Aksam Unia Oświęcim

Synonimy:
Unia Oświęcim,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aksam Unia Oświęcim (311)

 • PHL. Re-Plast Unia Oświęcim bez trenera, odchodzi Kevin Constantine

  PHL. Re-Plast Unia Oświęcim bez trenera, odchodzi Kevin Constantine

  Kevin Constantine nie będzie już trenerem Unii Oświęcim. Poszukiwania jego następcy są bardzo zaawansowane i możliwe, że wkrótce znane będzie nazwisko nowego szkoleniowca ekipy z Oświęcimia.
 • ​PHL. Eliezer Sherbatov: W Unii Oświęcim był wielki bałagan

  ​PHL. Eliezer Sherbatov: W Unii Oświęcim był wielki bałagan

  Izraelski napastnik Eliezer Sherbatov grał w Unii Oświęcim w poprzednim sezonie, ale nie przedłużył kontraktu z klubem. W jednym z wywiadów przedstawił swoje wrażenia z pobytu w oświęcimskim klubie.
 • PHL. Zupanczicz nie jest już trenerem Unii

  PHL. Zupanczicz nie jest już trenerem Unii

  Słoweniec Nik Zupanczicz nie jest trenerem ekstraligowych hokeistów Re-Plast Unii Oświęcim. 52-latek złożył dymisję, która została przyjęta przez władze klubu.
 • PHL. Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia Kraków 4-5

  PHL. Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia Kraków 4-5

  Wielkie emocje w Polskiej Hokej Lidze. Po pasjonującym starciu Re-Plast Unia Oświęcim przegrała 4-5 z Comarch Cracovią. Liderem wciąż GKS Tychy, który pokonał 4-1 Energę Toruń.
 • PHL. Mecz w Oświęcimiu przełożony

  PHL. Mecz w Oświęcimiu przełożony

  ​Przełożony został niedzielny mecz ekstraligi hokejowej Re-Plast Unia Oświęcim - Energa Toruń - poinformował oświęcimski klub. Spotkanie miało się rozpocząć o godz. 17. W komunikacie nie podano szczegółów podjęcia takiej decyzji.
 • PHL. Re-Plast Unia Oświęcim celuje w tytuł

  PHL. Re-Plast Unia Oświęcim celuje w tytuł

  Od 16 lat kibice w Oświęcimiu czekają na tytuł mistrza Polski swoich hokeistów. Nowy sezon zawodnicy Re-Plast Unii rozpoczęli od wygranej i nie ukrywają, że marzą o mistrzostwie kraju.
 • PHL. Reaktywacja ligi hokejowej. Dziś rusza nowy sezon

  PHL. Reaktywacja ligi hokejowej. Dziś rusza nowy sezon

  Gdy w marcu, w związku z pandemią, przedwcześnie zakończono sezon PHL miałem czarne myśli odnośnie losu naszych klubów. Tymczasem okazało się, że hokeiści i ich otoczenie to twardzi ludzie. Koronawirus nie dość, że ich nie zabił, to liga w jego dobie wraca jeszcze mocniejsza: Podhale Nowy Targ pozyskało gigantycznego sponsora - Tauron, do zawodowego hokeja wraca z przytupem Ciarko STS Sanok, na wzmocnione wyglądają: GKS Tychy, Re-Plast Unia, JKH GKS, GKS Katowice i Energa Toruń. Ucierpiał jedynie Stoczniowiec, ale nie na skutek COVID-19, tylko wojenki na gdańskim podwórku - analizuje Michał Białoński.
 • Polska Hokej Liga. Niezbędnik kibica: Re-Plast Unia Oświęcim

  Polska Hokej Liga. Niezbędnik kibica: Re-Plast Unia Oświęcim

  Cele oświęcimian na nowy sezon są jasne - walka o medale i udane występy w rozgrywkach Pucharu Polski. - Jeśli będziemy ciężko pracować i pokazywać na lodzie naszą najlepszą grę, to myślę, że jesteśmy w stanie wykonać postawione przed nami zadania - podkreślił Nik Zupanczicz, trener Re-Plast Unii.
 • PHL. Ryan Glenn zawodnikiem Re-Plast Unii Oświęcim

  PHL. Ryan Glenn zawodnikiem Re-Plast Unii Oświęcim

  Kanadyjski obrońca Ryan Glenn został zawodnikiem ekstraligowej drużyny hokejowej Re-Plast Unii Oświęcim. Jak przyznał prezes klubu Mariusz Sibik, pozyskanie nowego defensora stało się koniecznie z powodu problemów zdrowotnych innych graczy.
 • Puchar Kontynentalny w hokeju. Rozgrywki odwołano

  Puchar Kontynentalny w hokeju. Rozgrywki odwołano

  W sezonie 2020/2021 z powodu pandemii koronawirusa nie zostanie przeprowadzony hokejowy Puchar Kontynentalny. Od turnieju półfinałowego rywalizację w nim miał rozpocząć wicemistrz Polski, Re-Plast Unia Oświęcim.

Filmy - Aksam Unia Oświęcim (3)

 • Hokej. Zupanczić o zawieszeniu Zatki przez PHL. Wideo

  Trener hokeistów Comarch Cracovii Rudolf Rohaczek ocenił debiut Tomasza Urbana, a szkoleniowiec Re-Plast Unii Nik Zupanczić reaguje na zawieszenie na trzy mecze obrońcy oświęcimian Miroslava Zatki: "Zawieszenie Zatki? To problem sędziów czy kogokolwiek kto podjął decyzję o tym zawieszeniu. Zarząd ligi? Jeśli tak, ja tego nie wiedziałem. Takie rzeczy powinny być zaprezentowane klubom przed rozpoczęciem sezonu. I to nie jest wytłumaczenie porażki z Cracovią. Oczywiście, gdy straciliśmy Zatkę przed meczem nie było to ułatwieniem. Zawieszenie na dwa czy trzy mecze to normalna kara, ale kto o niej podjął decyzję? Ja tego nie wiem. Uważam też, że powinna zapaść o niej decyzja nazajutrz po przewinieniu, czyli najpóźniej w środę."
 • Dobosz po 2-5 z Cracovią. Wideo

  Trener Unii Oświęcim Josef Dobosz po porażce z Cracovią 2-5 w ekstraklasie hokeistów.
 • Kram przed startem Unii Oświęcim w PHL. Wideo

  Paweł Kram - prezes spółki Oświęcmski Sport, która zarządza Unią Oświęcim przed startem PHL.