Alcatraz

Artykuły - Alcatraz (10)

 • Nowy serial o słynnym więzieniu

  Nowy serial o słynnym więzieniu

  Od 6 lutego polscy widzowie mogą oglądać bardzo popularny za Oceanem serial "Alcatraz". Jest od dostępny na platformie cyfrowej "n".
 • Nowy serial gwiazdy "Herosów"

  Nowy serial gwiazdy "Herosów"

  Powiększa się obsada nowego serialu stacji FOX "Alcatraz". Kolejnym aktorem, który pojawi się w produkcji jest Santiago Cabrera.
 • Alcatraz stanie się centrum światowego pokoju?

  Alcatraz stanie się centrum światowego pokoju?

  Równocześnie z prawyborami prezydenckimi, w San Francisco odbędzie się we wtorek głosowanie w sprawie przyszłości przemienionego w muzeum, osławionego więzienia na wyspie Alcatraz - donosi we wtorek agencja Reutera.
 • 10 niezwykłych projekcji filmowych

  10 niezwykłych projekcji filmowych

  Amerykańska firma Netflix, zajmująca się internetowym wypożyczaniem filmów, wpadła na ciekawy pomysł wakacyjnych projekcji. 10 klasycznych hollywoodzkich obrazów zostanie w sierpniu wyświetlonych w miejscach, które stały się dzięki nim sławne. Swe niecodzienne projekcje będą miały takie obrazy, jak "Szczęki" Stevena Spielberga, "Lśnienie" Stanley'a Kubricka czy "Ucieczka z Alcatraz" Dona Siegela.
 • The Darkness: Więzienna piosenka

  The Darkness: Więzienna piosenka

  W repertuarze brytyjskiej formacji The Darkness może się pojawić piosenka o tematyce więziennej. Do jej napisania skłoniła wokalistę Justina Hawkinsa wizyta w legendarnym zakładzie karnym Alcatraz w Kalifornii.
 • Brad Pitt nie zwariuje

  Brad Pitt nie zwariuje

  Kilka dni temu informowaliśmy, iż Brad Pitt wyprodukuje i najprawdopodobniej także zagra główną rolę w filmie "The Madman of Alcatraz". Jednak według najnowszych doniesień aktor nie jest zaangażowany w ten projekt ani jako producent, ani jako odtwórca głównej roli.
 • Szalony Brad Pitt

  Szalony Brad Pitt

  Brad Pitt wyprodukuje i najprawdopodobniej zagra także główną rolę w filmie "The Madman of Alcatraz", dramacie opartym na faktach, opowiadającym o psychiatrze pracującym z Robertem Stroudem, "Ptasznikiem z Alcatraz". Nad scenariuszem opowieści pracuje Ned Zeman, dziennikarz "Vanity Fair". Film powstanie dla wytwórni Warner Bros.
 • Zapowiedź: Escape from Alcatraz

Filmy - Alcatraz (2)