Ale lipa (program o absurdach życia)

Filmy - Ale lipa (program o absurdach życia) (7)

 • "Ale lipa?!": Gurba, daj Pan 5

  Sposób na zaliczenie przedmiotu na studiach to nie tylko egzamin, czy test. Cztery studentki dziennikarstwa z krakowskiego Uniwersytetu Jana Pawła II przygotowały projekt na zaliczenie warsztatów z przedmiotu "Web 2.0". Prowadzący warsztaty profesor Krzysztof Gurba obiecał im, że dostaną piątki, jeśli na założonym przez siebie fanpage'u uzbierają 10 tysięcy zdjęć. Nie mogą być to jednak zdjęcia byle jakie, ale z kartką A4 z napisem "Gurba, daj Pan 5". Przesyłajcie do nas swoje historie i propozycje ciekawych tematów do programu! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl. Koniecznie też polubcie nas na FACEBOOKU.
 • "Ale lipa?!": Spotted - sposób na podryw?

  W kolejnym odcinku programu "Ale lipa?!" analizujemy zjawisko znane jako "Spotted". W największym skrócie - jest to sposób na podryw przez... internet! Czy taki podryw może zakończyć się sukcesem? Sprawdźcie to z nami! Przesyłajcie do nas swoje historie i propozycje ciekawych tematów do programu! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl. Koniecznie też polubcie nas na FACEBOOKU.
 • "Ale lipa?!": Kto zabił wiosnę?

  Program "Ale lipa?!" powraca wraz z wiosną, której... wciąż nie ma! Nic więc dziwnego, że prowadzący postanowili wyruszyć na jej poszukiwanie. Zobaczcie, jak to się skończyło! Przesyłajcie do nas swoje historie - wspólnie z Wami będziemy demaskować "lipne" absurdy naszej rzeczywistości! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl i koniecznie polubcie nas na FACEBOOKU.
 • "Ale lipa?!": Test na "modową" tolerancję

  Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Ale lipa?!", w którym tropimy absurdy naszej rzeczywistości. Tym razem o modzie, ubraniach i twórczości własnej. Przy tej okazji - wywiad z Maruną. Przesyłajcie do nas swoje historie! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl i koniecznie polubcie nas na FACEBOOKU.