBO "Wataha 3": W górach żyje się inaczej

  Aleksandra Popławska o serialu HBO "Wataha 3": W górach żyje się inaczej

  Świetna aktorka. Prywatnie kobieta silna i niezależna, tak jak Iga, jej bohaterka z serialu "Wataha". Aleksandra Popławska uwielbia spokój Bieszczad, w których ta opowieść powstała.
 • Aleksandra Popławska i "Wataha 3": Było inaczej niż w pierwszym i drugim sezonie

  Aleksandra Popławska i "Wataha 3": Było inaczej niż w pierwszym i drugim sezonie

  Prokurator Iga Dobosz, grana przez Aleksandrę Popławską, wraca w 3. sezonie "Watahy". Porzuca karierę w stolicy na rzecz Bieszczad, gdzie ma rozwikłać pewną sprawę. Prywatnie, aktorka zdecydowanie lepiej odnajduje się poza miastem - ma domek w Puszczy Kampinoskiej.
 • "Szadź": Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska gwiazdami nowego serialu kryminalnego

  "Szadź": Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska gwiazdami nowego serialu kryminalnego

  Pod koniec października rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu produkowanego specjalnie dla serwisu Player.pl. "Szadź" jest historią seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji. W rolach głównych występują Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska.
 • Aleksandra Popławska nago żegna sezon letni

  Aleksandra Popławska nago żegna sezon letni

  Aleksandra Popławska znana jest z wielu ról teatralnych i filmowych. Widzowie mogą pamiętać ją z takich produkcji, jak: "Między nami dobrze jest", "Wataha", "Belfer" czy "Miasto skarbów". Ostatnio w sieci podzieliła się z internautami wyjątkowym kadrem.
 • Aleksandra Popławska pozuje całkiem nago

  Aleksandra Popławska pozuje całkiem nago

  Aleksandra Popławska specjalizuje się w graniu silnych i przebojowych kobiet. W życiu prywatnym też nie brakuje jej odwagi.
 • Mamed Chalidow komplementowany za rolę w filmie

  Mamed Chalidow komplementowany za rolę w filmie

  Ogłoszenie końca kariery sportowej w mieszanych sztukach walki przez Mameda Chalidowa zbiega się z premierą filmu "Underdog", w którym 38-latek wciela się w jedną z głównych ról. Mający polskie obywatelstwo wojownik z Czeczenii zbiera sporo komplementów od koleżanek i kolegów z planu, m.in. od aktorki Aleksandry Popławskiej.
 • Aleksandra Popławska olśniewa w bikini

  Aleksandra Popławska olśniewa w bikini

  Aleksandra Popławska jest jedną z gwiazd najnowszego filmu Patryka Vegi pt. „Kobiety mafii”. 41-latka wciela się w postać Siekiery.
 • ​Aleksandra Popławska: Efekt naszej pracy jest piorunujący

  ​Aleksandra Popławska: Efekt naszej pracy jest piorunujący

  Przyznaje, że role w serialach to bardzo ważna część jej pracy zawodowej. Dzięki nim zyskała rozpoznawalność i popularność. Ale w teatrze ​Aleksandra Popławska z powodzeniem realizuje się jako reżyser.
 • Aleksandra Popławska: Nadszedł jej czas

  Aleksandra Popławska: Nadszedł jej czas

  W czwartek, 17 marca, aktorka Aleksandra Popławska obchodzi 40. urodziny. Młodsza siostra Magdaleny Popławskiej i żona aktora Marka Kality spełnia się nie tylko przed kamerą i na teatralnej scenie. Z powodzeniem radzi sobie także na reżyserskim fotelu.

Zdjęcia - Aleksandra Popławska (3)

Filmy - Aleksandra Popławska (2)

 • "Demakijaż": Aleksandra Popławska

  Po rolach w serialu „Wataha” oraz kinowych hitach: „Kobiety mafii” i „Underdog” postrzegana jest jako silna, zdeterminowana kobieta. Prywatnie Aleksandra Popławska bardziej od błysku fleszy i czerwonego dywanu woli spacer po lesie, czy rowerową wyprawę z mężem, również aktorem – Markiem Kalitą.
 • "Hotel 52": ciąża i sercowe rozterki

  Aleksandra Popławska zdradza, jakie zawirowania czekają jej bohaterkę w nowych odcinkach popularnego serialu "Hotel 52".