Akson Studio

Artykuły - Akson Studio (34)

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska w roli głównej

  "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska w roli głównej

  Magdalena Lamparska zagra tytułową rolę w nowym serialu "Niania w wielkim mieście". Produkcja pojawi się na antenie Polsatu wiosną 2017 roku.
 • Akson Dystrybucja wkracza do kin

  Akson Dystrybucja wkracza do kin

  Na rynku zadebiutował nowy dystrybutor kinowy. Z początkiem maja 2016 roku Akson Studio, jeden z czołowych producentów filmowych w Polsce, powołał spółkę Akson Dystrybucja, która będzie zajmowała się wprowadzaniem filmów do kin.
 • Akson Studio szuka scenariusza

  Akson Studio szuka scenariusza

  Akson Studio, w którym powstały takie popularne telewizyjne produkcje, jak "Czas honoru", "Misja Afganistan" czy "Hotel 52", organizuje konkurs na scenariusz serialu pod hasłem "Chcesz wreszcie zobaczyć dobry polski serial?! Napisz go sam!".
 • Co w nowej serii "Czasu honoru"?

  Co w nowej serii "Czasu honoru"?

  Wojna się skończyła, ale wciąż słychać strzały. Komuniści tropią żołnierzy podziemia. Agenci dawnych sojuszników spiskują przeciw sobie. Co czeka bohaterów "Czasu honoru" w szóstej serii?
 • Rusza produkcja filmu "Miasto'44"

  Rusza produkcja filmu "Miasto'44"

  To już pewne - rusza produkcja pierwszego współczesnego filmu o Powstaniu Warszawskim. Producenci i reżyser Jan Komasa chcą wykreować nowe gwiazdy kina dzięki castingom w całej Polsce.
 • Producent "Wałęsy" zwrócił pieniądze od Amber Gold

  Producent "Wałęsy" zwrócił pieniądze od Amber Gold

  Firma Akson Studio, producent filmu "Wałęsa" w reż. Andrzeja Wajdy, zwróciła całą uzyskaną od spółki Amber Gold kwotę, czyli 3 mln zł netto wraz z należnym podatkiem VAT; kwota ta stanowiła wartość umowy sponsoringu - poinformował prezes Akson Studio.