Nowe Technologie - Alcatel

Artykuły - Alcatel (66)

 • System do analizy wydajności pracowników

  System do analizy wydajności pracowników

  Alcatel-Lucent poinformowała o wprowadzeniu na rynek rozwiązania analizującego wydajność pracowników we wszystkich kanałach komunikacji.
 • Inteligentne liczniki energii

  Inteligentne liczniki energii

  Firmy Vodafone Germany i Alcatel-Lucent poinformowały o nawiązaniu współpracy, której celem jest dostarczenie na rynek niemiecki usług umożliwiających inteligentne wykorzystanie energii elektrycznej. O co dokładnie chodzi?
 • Tworzenie aplikacji Web 2.0 od Alcatel-Lucent

  Tworzenie aplikacji Web 2.0 od Alcatel-Lucent

  Alcatel-Lucent przedstawił nowe rozwiązania, które umożliwiają usługodawcom otwarcie swoich sieci dla twórców aplikacji i treści oraz opracowywanie usług Web 2.0 dla użytkowników indywidualnych i przedsiębiorstw.
 • Sąd po stronie Microsoft

  Sąd po stronie Microsoft

  Amerykański sąd uchylił wcześniejszy wyrok nakazujący wypłacenie przez Microsoft 1,5 mld. dolarów odszkodowania dla firmy Alcatel-Lucent
 • Alcatel wyrusza na Daleki Wschód

  Alcatel wyrusza na Daleki Wschód

  Telstra Corporation Limited i Alcatel-Lucent poinformowały o podpisaniu 3-trzyletniej umowy dotyczącej prowadzenia wspólnych prac badawczo-rozwojowych, w ramach której obie firmy połączą wysiłki w celu opracowywania rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój sieci Telstra.
 • 175 tys. blogów dziennie

  175 tys. blogów dziennie

  Firma Alcatel-Lucent, podczas konferencji prasowej, poinformowała o liczbie nowych blogów internetowych założonych w 2006 roku.
 • Telekonferencja z Alcatela

  Alcatel kupił amerykańską firmę eDial specjalizującą się w rozwiązaniach telekonferencyjnych i służących do współpracy w czasie rzeczywistym przeznaczonych dla firm i usługodawców. Przejęcie eDial wesprze starania Alcatela o dalsze rozwijanie oferty w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw. Wartość transakcji wyniosła około 27 mln dolarów (22 mln euro), a płatność została dokonana poprzez transfer akcji Alcatela (ADS), jak i gotówki.