Muzyka - Aleksander Kwaśniewski

Synonimy:
Kwaśniewski Aleksander,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aleksander Kwaśniewski (4)

 • Aleksander Kwaśniewski podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami [LISTA]

  Aleksander Kwaśniewski podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami [LISTA]

  Radio Kampus zdobyło listę ulubionych utworów byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Znaleźli się na niej m.in. Ray Charles, Łona i Webber oraz zięć polityka Kuba Badach.
 • Kwaśniewski o Jacksonie

  Kwaśniewski o Jacksonie

  "To był król, niezwykły talent, a przy tym człowiek niezwykle wrażliwy" - tak zmarłego w nocy z czwartku na piątek (25/26 czerwca) króla popu Michaela Jacksona wspomina były prezydent Aleksander Kwaśniewski, który w 1996 roku spotkał się z piosenkarzem.
 • Wyjątkowy koncert Michała Urbaniaka

  Wyjątkowy koncert Michała Urbaniaka

  Na 11 września, w pierwszą rocznicę tragicznych zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie, swój wyjątkowy koncert zaplanował Michał Urbaniak, jeden z najbardziej znanych na świecie polskich jazzmanów. Wykonaniu fragmentu Suity Nowojorskiej "Manhattan Man" w Muzeum Narodowym w Warszawie będzie przysłuchiwał się sam prezydent Aleksander Kwaśniewski.
 • Polska bezpieczniejsza dla Elvisa i Beatlesów

  Polska bezpieczniejsza dla Elvisa i Beatlesów

  Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski podpisał niedawno nowelizację do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W praktyce oznacza to, że wzmocniona została możliwość ścigania piractwa na drodze postępowania karnego, a ponadto przyznana została 50-letnia ochrona dla fonogramów i artystycznych wykonań.