Alcatel-Lucent

Artykuły - Alcatel-Lucent (74)

 • Pogłoski o śmierci sławnej firmy były nieprawdziwe

  Pogłoski o śmierci sławnej firmy były nieprawdziwe

  Pogłoski o śmierci fińskiej Nokii były nieprawdziwe - gdy dostanie zgodę nadzoru antymonopolowego, przejmie swojego konkurenta, francuskiego Alcatel-Lucent SA za 15,6 mld euro. Powstanie największy na świecie dostawca sprzętu dla sieci telefonii komórkowej i internetu.
 • Nokia chce kupić Alcatela

  Nokia chce kupić Alcatela

  Nokia rozważa zakup wydziału technologii bezprzewodowych francuskiego Alcatela. Wstępne rozmowy w tej sprawie toczyły się już w 2012 r., a teraz obie firmy najprawdopodobniej wrócą do negocjacji.
 • HAWE, Alcatel-Lucent i TP Teltech - projekt „Internet dla Mazowsza”

  HAWE, Alcatel-Lucent i TP Teltech - projekt „Internet dla Mazowsza”

  AWE oraz jej spółka zależna Otwarte Mazowieckie Sieci Szerokopasmowe podpisały z Alcatel-Lucent Polska oraz z TP Teltech dokumentację dotyczącą realizacji projektu "Internet dla Mazowsza". Spółki są gotowe do wspólnej realizacji projektu o budżecie wartym ponad 493 mln zł brutto.
 • A. Dulka (Alcatel-Lucent): Świat ma do czynienia z technologicznym tsunami

  A. Dulka (Alcatel-Lucent): Świat ma do czynienia z technologicznym tsunami

  Branża technologiczna i telekomunikacyjna o kryzysie nie usłyszy jeszcze długo. W ofercie pojawia się coraz więcej nowoczesnych rozwiązań i urządzeń, które szybko znajdują rzesze nabywców. - Jesteśmy ciągle na etapie rozwoju rewolucyjnego, takiego tsunami, które przetacza się przez rynek telekomunikacyjny na całym świecie - mówi Andrzej Dulka, prezes Alcatel-Lucent.
 • Internet i komórka w tunelu pod kanałem La Manche

  Pasażerowie podróżujący tunelem Eurotunelem będą mogli teraz korzystać z telefonów i internetu w czasie przejazdu.
 • Alcatel-Lucent zwolni 5 tys. pracowników

  Alcatel-Lucent zwolni 5 tys. pracowników

  Firma telekomunikacyjna Alcatel-Lucent, która w drugim kwartale zanotowała straty na poziomie 254 mln euro, poinformowała w czwartek, że zamierza zwolnić 5 tys. pracowników na całym świecie w ramach oszczędności.
 • Sposób na szybszy i efektywniejszy internet

?

  Sposób na szybszy i efektywniejszy internet ?

  Alcatel-Lucent wchodzi na rynek internetowych routerów rdzeniowych o rocznej wartości 4 mld USD z technologiami, które umożliwiają zwiększenie pojemności sieci i łatwości połączeń, zmniejszenie zużycia energii i radykalne obniżenie kosztów światowych sieci telekomunikacyjnych.
 • Zawarcie umowy o współpracy ze spółką TP Teltech Sp. z o.o. oraz Alcatel-Lucent Polska Sp. z o. o. (RB-33/2012)

  Raport bieżący nr 33/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd HAWE S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym (tj. 8 marca 2012 roku) do Spółki wpłynęła podpisana w dniu 7 marca 2012 roku umowa o współpracy (dalej "Umowa") ze spółką TP Teltech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi oraz Alcatel-Lucent Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialności
 • Podpisanie przez Konsorcjum umowy znaczącej z Alcatel-Lucent Polska Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 4/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Herkules S.A. informuje, że w dniu 27 stycznia 2012 roku, do Spółki wpłynęła podpisana przez Konsorcjum (Wykonawcy) umowa z Alcatel-Lucent Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Zamawiający), na realizację zadania "Wykonanie Krajowego Systemu Bezpieczeństwa Morskiego - Etap -I". W skład Konsorcjum wchodzą: Herkules S.A. jako Lider Konsorcjum, Biuro Projektów R
 • Bezpieczniejszy Bałtyk Południowy

  Bezpieczniejszy Bałtyk Południowy

  Alcatel-Lucent i Indra zbudują system monitorowania żeglugi morskiej dla Urzędu Morskiego w Gdyni dla poprawy bezpieczeństwa w rejonie Bałtyku Południowego.

Filmy - Alcatel-Lucent (2)

 • Nadchodzi internet trzeciej generacji WEB 3.0.

  Rosnący rynek teleinformatyczny jest na zakręcie. Rozwój sieci powoduje zacieranie granicy między telefonami, komputerami i tabletami. Przyszłością są maszyny dostosowane do aktualnych potrzeb użytkowników, na przykład urządzenia mobilne pozwalające na sterowanie komputerem za pomocą gestów. - Nadchodzi internet trzeciej generacji, internet kontekstowy, w którym informacje przesyłane zależą np. od samopoczucia użytkownika - mówi Andrzej Dulka, prezes Alcatel-Lucent.
 • Ta branża o kryzysie nie usłyszy jeszcze długo!

  Branża technologiczna i telekomunikacyjna o kryzysie nie usłyszy jeszcze długo. W ofercie pojawia się coraz więcej nowoczesnych rozwiązań i urządzeń, które szybko znajdują rzesze nabywców. – Jesteśmy ciągle na etapie rozwoju rewolucyjnego, takiego tsunami, które przetacza się przez rynek telekomunikacyjny na całym świecie – mówi Andrzej Dulka, prezes Alcatel-Lucent (źródło: Newseria).