Motoryzacja - Akcji

Artykuły - Akcji (114)

 • Chcieli zlikwidować straż miejską za akcję fotoradarową

  Wczorajsze referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Pszczynie na Śląsku jest nieważne, ponieważ frekwencja w głosowaniu nie przekroczyła wymaganych 30 proc. uprawnionych.
 • Kolejna akcja ITD. Tym razem skontrolują...

  Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego będą prowadzili podczas ferii wzmożone kontrole autokarów przewożących dzieci i młodzież na zimowy wypoczynek - poinformował rzecznik GITD Alvin Gajadhur.
 • Nietypowa akcja inspektorów transportu drogowego

  Nietypowa akcja inspektorów transportu drogowego

  Kontrola techniczna obowiązkowa, pomiar ciśnienia - dobrowolny. Inspekcja Transportu Drogowego rozpoczyna jutro kontrole, podczas których zawodowi kierowcy będą mogli zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi.
 • Akcja Porsche nie powiodła się. To Volkswagen...

  Akcja Porsche nie powiodła się. To Volkswagen...

  Dwóch byłych szefów firmy Porsche zostało oskarżonych o manipulacje na rynku akcji w związku z nieudanym przejęciem przez producenta sportowych samochodów koncernu Volkswagen AG - poinformowała w środę niemiecka prokuratura.
 • Uwaga kierowcy! Mobilne fotoradary ITD już w akcji

  Uwaga kierowcy! Mobilne fotoradary ITD już w akcji

  Samochody Inspekcji Transportu Drogowego już fotografują kierowców łamiących przepisy, ale - w odróżnieniu od policji - ich nie zatrzymują. O przewinieniu właściciel samochodu dowie się, gdy pocztą dostanie wezwanie do wskazania kierowcy.
 • Nie ma już z czego finansować budowy nowych dróg

  Nie ma już z czego finansować budowy nowych dróg

  Niewypłacalny fundusz drogowy może dostać część pieniędzy ze sprzedaży akcji spółek skarbu państwa - donosi "Puls Biznesu".
 • Toyota wypłaci odszkodowanie. Bo spadł kurs akcji...

  Toyota wypłaci odszkodowanie. Bo spadł kurs akcji...

  Toyota zgodziła się zapłacić 25,5 mln dolarów odszkodowania akcjonariuszom, którzy ponieśli straty po tym, gdy kurs akcji japońskiej firmy spadł po ogłoszeniu masowych akcji nawrotowych.
 • Co trzy godziny na polskich drogach ginie jedna osoba

  Co trzy godziny na polskich drogach ginie jedna osoba

  Co trzy godziny na polskich drogach ginie jedna osoba, co kwadrans ktoś zostaje ranny - wynika z policyjnych statystyk po dwóch pierwszych dniach akcji "Znicz". Tylko w środę i w czwartek w wypadkach samochodowych zginęło 15 osób, a ponad 270 zostało rannych.
 • Jedziesz na groby? Lepiej miej oczy dookoła głowy

  Jedziesz na groby? Lepiej miej oczy dookoła głowy

  Ponad 40 oznakowanych i nieoznakowanych radiowozów, wyposażonych w wideorejestratory, wyjedzie na drogi Mazowsza w ramach rozpoczynającej się w środę akcji "Znicz". Trasy patrolować będą policjanci i inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
 • Policja potrafi! Wyciągnęli złodziei z auta i...

  Policja potrafi! Wyciągnęli złodziei z auta i...

  W okolicy jednego z wrocławskich centrów handlowych rozegrały się sceny niczym z filmu akcji.