Aleksandra Kwaśniewska

Synonimy:
Ola Kwaśniewska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aleksandra Kwaśniewska (19)

Filmy - Aleksandra Kwaśniewska (13)

 • Aleksandra Kwaśniewska - dlaczego zniknęła z mediów na tak długo?

  Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy, że pół roku nieobecności w mediach było spowodowane zmęczeniem. Gwiazda chciała odpocząć od medialnego szumu i pojawiających się na jej temat plotek. Przyznała jednak, że czasem sama jest sobie winna, bo lubi żartować i podaje nieprawdziwe informacje, które później traktowane są przez media poważnie. – Byłam zmęczona, bo każde moje publiczne pojawienie się skutkowało falą plotek, które potem urastały do rangi informacji. Szczerze mówiąc, bardzo mi się przyjemnie żyło przez ostatnich kilka miesięcy bez tego szumu – mówi Aleksandra Kwaśniewska.
 • Aleksandra Kwaśniewska rozważa adopcję psa ze schroniska

  W ramach obchodzonego w najbliższą sobotę Światowego Dnia Zwierząt w schronisku "Na Paluchu" pojawiły się gwiazdy wspierające akcję „Kupując Pomagasz”. Do adopcji i opiekowania się bezdomnymi zwierzętami zachęcały m.in. Aleksandra Kwaśniewska, Ewelina Rydzyńska i Kamila Szczawińska. Aleksandra Kwaśniewska, która ostatnio rzadko pojawia się publicznie, zdecydowała się wziąć udział w akcji „Kupując Pomagasz” i waha się, czy nie zaadoptować jednego z podopiecznych schroniska „Na Paluchu”. – Serce mówi tak, rozum mówi zastanów się – mówi Aleksandra Kwaśniewska. – Nie biorę pod uwagę możliwości, aby nie mieć kolejnego psa. Czuję się współmatką psów moich rodziców, które często lądują na moim przechowaniu. One nie są wielkimi fanami innych psów i to mnie powstrzymuje przed decyzją o adopcji. Boje się sytuacji, w której dojdzie do jakiegoś dramatu rodzinnego pomiędzy zwierzakami.
 • Jolanta Kwaśniewska o zniknięciu córki z telewizji

  Talk-show „Mała czarna”, który współprowadziła Aleksandra Kwaśniewska w Polsat Cafe, został zdjęty z anteny. Jak uspokaja mama gwiazdy, Jolanta Kwaśniewska, Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej, czyli pisaniem. Panie nie wykluczają również ponownej współpracy w przyszłości.
 • Rydzyńska i Jacyków o sukni ślubnej Oli Kwaśniewskiej

  Styliści Ewelina Rydzyńska i Tomasz Jacyków skomentowali suknię ślubną Aleksandry Kwaśniewskiej. Ślub córki byłego prezydenta i Kuby Badacha spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mediów, a w centrum uwagi była suknia panny młodej. Rydzyńska i Jacyków pozytywnie ocenili wybór kreacji, podkreślając zarówno jej nowoczesną formę, jak i klasyczną elegancję.