Aleksandar Vuković

Artykuły - Aleksandar Vuković (138)

Filmy - Aleksandar Vuković (10)

 • Aleksandar Vuković przed meczem z Piastem Gliwice. Wideo

  - Chcę ludzi, którzy będą chcieli udowodnić, że mylą się ci co mówią o końcu Legii. Będę próbował właśnie takich wystawić w meczu z Piastem - powiedział trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković.
 • Aleksandar Vuković po meczu Legia - Dudelange (1-2). Wideo

  - Mamy blokadę i ciężar na plecach, co na niektórych ciąży za bardzo - tłumaczył trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković sensacyjną porażkę z F91 Dudelange (1-2) w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej.
 • Aleksandar Vuković ostro o Wojciechu Kowalczyku. Wideo

  Tymczasowy trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković w ostrych słowach wypowiedział się o legendzie klubu Wojciechu Kowalczyku, choć nie wymienił go z nazwiska.
 • Vuković: O co tu chodzi, skąd takie idiotyzmy? Wideo

  - Atmosfera w drużynie jest taka, jaka powinna być. To, że nie wygrywamy, wiadomo że nas nie cieszy, ale drużyna jest jednością. Nie ma żadnych konfliktów. Szukanie i próba obalenia tego jest nie fair. Ja nie uciekam od krytyki, szczególnie gdy drużyna przegrywa, ale insynuacje i próby siania fermentu są oczywiste i robione z premedytacją, dlatego warto o tym powiedzieć. Mnie ludzie codziennie pytają, czy Radović bije Carlitosa – o co tu chodzi, skąd takie idiotyzmy? – powiedział na emocjonalnej konferencji prasowej trener Legii Aleksandar Vuković.