akcja ratunkowa

Synonimy:
akcje ratunkowe,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Akcja ratunkowa (66)

 • Czeladź: Kobieta na słupie energetycznym. Groziła, że się zabije

  Czeladź: Kobieta na słupie energetycznym. Groziła, że się zabije

  W Czeladzi kobieta wspięła się na słup energetyczny i groziła, że popełni samobójstwo. Kilka godzin trwały negocjacje i sprowadzanie kobiety na ziemię - relacjonuje dziennikzachodni.pl
 • RMF24: Trwają poszukiwania polskiego himalaisty

  RMF24: Trwają poszukiwania polskiego himalaisty

  Andrzej Bargiel i Dariusz Załuski dotarli już do bazy pod Gasherbrum II w Karakorum. Rano wyruszyli spod Broad Peaku, by dołączyć do poszukiwań Olka Ostrowskiego. Polski himalaista zaginął pomiędzy obozem drugim i pierwszym podczas zjazdu na nartach po nieudanej próbie zdobycia ośmiotysięcznika.
 • RMF24: Na Helu zaginęli dwaj płetwonurkowie

  RMF24: Na Helu zaginęli dwaj płetwonurkowie

  Trwają poszukiwania dwóch nurków, którzy zaginęli w rejonie Helu. Mężczyźni mieli zejść do wraku statku Franken. Pomoc wezwał mężczyzna, który na ich wynurzenie czekał na łodzi.
 • Akcja ratownicza na Bałtyku

  Załoga śmigłowca ratowniczego W-3RM Anakonda ewakuowała pracownika platformy wydobywczej na Bałtyku. Mężczyzna miał uraz barku i musiał być przewieziony do szpitala.
 • Błyskawiczna akcja ratunkowa w polskim górnictwie

  Błyskawiczna akcja ratunkowa w polskim górnictwie

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na przejęcie 4 kopalń Kompanii Węglowej (KW) przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń (SRK). Decyzja dotyczy zakładów: Piekary, Brzeszcze, Sośnica (część Sośnicy-Makoszów) oraz Centrum (część Bobrka-Centrum).
 • Dramatyczna akcja ratunkowa polskiego kolosa

  Dramatyczna akcja ratunkowa polskiego kolosa

  Kompania Węglowa szuka sposobów na wyjście z kryzysu - na początek sprzeda zakład w Szczygłowicach.
 • Niesamowita akcja na autostradzie. Pięciomiesięczne dziecko uratowane

  Niesamowita akcja na autostradzie. Pięciomiesięczne dziecko uratowane

  Do niesamowitej akcji ratunkowej doszło dzisiaj na poboczu autostrady znajdującej się na Florydzie (USA). Pięciomiesięczne niemowlę podróżowało razem ze swoją ciocią, gdy nagle dziecko przestało oddychać. Po chwili jednak udało się ocalić jego życie - informuje mirror.co.uk.
 • Akcja ratunkowa w Antarktyce

  Trzy lodołamacze płyną do uwięzionego w lodach Antarktyki rosyjskiego statku z 74 osobami na pokładzie. To m.in. członkowie ekspedycji naukowej. Akcję ratunkową koordynują Australijczycy.
 • Zatonął statek z imigrantami z Bliskiego Wschodu, 20 ofiar

  Zatonął statek z imigrantami z Bliskiego Wschodu, 20 ofiar

  Statek wiozący do Australii imigrantów głównie z Bliskiego Wschodu zatonął u wybrzeży Indonezji. Utonęło 20 osób, w większości dzieci, 75 osób zaginęło, a 25 zdołało się uratować - poinformowała w piątek indonezyjska policja.
 • Uratowano niemowlę spod gruzów zawalonego budynku w Bombaju

  Uratowano niemowlę spod gruzów zawalonego budynku w Bombaju

  Jedenaście godzin po zawaleniu się w piątek budynku w Bombaju ratownicy wydobyli spod gruzów żywe niemowlę. W sumie udało się uratować 25 osób. Są co najmniej trzy ofiary śmiertelne. Pod gruzami może się jeszcze znajdować kilkadziesiąt osób.

Filmy - Akcja ratunkowa (59)