akwarium

Artykuły - Akwarium (47)

 • Mobilne akwarium z rekinami krąży po Polsce

  Największe mobilne akwarium z rekinami w Europie krąży po Polsce. Jego właścicielem jest Fabrice Lesieur - naukowiec, ekolog, biolog morski, członek ekipy legendarnego Jacquesa Cousteau. Jednym z przystanków jest Nowy Sącz.
 • Aquarium znika z mapy Krakowa

  Aquarium znika z mapy Krakowa

  Kto nie zdążył do tej pory odwiedzić Aquarium przy ul. św. Sebastiana w Krakowie, nie będzie miał już okazji, by to uczynić. Miejsce, gdzie można było oglądać ponad 300 okazów tropikalnych zwierząt, przestało istnieć, a właściciel - wyprowadzając się z budynku - zdewastował ekspozycję - donosi "Dziennik Polski".
 • Akwarium-Terrarium powstanie w Ogrodzie Fauny

  Wisłarium, czyli Akwarium -Terrarium z panoramicznymi akwariami, motylarnia z rzadkimi okazami owadów, terraria z płazami i gadami znajdą się w Ogrodzie Fauny Polskiej w Bydgoszczy. Wartą prawie 6,5 mln zł inwestycję wsparły fundusze unijne.
 • "Wszystko płynie" w weekend w Gdyni

  "Wszystko płynie" w weekend w Gdyni

  Akwarium Gdyńskie zaprasza na weekend pt. "Wszystko płynie".
 • Thierry Henry wyda 400 tysięcy dolarów na budowę... akwarium

  Thierry Henry wyda 400 tysięcy dolarów na budowę... akwarium

  Aż 400 tysięcy dolarów (1,25 miliona złotych) będzie kosztowało francuskiego piłkarza Arsenalu Thierry'ego Henry wybudowanie gigantycznego, czteropoziomowego akwarium w jego domu w Londynie.
 • Ośmiornica z Gdyni pobije słynnego Paula?

  Ośmiornica z Gdyni pobije słynnego Paula?

  Polacy nie potrzebują niemieckiej ośmiornicy - mają swoją! Karolina z Akwarium Gdyńskiego nie jest tak znana jak jej kolega z Niemiec, bezbłędnie przepowiadający wyniki meczów mundialu, ale za to większa i bardziej inteligentna.
 • Ośmiornica Paul zostaje w zoo w Oberhausen

  Ośmiornica Paul zostaje w zoo w Oberhausen

  Znana z bezbłędnego typowania wyników meczów piłkarskich mistrzostw świata w RPA ośmiornica o imieniu Paul z akwarium w Oberhausen nie trafi do madryckiego ogrodu zoologicznego. Taką wiadomość ogłosiła rzeczniczka niemieckiego zoo Kerstin Kuehn.

Filmy - Akwarium (3)