albinos

Artykuły - Albinos (-5)

 • Lana Del Rey jako biblijna Ewa (wideo "Tropico")

  Lana Del Rey jako biblijna Ewa (wideo "Tropico")

  Amerykańska piosenkarka Lana Del Rey zaprasza w tropiki. W krótkometrażowym filmie "Tropico", nakręconym jako jeden długi teledysk do piosenek z minialbumu "Paradise" gwieździe towarzyszy Shaun Ross, pierwszy w historii model-albinos.

Filmy - Albinos (9)

 • Bardzo rzadki biały jeleń napotkany w Utah

  Mieszkaniec Ogden, któremu udało się nagrać ten filmik, miał wyjątkowe szczęście. Przejeżdżając samochodem po osiedlu zauważył niezwykle rzadkiego białego jelenia. Maluch, gdy tylko zorientował się, że jest obserwowany, oddalił się. Nie wiadomo czy to faktycznie albinos, czy cierpiący na leucyzm jelonek. (STORYFUL/x-news)
 • Młody jeleń-albinos skubie trawę na łące w Chorwacji

  Grupa jeleni pasła się na łące. Wśród nich autor nagrania dostrzegł niezwykle rzadki okaz. Trawkę skubał tam bowiem... jeleń-albinos! Piękny? (STORYFUL/x-news)
 • Jedyny na świecie orangutan albinos został wypuszczony na wolność

  Jedyny na świecie orangutan albinos o imieniu Alba (Biały), nawiązującym do koloru sierści, został wypuszczony w lesie Bukit Baka Bukit w parku narodowym Raya na indonezyjskiej wyspie Kalimantan. Albie towarzyszyła najlepsza przyjaciółka, sześcioletnia samica Kika. Podróż na wolność trwała 16 godzin drogą lądową i wodną. W dodatku samochód transportujący małpy utknął w błocie. Po dotarciu na miejsce, samice nie traciły czasu i szybko opuściły klatki. Obie będą monitorowane, przez sześć miesięcy, a Alba będzie dodatkowo pilnowana przez służby leśne. (STORYFUL/x-news)
 • Łoś albinos zajadał się liściami. Nagle...

  Ten łoś albinos radośnie zajadał się listkami z drzewa, gdy nagle został zaatakowany przez kosiarkę. Finał?