aktorka

Synonimy:
aktorki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aktorka (4939)

 • Dziecięce gwiazdy, które wyrosły na piękne kobiety

  Dziecięce gwiazdy, które wyrosły na piękne kobiety

  Rozpoczęcie pracy na scenie, przed kamerą czy na wybiegu w bardzo młodym wieku niesie za sobą duże ryzyko. Wystarczy spojrzeć na członków Klubu Myszki Miki (np. Britney Spears) czy „wychowanków” Disney Channel (Demi Lovato czy Bella Thorne), którzy u progu dorosłości borykali się z problemami psychicznymi, uzależnieniem od alkoholu i narkotyków oraz depresją.
 • Piękne aktorki i ich brzydcy mężowie

  Piękne aktorki i ich brzydcy mężowie

  Nasze wyobrażenia o hollywoodzkich gwiazdach często mijają się z rzeczywistością. Większość z nich, po zmyciu kilku warstw makijażu i zdjęciu wyszczuplającej bielizny, w niczym nie przypomina piękności znanych ze ścianek i srebrnego ekranu.
 • Czy platformy posłuchają aktorki i wyłączą TVP?

  Czy platformy posłuchają aktorki i wyłączą TVP?

  Coraz większy sprzeciw wobec przyjętej przez rząd ustawy o abonamencie radiowo-telewizyjnym. Zmusi ona operatorów kablowych i platformy cyfrowe do przekazywania danych osobowych klientów Poczcie Polskiej, która sprawdzi, czy finansują oni Telewizję Polską i Polskie Radio. W serwisie petycji obywatelskich Avaaz.org ponad 20 tysięcy osób podpisało się pod apelem o usunięcie kanałów publicznych z oferty. O to samo zaapelowała na swoim profilu na Facebooku aktorka Krystyna Janda.
 • Najlepiej zarabiające aktorki w 2015 roku

  Najlepiej zarabiające aktorki w 2015 roku

  Najlepiej zarabiającą aktorką w 2015 roku została Jennifer Lawrence, znana z ról w takich filmach jak "Igrzyska śmierci", seria "X-men", czy "American Hustle". Jej zarobki brutto osiągnęły wartość 52 mln dolarów. Kolejna w zestawieniu jest Scarlett Johansson z przychodem rzędu 35,5 mln dolarów. Szczególny sukces zapewniły jej takie produkcje jak: "Avengers: Czas Ultrona" i "Lucy".
 • Klaudia Halejcio: Każdy komplement mnie peszy

  Klaudia Halejcio: Każdy komplement mnie peszy

  Śliczna, młoda, zdolna i uwielbiana przez telewidzów aktorka w prywatnej odsłonie.
 • Poznaj celebrytki XIX wieku (Lillie Langtry)

  Poznaj celebrytki XIX wieku (Lillie Langtry)

  ​ Czy w XIX wieku istnieli celebryci tj. osoby, które podziwiano, o których szeptano, pisano w gazetach? Oczywiście, że tak. Do grupy tej bez wątpienia należały aktorki (rzadziej aktorzy), śpiewaczki i tancerki.
 • Nareszcie szczęśliwa!

  Nareszcie szczęśliwa!

  Poznali się bliżej trzy lata temu, ale Dominika nie była wtedy gotowa na nowy związek. Dopiero niedawno postanowiła jeszcze raz posłuchać głosu serca.
 • Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Każda z tych gwiazd lubi nieco inny styl, ale wszystkie mają klasę, wdzięk i szyk. Warto się nimi zainspirować. Stylizacja: Grzegorz Bloch
 • Zmarła wieloletnia aktorka Starego Teatru Wanda Kruszewska

  Zmarła aktorka Wanda Kruszewska, od 1945 roku związana z Narodowym Starym Teatrem. Dyrekcja oraz zespół z wielkim smutkiem przyjęli wiadomość o śmierci ich Koleżanki - poinformowała w czwartek Agnieszka Więckowska ze Starego Teatru.

Zdjęcia - Aktorka (-4)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2016

Filmy - Aktorka (25)