alarm bombowy

Artykuły - Alarm bombowy (68)

 • Kraków: Podejrzany pakunek. Ewakuacja ulicy

  Rankiem na ulicy Starowiślnej 41 w Krakowie pozostawiono podejrzaną paczkę. Pakunkiem zajęli się saperzy – podał na Twitterze dziennikarz Patryk Salamon z serwisu Love Kraków.
 • Kolejne alarmy bombowe w Polsce

  Kolejne alarmy bombowe w Polsce

  W całej Polsce znów ogłoszono alarmy bombowe. Policja intensywnie przeszukuje pomieszczenia, w których mają się znajdować materiały wybuchowe.
 • ​Ewakuacja samolotu na lotnisku w Los Angeles

  ​Ewakuacja samolotu na lotnisku w Los Angeles

  Po alarmie bombowym agenci FBI przeszukują samolot linii American Eagle - podaje "The Independent".
 • Ewakuacja Białego Domu z powodu alarmu bombowego

  Ewakuacja Białego Domu z powodu alarmu bombowego

  Secret Service zarządził ewakuację części Białego Domu. Powody alarmu na razie nie są znane. Dwie godziny wcześniej doszło do ewakuacji jednego z budynków amerykańskiego Senatu.
 • Kongres FIFA na krótko przerwany z powodu alarmu bombowego

  Kongres FIFA na krótko przerwany z powodu alarmu bombowego

  Z powodu alarmu bombowego przerwano obrady kongresu FIFA w Zurychu. Według miejscowych mediów, policja otrzymała informację o podłożonym ładunku około 11.00. Po przerwie obrady wznowiono. Wybór prezydenta FIFA zaplanowano na wieczór.
 • USA: Seria fałszywych alarmów na lotniskach

  USA: Seria fałszywych alarmów na lotniskach

  Anonimowe telefony z pogróżkami - prawdopodobnie od jednej osoby - były w poniedziałek przyczyną zamieszania na międzynarodowych lotniskach w Nowym Jorku oraz w stanach New Jersey i Massachusetts. Władze poinformowały, że wszystkie alarmy okazały się fałszywe.
 • Alarm bombowy. Piłkarze Man Utd nie mogli wylądować w Manchesterze

  Alarm bombowy. Piłkarze Man Utd nie mogli wylądować w Manchesterze

  Piłkarze Manchesteru United nie mogli wylądować zgodnie z planem w Manchesterze, bo tamtejsze lotnisko zostało zamknięte w związku z podejrzeniem zamachu bombowego.
 • Alarmy bombowe i ewakuacje w ministerstwach i skarbówkach

  Alarmy bombowe i ewakuacje w ministerstwach i skarbówkach

  Z siedzib trzech ministerstw - infrastruktury i rozwoju, obrony narodowej oraz gospodarki - ewakuowano w piątek ponad 4 tysiące osób po informacji mailowej o podłożeniu ładunku wybuchowego. Policja i Żandarmeria Wojskowa sprawdzają pirotechnicznie budynki.
 • Autor bombowych alarmów niepoczytalny

  Sprawca dwóch ogromnych przestojów na brytyjskich autostradach okazał się niepoczytalny. Policja skierowała na leczenie psychiatryczne 27-letniego mężczyznę, który twierdził, że podłożył bomby w dwóch autokarach jadących w piątek z Anglii do Polski.