aktor

Artykuły - Aktor (5486)

 • Polscy aktorzy, którzy oszpecili się dla roli

  Polscy aktorzy, którzy oszpecili się dla roli

  Gdy mowa o aktorach, którzy dla roli przeszli spektakularne metamorfozy, każdy szanujący się kinoman jednym tchem wymienia Christiana Bale’a, Jareda Leto i Charlize Theron. W środowiskach filmowych plotkuje się zaś o tym, że utrata kilkudziesięciu kilogramów czy ogolenie głowy są gwarantem Oscara.
 • Zmarł aktor Stefan Burczyk

  Zmarł aktor Stefan Burczyk

  Stefan Burczyk - aktor teatralny i filmowy - nie żyje. Znany między innymi z roli w "Aktorach prowincjonalnych" artysta zmarł w sobotę, 5 lipca, w Olsztynie. Miał 89 lat.
 • Jan Nowicki: Wiem, gdzie są takie laski, że łeb odpada...

  Jan Nowicki: Wiem, gdzie są takie laski, że łeb odpada...

  Jan Nowicki, gwiazda takich produkcji jak "Noce i dnie", "Sztos" czy "Młode wilki", dał zaprosić się na przejażdżkę maluchem Filipa Nowobilskiego. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym odcinkiem programu "Duży w Maluchu", w którym nie brakuje szczerych wyznań tego charyzmatycznego aktora.
 • Antygwiazdor, dusza człowiek

  Antygwiazdor, dusza człowiek

  Niechętnie udziela wywiadów, unika bankietów. Jaki jest naprawdę, wie tylko garstka osób. SHOW udało się namówić je na rozmowę...
 • Rewelacje o romansie. "Atak na życie prywatne" Hollande'a

  Rewelacje o romansie. "Atak na życie prywatne" Hollande'a

  Prezydent Francji Francois Hollande wyraził w piątek głębokie ubolewanie z powodu ataków na jego życie prywatne i ogłosił, że rozważa kroki prawne wobec magazynu "Closer", który ujawnił, że szef państwa ma romans z aktorką Julie Gayet.
 • Długi proces dojrzewania

  Długi proces dojrzewania

  ​Ma piękną żonę, właśnie po raz drugi został ojcem. Ale długo nie umiał stworzyć udanego związku. Jak zmieniał się Michał?
 • Jak relaksują się gwiazdy

  Jak relaksują się gwiazdy

  Wszyscy musimy co jakiś czas naładować akumulatory. Gwiazdy też. Każda ma swoje sposoby, żeby się zrelaksować i nabrać energii do działania.
 • Pazura na emeryturze? Nie, w "Hotelu 52"...

  Pazura na emeryturze? Nie, w "Hotelu 52"...

  Jako gość serialowego hotelu okaże się dość kłopotliwy. Emerytowany wojskowy, którego zagra Cezary Pazura, będzie szukał idealnego narzeczonego dla córki. Prywatnie aktor także jest bezkompromisowy.

Filmy - Aktor (22)