agresywni

Artykuły - Agresywni (29)

 • Agresywna podwyżka stóp w Turcji zatrzymuje spadki notowań w Polsce

  Agresywna podwyżka stóp w Turcji zatrzymuje spadki notowań w Polsce

  Agresywna podwyżka stóp procentowych, jaka miała miejsce we wtorek wieczorem zahamowała odpływ środków z krajów regionu. W środę natomiast inwestorzy skoncentrują się na tym, co zrobi Fed.
 • Agresywne zachowanie Justina Biebera

  Agresywne zachowanie Justina Biebera

  Kanadyjski piosenkarz Justin Bieber nakazał swoim ochroniarzom skonfiskowanie aparatu fotograficznego jednego z paparazzo.
 • Bardziej agresywny James Blake

  Bardziej agresywny James Blake

  James Blake, rewelacja brytyjskiej alternatywy, 8 kwietnia wyda swój drugi album "Overgrown".
 • Niedźwiedzie coraz bardziej agresywne

  Wtorek przyniósł kontynuację spadkowej tendencji na giełdach. Skala przeceny świadczy o rosnącej chęci pozbywania się akcji. Bodźcem stały się obawy o kondycję amerykańskich spółek.
 • Niedźwiedzie coraz bardziej agresywne

  Przecena na giełdach coraz bardziej przybiera na sile. Na razie towarzyszy jej spadek obrotów. Pogorszenie się nastrojów może jednak zwiększyć grono chętnych do sprzedaży akcji.
 • Agresywne fundusze wywołały wzrosty

  Globalny zwrot ku ryzykownym inwestycjom, skutkujący w ostatnich tygodniach zwyżką cen akcji, surowców, czy aktywów z rynków wschodzących, coraz łatwiej tłumaczyć przepływem kapitałów na świecie. W ostatnim tygodniu stycznia napływ środków do funduszy lokujących w akcje z emerging markets był największy od 43 tygodni.
 • Rihanna wybaczyła ojcu agresywne zachowanie

  Rihanna wybaczyła ojcu agresywne zachowanie

  Pochodząca z Barbadosu gwiazda pop Rihanna wyznała, że rozumie karygodne zachowanie swojego ojca z czasów, kiedy ją wychowywał.
 • BPH - agresywne wejście

  Bank BPH, którego strata netto w II kwartale wyniosła 169,9 mln zł planuje, że w III kwartale jego strata będzie mniejsza i podtrzymuje plan powrotu do zyskowności w IV kwartale - poinformował bank w prezentacji.
 • Agresywny High On Fire

  Agresywny High On Fire

  Kalifornijscy sludgemetalowcy z formacji High On Fire zarejestrowali piąty album o roboczym tytule "Snakes For The Divine".
 • OFE staną się agresywnymi graczami

  OFE staną się agresywnymi graczami

  Zmiany w OFE mogą być wprowadzone w pierwszej połowie 2010 r. Nie ma planów przejęcia środków do tej pory zgromadzonych w OFE, można się za to spodziewać podniesienia limitów inwestycyjnych - powiedział w wywiadzie dla PAP wiceminister pracy i polityki społecznej, Marek Bucior.