akcja ratownicza

Synonimy:
akcje ratownicze,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Akcja ratownicza (21)

Filmy - Akcja ratownicza (10)

 • Dramatyczna akcja ratowania konia zakończona sukcesem

  W La Grande w amerykańskim stanie Oregon użyto helikoptera, aby uwolnić uwięzionego w górach rannego konia. Akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem, a zwierzę trafiło w ręce weterynarza, który opatrzył kontuzjowane kopyto. (STORYFUL/x-news)
 • Dramatyczna akcja ratownicza. Strażacy uratowali psa z płonącego garażu

  Strażacy uratowali psa z pożaru garażu na przedmieściach Indianapolis. Zwierzęciu podano tlen, aby doszło do siebie. Po akcji ratunkowej widać psa, który stanął już na nogi i radośnie macha ogonem. (STORYFUL/x-news)
 • Kulisy akcji ratowniczej w Tajlandii. Jak sytuację znosili rodzice uwięzionych?

  O kulisach akcji ratunkowej, dzięki której z zatopionej jaskini w Tajlandii uratowano młodych piłkarzy, opowiedział w studiu "Dzień Dobry Wakacje" dziennikarz Wojciech Bojanowski. - Atmosfera była taka, że to jest bez szans - zdradził. Ile osób było zaangażowanych w tę akcję, jak wyglądało codzienne życie w obozie i jak całą sytuację znosili rodzice uwięzionych? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Widowiskowa akcja ratownicza z udziałem samolotu

  Mieszkanka Kalifornii nagrała moment zrzutu piany przez samolot gaśniczy - Boeinga 747 SuperTanker. Maszyna stopniowo zniżała się, po czym - lecąc stosunkowo nisko nad ziemią - zrzuciła na płonące trawy czerwony aerozol gaśniczy. Pożar w hrabstwie Yolo na północ od San Francisco rozprzestrzenia się. Płonie już obszar liczący około 24 tysiące hektarów. (STORYFUL/x-news)