Aleksandra

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Aleksandra (Film (2007)[Alexandra] Reż.Aleksander Sokurow) ,

Artykuły - Aleksandra (238)

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".
 • "The Voice Of Poland": Aleksandra Nizio w przeboju Adele

  "The Voice Of Poland": Aleksandra Nizio w przeboju Adele

  W kolejnym odcinku programu "The Voice Of Poland" porywający występ dała 19-letnia Aleksandra Nizio.
 • Serial "Wataha" od 12 października na antenie HBO

  Serial "Wataha" od 12 października na antenie HBO

  Na 12 października zaplanowano premierę nowej polskiej produkcji HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach odbędzie się. W serialu występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Marian Dziędziel.
 • Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Po wakacjach zobaczymy, jak Aleksandra i Marcin z "M jak miłość" radzą sobie z bolesną przeszłością. Rozmowa o serialu to dla aktorów okazja do wspomnień z dzieciństwa i opowieści o własnych synach.
 • Aleksandra Dzwigała "We śnie": Ola z "Must Be The Music" ma już prawie 17 lat

  Aleksandra Dzwigała "We śnie": Ola z "Must Be The Music" ma już prawie 17 lat

  W ostatnim czasie sporo się zmieniło w życiu niespełna 17-letniej Aleksandry Dzwigały, którą możemy pamiętać z trzeciej edycji "Must Be The Music".
 • Zmiana siedziby Spółki

  Centurion Finance S.A. informuje o zmiane adresu siedziby i adresu korespondencyjnego Spółki. Nowy adres: ul. Aleksandra Zająca 22 40-749 Katowice Podstawa prawna: § 3 ust. 2. punkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”Osoby reprezentujące spółkę:Piotr Międlar - Przewodniczący Rady Nadzorczej
 • Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Wiele razy była na życiowym zakręcie, zaczynała wszystko od nowa. Odpuściła. Teraz pragnie tylko stabilizacji.
 • Katarzyna Rajkiewicz: "Piekielna Kuchnia" postarzyła mnie o 10 lat

  Katarzyna Rajkiewicz: "Piekielna Kuchnia" postarzyła mnie o 10 lat

  Wśród finalistów pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" znalazła się 29-letnia Katarzyna Rajkiewicz z Poznania. Za wygraną chciałaby opłacić żłobek dla swojego synka Aleksandra oraz wyjechać na zasłużone wakacje.
 • Aleksandra Kisio o serialu internetowym "Kumple"

  Aleksandra Kisio o serialu internetowym "Kumple"

  Aleksandra Kisio zagra jedną z głównych ról w internetowym serialu "Kumple". Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" wierzy w powodzenie projektu. - Ludzie nie oglądają seriali w telewizji tylko w internecie - przekonuje.
 • Rezygnacja członka Rady Nadzorczej

  Zarząd InfoScope S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") informuje, iż otrzymał w dniu 9 czerwca 2014 r. rezygnację Pana Aleksandra Lesza z funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect" Osoby reprezentujące spółkę:Janusz Niechwiedowicz - Wiceprezes

Filmy - Aleksandra (2)

 • Aleksandra Domańska o spożywaniu alkoholu

  Czy aktorce zdarza się sięgnąć po kieliszek?
 • Co słychać u Aleksandry Kwaśniewskiej?

  Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że Aleksandra Kwaśniewska nie radzi sobie z trudami dorosłego życia. Podobno córka byłego prezydenta nie ma nawet stałej pracy. Natomiast środków finansowych potrzebnych do życia dostarcza jej bywanie na imprezach. W końcu nie od dziś wiadomo, że firmy płacą za uczestnictwo celebrytów we wszelakich wydarzeniach.