akrobacje

Artykuły - Akrobacje (3)

 • Diverse Night of the Jumps - wysokie loty wracaja do Polski!

  Diverse Night of the Jumps - wysokie loty wracaja do Polski!

  Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie powracają do ERGO ARENY. Już 22 marca 2014 najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu zmierzą się w walce o punkty polskiego Grand Prix. Przyszłoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ po przerwie odbędzie się ponownie pod egidą Diverse, marki która jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi siedem lat temu w Katowickim Spodku.
 • Przełomu w snowboardingu

  Przełomu w snowboardingu

  Osiemnastu czołowych snowboardzistów świata postanowiło dokonać przełomu w swojej dyscyplinie sportu. W ramach projektu Red Bull Supernatural, zawody w slopestyle'u po raz pierwszy rozegrano całkowicie na naturalnych przeszkodach!
 • Motocyklowe akrobacje w Poznaniu

  Motocyklowe akrobacje w Poznaniu

  Nate Adams wygrał drugi w historii przystanek Red Bull X-Fighters rozgrywany w Polsce. Największa na świecie rywalizacja freestyle motocrossowa zawitała tym razem na Stadion Miejski w Poznaniu. Polscy fani musieli czekać aż trzy lata, aby 6 sierpnia móc ponownie kibicować czołowym zawodnikom FMX.

Filmy - Akrobacje (21)

 • Samodzielna kotka. Sprawna akrobatka

  Londyńska kotka Lilly potrafi sobie poradzić z problematycznym wejściem do mieszkania. Jak mówi jej właściciel, Lilly jest pod tym względem bardzo samodzielna. Wystarczy jej lekko uchylone okno, przez które potrafi wyjść na zewnątrz. Nie potrzebuje angażowania domowników i może swobodnie, jak to kot, chodzić własnymi ścieżkami.
 • Tworzy zgrany duet ze... słoniem. Niesamowite

  Rene Casselly jest opiekunem oraz trenerem dzikich zwierząt i kontynuuje rodzinną tradycję. Chłopak wystąpił m.in. w niemieckim reality show pt. "Team Ninja Warrior". Casselly potrafi zbudować zaufanie u zwierząt, z którymi występuje. Tym razem wrzucił do sieci nagranie wideo, na którym prezentuje swoje umiejętności akrobatyczne przy pomocy słonia. (STORYFUL/x-news)
 • Ta freka to prawdziwa mistrzyni sztuczek

  Poznaj jedyną w swoim rodzaju fretkę cyrkową! Ta mała akrobatka i do tego jeszcze aktorka zaskakuje swoim talentem. Zobacz, ile wdzięku może mieć tchórzofretka. (STORYFUL/x-news)
 • Pandy akrobatki! Bezbłędnie trzymają równowagę

  Pandy akrobatki! Bezbłędnie trzymają równowagę podczas ześlizgiwania się z drzewa na specjalnej drabince. Jedna z nich wykonuje także obrót. (STORYFUL/x-news)