albinos

Artykuły - Albinos (1)

 • Lana Del Rey jako biblijna Ewa (wideo "Tropico")

  Lana Del Rey jako biblijna Ewa (wideo "Tropico")

  Amerykańska piosenkarka Lana Del Rey zaprasza w tropiki. W krótkometrażowym filmie "Tropico", nakręconym jako jeden długi teledysk do piosenek z minialbumu "Paradise" gwieździe towarzyszy Shaun Ross, pierwszy w historii model-albinos.

Filmy - Albinos (15)

 • Rzadki żółty żółw uratowany z pola ryżowego w Bengalu

  Indyjski fotograf uchwycił w sowim obiektywie rzadkiego żółtego żółwia. Albinos został uratowany przez lokalny Departament Leśny Bengalu Zachodniego. Zwierzak spacerował sobie po polu ryżowym.
 • W swoim ogrodzie zobaczyli... białe sarenki! Niesamowity widok

  W tym ogrodzie zawitali nietypowi goście. Sarna przyprowadziła na rekonesans swoje młode, które jednak różniły się od niej zauważalnie. Wszystko przez brak pigmentu w skórze. Młode sarenki hasające po trawie można było z łatwością zauważyć!
 • Przepiękny i rzadki jeleń-albinos dostrzeżony w lesie

  Przepiękny i rzadki jeleń-albinos został dostrzeżony w lesie! Autor wideo z Minnesoty podzielił się z internautami tym niezwykłym spotkaniem. Według specjalistów albinos występuje raz na około 20 000 urodzeń. Niektórzy twierdzą, że to tylko jeden na 100 000 jeleni. Można śmiało powiedzieć, że Keith Myrom to prawdziwy szczęściarz.
 • Rzadki jeleń albinos przechadzał się po osiedlu

  Rzadki jeleń albinos przechadzał się po osiedlu. Mieszkaniec, który nagrał filmik, zdradził, że każdego dnia po jego posesji biegają jelenie. Dlatego też często zostawiają kukurydzę, marchewki czy jabłka, aby zwierzaki mogły coś przekąsić. Miał szczęście, że trafił na tak niezwykły okaz!