akrobacje

Artykuły - Akrobacje (3)

 • Diverse Night of the Jumps - wysokie loty wracaja do Polski!

  Diverse Night of the Jumps - wysokie loty wracaja do Polski!

  Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie powracają do ERGO ARENY. Już 22 marca 2014 najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu zmierzą się w walce o punkty polskiego Grand Prix. Przyszłoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ po przerwie odbędzie się ponownie pod egidą Diverse, marki która jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi siedem lat temu w Katowickim Spodku.
 • Przełomu w snowboardingu

  Przełomu w snowboardingu

  Osiemnastu czołowych snowboardzistów świata postanowiło dokonać przełomu w swojej dyscyplinie sportu. W ramach projektu Red Bull Supernatural, zawody w slopestyle'u po raz pierwszy rozegrano całkowicie na naturalnych przeszkodach!
 • Motocyklowe akrobacje w Poznaniu

  Motocyklowe akrobacje w Poznaniu

  Nate Adams wygrał drugi w historii przystanek Red Bull X-Fighters rozgrywany w Polsce. Największa na świecie rywalizacja freestyle motocrossowa zawitała tym razem na Stadion Miejski w Poznaniu. Polscy fani musieli czekać aż trzy lata, aby 6 sierpnia móc ponownie kibicować czołowym zawodnikom FMX.

Filmy - Akrobacje (25)

 • Skacze do wody z ogromnej wysokości. Zobacz

  Z całą pewnością wysokości się nie boi! Zobaczcie, z jaką gracją ta dziewczyna skoczyła do basenu z wysokiej platformy. Po drodze wykonała jeszcze parę akrobacji tak, by tafli wody dotknąć już w idealnej pozycji.
 • Kot leży do góry nogami i liże własny ogon. Niezły akrobata

  Takich akrobacji nie byłby w stanie wykonać chyba nikt inny oprócz kota. Zobaczcie, jak pewien czworonóg, korzystając z wygodnego fotela i leżąc do góry nogami, lizał własny ogon. Kocie, ty to potrafisz!
 • Kot wspina się po schodach od spodu. To z nudów?

  Niezły z niego akrobata! Temu kotu wchodzenie po schodach w normalny sposób już się znudziło. Dla urozmaicenia spróbował pokonać je do góry nogami. Jak mu poszło?
 • Młody chłopak stworzył niesamowity time-lapse

  Czy można robić przewrót w tył przez cały dzień? To podchwytliwe pytanie, ponieważ okazuje się, że w pewnym sensie można! Porwał się na to Micah Moeller. Młody chłopak stworzył akrobatyczny time-lapse. Fikołki robił co 15 minut, poczynając od 7:15 rano do 18:45. Później materiał połączył w całość. Zobaczcie, jak mu to wyszło. Trzeba przyznać, że Micah miał prawo się zmęczyć. Dla 10-sekundowego nagrania wykonał 80 przewrotów, po których jak przyznał, ciężko było ustać na nogach.