aktorka

Synonimy:
aktorki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aktorka (4937)

 • Piękne aktorki i ich brzydcy mężowie

  Piękne aktorki i ich brzydcy mężowie

  Nasze wyobrażenia o hollywoodzkich gwiazdach często mijają się z rzeczywistością. Większość z nich, po zmyciu kilku warstw makijażu i zdjęciu wyszczuplającej bielizny, w niczym nie przypomina piękności znanych ze ścianek i srebrnego ekranu.
 • Czy platformy posłuchają aktorki i wyłączą TVP?

  Czy platformy posłuchają aktorki i wyłączą TVP?

  Coraz większy sprzeciw wobec przyjętej przez rząd ustawy o abonamencie radiowo-telewizyjnym. Zmusi ona operatorów kablowych i platformy cyfrowe do przekazywania danych osobowych klientów Poczcie Polskiej, która sprawdzi, czy finansują oni Telewizję Polską i Polskie Radio. W serwisie petycji obywatelskich Avaaz.org ponad 20 tysięcy osób podpisało się pod apelem o usunięcie kanałów publicznych z oferty. O to samo zaapelowała na swoim profilu na Facebooku aktorka Krystyna Janda.
 • Najlepiej zarabiające aktorki w 2015 roku

  Najlepiej zarabiające aktorki w 2015 roku

  Najlepiej zarabiającą aktorką w 2015 roku została Jennifer Lawrence, znana z ról w takich filmach jak "Igrzyska śmierci", seria "X-men", czy "American Hustle". Jej zarobki brutto osiągnęły wartość 52 mln dolarów. Kolejna w zestawieniu jest Scarlett Johansson z przychodem rzędu 35,5 mln dolarów. Szczególny sukces zapewniły jej takie produkcje jak: "Avengers: Czas Ultrona" i "Lucy".
 • Klaudia Halejcio: Każdy komplement mnie peszy

  Klaudia Halejcio: Każdy komplement mnie peszy

  Śliczna, młoda, zdolna i uwielbiana przez telewidzów aktorka w prywatnej odsłonie.
 • Poznaj celebrytki XIX wieku (Lillie Langtry)

  Poznaj celebrytki XIX wieku (Lillie Langtry)

  ​ Czy w XIX wieku istnieli celebryci tj. osoby, które podziwiano, o których szeptano, pisano w gazetach? Oczywiście, że tak. Do grupy tej bez wątpienia należały aktorki (rzadziej aktorzy), śpiewaczki i tancerki.
 • Nareszcie szczęśliwa!

  Nareszcie szczęśliwa!

  Poznali się bliżej trzy lata temu, ale Dominika nie była wtedy gotowa na nowy związek. Dopiero niedawno postanowiła jeszcze raz posłuchać głosu serca.
 • Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Sekrety dobrze ubranych kobiet

  Każda z tych gwiazd lubi nieco inny styl, ale wszystkie mają klasę, wdzięk i szyk. Warto się nimi zainspirować. Stylizacja: Grzegorz Bloch
 • Zmarła wieloletnia aktorka Starego Teatru Wanda Kruszewska

  Zmarła aktorka Wanda Kruszewska, od 1945 roku związana z Narodowym Starym Teatrem. Dyrekcja oraz zespół z wielkim smutkiem przyjęli wiadomość o śmierci ich Koleżanki - poinformowała w czwartek Agnieszka Więckowska ze Starego Teatru.
 • Gwiazdy, które zmieniły kolor włosów

  Gwiazdy, które zmieniły kolor włosów

  Co robi kobieta, gdy w jej życie wkrada się nuda?

Zdjęcia - Aktorka (-4)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2016

Filmy - Aktorka (21)

 • Magdalena Schejbal

  Magdalena Schejbal pochodzi z rodziny aktorskiej. Młodość określiła jej karierę zawodową. Jeszcze w szkole podstawowej brała udział w telewizyjnym programie dla dzieci "Truskawkowe Studio", a swoją przygodę z telewizją kontynuowała do 2 klasy liceum. W szeroko rozumianym show-biznesie utrzymuje się do dnia dzisiejszego grając w licznych serialach i filmach.
 • Kasia Smutniak wizytówką polski?

  Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych Polek. Poza wyglądem atutem aktorki jest także międzynarodowa popularność. Smutniak od wielu lat mieszka i pracuje we Włoszech. W przeszłości została twarzą projektanta Giorgio Armaniego.
 • Kasia Smutniak wizytówką polski?

  Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych Polek. Poza wyglądem atutem aktorki jest także międzynarodowa popularność. Smutniak od wielu lat mieszka i pracuje we Włoszech. W przeszłości została twarzą projektanta Giorgio Armaniego.
 • Agnieszka Kotulnaka (1956 - 2018)

  20 lutego 2018 zmarła znana aktorka Agnieszka Kotulanka. Od 2013 roku pozostawała bez stałej pracy, po tym jak zrezygnowali z niej producenci serialu "Klan''. Nieoficjalnie mówi się, że wpływ na ich decyzję miała choroba alkoholowa aktorki.