Aleksandar Vuković

Artykuły - Aleksandar Vuković (151)

 • Lech - Legia. Vuković: Artur Boruc byłby u nas mile widziany

  Lech - Legia. Vuković: Artur Boruc byłby u nas mile widziany

  - Artur Boruc na pewno jest człowiekiem, który w Legii Warszawa jest mile widziany. Jest postacią ważną i istotną dla historii tego klubu. Jego sytuacja w tym momencie i fakt, że akurat my szukamy bramkarza nie są jednak do końca połączone ze sobą w oczywisty sposób – powiedział na konferencji prasowej przed hitem 34. Kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań-Legia Warszawa trener stołecznej drużyny Aleksandar Vuković.
 • Legia Warszawa. Vuković z nowym kontraktem: Marzy się mi taki owoc mojej pracy

  Legia Warszawa. Vuković z nowym kontraktem: Marzy się mi taki owoc mojej pracy

  W kwestii nowego kontraktu z klubem byłem spokojny, bo ustaliliśmy to już wcześniej. Marzy się mi pełen stadion Legii wypełniony kibicami aż po brzegi. Jeżeli to się nam uda i to będzie owocem naszej pracy, to będziemy bardzo zadowoleni - powiedział tuż po podpisaniu nowej umowy z Legią do czerwca 2022 roku trener Legii Aleksandar Vuković.
 • PKO Ekstraklasa. Legia-Piast. Vuković: W niedzielę będę przed telewizorem

  PKO Ekstraklasa. Legia-Piast. Vuković: W niedzielę będę przed telewizorem

  Już w niedzielę Legia może świętować mistrzostwo Polski. Aby tak się stało powinna w sobotę pokonać wciąż aktualnego mistrza Piast Gliwice. Do tego musi liczyć na stratę punktów przez Lech Poznań. Będę oglądał mecz Lecha ze Śląskiem w niedzielę - mówi trener Legii Aleksandar Vuković.
 • Legia Warszawa. Aleksandar Vuković skomentował aferę wokół Jose Kante

  Legia Warszawa. Aleksandar Vuković skomentował aferę wokół Jose Kante

  Mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław odbył się w cieniu ogromnej afery, która rozgorzała wokół stołecznego klubu, a zwłaszcza jego napastnika - Jose Kante. Do całej sprawy odniósł się po spotkaniu na antenie telewizji Canal+ trener wicemistrzów Polski Aleksandar Vuković. Jego reakcja była jednoznaczna.
 • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław. Vuković: Przed nami mały finał

  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław. Vuković: Przed nami mały finał

  W niedzielę Legia zagra o spokój przed następnymi meczami w walce o mistrzostwo Polski. Wygrana da komfort, porażka i ewentualne zwycięstwo Piasta Gliwice może stworzyć przy Łazienkowskiej niepokój oraz wizję powtórki czarnego scenariusza sprzed roku. Trener Legii Aleksandar Vuković podkreśla, że każdy następny mecz to już mały finał.
 • Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-0. Koszmar powróci?

  Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-0. Koszmar powróci?

  Po czterech z rzędu zwycięstwach Legii przyszedł czas na zimny prysznic. Lider Ekstraklasy przegrał w Zabrzu z Górnikiem 0-2 i jego przewaga nad drugim Piastem Gliwice stopniała do siedmiu punktów. Identyczna sytuacja miał miejsce w ubiegłym roku. Legia po 30 kolejkach wyprzedzała zespół Waldemara Fornalika dokładnie o siedem punktów, a mimo to na finiszu straciła pewne wydawało się mistrzostwo.
 • Legia - Arka 5-1. Autostrada po mistrzostwo? To nie może się już skończyć inaczej

  Legia - Arka 5-1. Autostrada po mistrzostwo? To nie może się już skończyć inaczej

  Przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii Aleksandar Vuković mówił, że jedyną autostradę, którą widzi, to ta, gdzieś na warszawskim Ursynowie. Po wysokim zwycięstwie nad Arką i stracie dwóch punktów przez Piasta, chyba dostrzeże także tę wiodąca wprost do mistrzostwa Polski. Tylko ktoś nadmiernie przezorny mógłby stwierdzić, że jest inaczej. Wydaje się, że nikt i nic nie będzie już w tym sezonie w stanie zatrzymać jego drużyny w drodze po złote medale.
 • Legia Warszawa. Aleksandar Vuković: Musimy uważać na Arkę

  Legia Warszawa. Aleksandar Vuković: Musimy uważać na Arkę

  - Arka nie będzie miała w środę nic do stracenia. W takich meczach jak ten może tylko zyskać. Zespół z Gdyni wcale nie stoi na straconej pozycji - mówi trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković przed środowym meczem Legia Warszawa - Arka Gdynia w 29. kolejce PKO Ekstraklasy.
 • Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-3. Vuković: Wygraną dedykuję Piotrkowi Rockiemu

  Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-3. Vuković: Wygraną dedykuję Piotrkowi Rockiemu

  - Udało nam się odwrócić losy spotkania, ale to wcale nie było łatwe - przyznał po wygranej z Wisłą Kraków (3-1) Aleksandar Vuković, trener Legii.
 • Lech - Legia 0-1. Vuković: Pierwszy raz wygraliśmy, choć nie dominowaliśmy

  Lech - Legia 0-1. Vuković: Pierwszy raz wygraliśmy, choć nie dominowaliśmy

  - To był pierwszy mecz, który wygraliśmy, choć nie byliśmy stroną zdecydowanie dominującą. Dotąd takie spotkania tylko remisowaliśmy lub przegrywaliśmy - mówił po zwycięstwie 1-0 w Poznaniu trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković.

Filmy - Aleksandar Vuković (124)