Aleksander Winiarski

Artykuły - Aleksander Winiarski (3)

 • Skoki narciarskie. Małysz wstawił się za doktorem Winiarskim. Mocne stanowisko szpitala

  Skoki narciarskie. Małysz wstawił się za doktorem Winiarskim. Mocne stanowisko szpitala

  W czwartek Adam Małysz zaalarmował Interię faktem, że w nowotarskim szpitalu traci pracę dr Aleksander Winiarski - lekarz skoczków. Dyrekcja placówki, w oświadczeniu przesłanym do nas zapewnia, że doktor Winiarski nie jest na okresie wypowiedzenia. "Przebywa na urlopie bezpłatnym do 30 września 2020 r." - oświadczył dyrektor Marek Wierzba.
 • Skoki narciarskie. Doktor Winiarski: Wyjazdy ze skoczkami były tylko pretekstem do zwolnienia

  Skoki narciarskie. Doktor Winiarski: Wyjazdy ze skoczkami były tylko pretekstem do zwolnienia

  Dyrektor Adam Małysz i polscy skoczkowie łapią się za głowę, po tym jak ich lekarski guru Aleksander Winiarski został zwolniony Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu. Dyrektorowi placówki zaczęło przeszkadzać, że "zajęcia pozazawodowe Winiarskiemu zajmują zbyt wiele czasu". Interia porozmawiała o tym z samym zainteresowanym.
 • Skoki narciarskie. Adam Małysz alarmuje: Wyrzucili z pracy doktora Winiarskiego!

  Skoki narciarskie. Adam Małysz alarmuje: Wyrzucili z pracy doktora Winiarskiego!

  Lekarz i opiekun reprezentacji Polski w skokach narciarskich Aleksander Winiarski został wyrzucony z Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. - To wielki skandal! Zwłaszcza teraz, gdy brakuje nam lekarzy, a doktor Winiarski to świetny specjalista, który ratował nie tylko skoczków, ale też setki pacjentów - alarmuje Interię legenda polskich skoków i dyrektor Adam Małysz. Jest reakcja nowotarskiego szpitala.