Aidan Quinn

Synonimy:
Quinn Aidan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aidan Quinn (4)

 • Nie żyje reżyser i aktor Paul Quinn

  Nie żyje reżyser i aktor Paul Quinn

  Nie żyje reżyser, scenarzysta i aktor Paul Quinn. Artysta zmarł w swoim domu w Nowym Jorku 2 września, po kilkuletniej walce z rakiem. Miał 55 lat.
 • A. Quinn i M. Streep na uniwersytecie

  A. Quinn i M. Streep na uniwersytecie

  Aidan Quinn ("Wichry namiętności") dołączył do obsady niezależnego filmu "Dark Matter". Na planie filmu Quinn spotka się z lauretką Oscara Meryl Streep ("Godziny") i debiutującym w Hollywood znanym chińskim aktorem Liu Ye.
 • Susan Sarandon w celi śmierci

  Susan Sarandon w celi śmierci

  Susan Sarandon ("Alfie", "Mila księżycowego światła"), Danny Glover ("Genialny klan", "Zabójcza broń 4") i Aidan Quinn ("Skradzione lato", "Evelyn") spotkają się na planie filmu "The Exonerated". Obraz jest prawdziwą historią szóstki niewinnych ludzi, którzy zostali skazani i czekają na wykonanie wyroku w swych celach śmierci.
 • Gwiazdorskie "Stolen Summer"

  Gwiazdorskie "Stolen Summer"

  Kevin Pollak ("I stanie się koniec", "Jak ugryźć 10 milionów", "The Wedding Planner"), Aidan Quinn ("Michael Collins", "Wichry namiętności", "The Assignment") i Brian Dennehy ("Gorky Park", "FX", "F/X 2") dołączyli do obsady filmu "Stolen Summer", który wyprodukują Matt Damon, Ben Affleck i Chris Moore.

Filmy - Aidan Quinn (1)

 • "Tożsamość"

  Doktor Martin Harris (Liam Neeson) budzi się po wypadku samochodowym w Berlinie i odkrywa, że jego żona (January Jones) go nie rozpoznaje, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna (Aidan Quinn)...