agresja

Artykuły - Agresja (54)

Filmy - Agresja (15)

 • Agresywna wiewiórka wywołała panikę na posterunku policji

  Chwile grozy przeżyli pracownicy posterunku policji w McHenry w stanie Illinois. Nagranie pochodzące z 1 stycznia pokazuje wiewiórkę, która za wszelką cenę chce się dostać przez szklane drzwi na posterunek. W oświadczeniu policja napisała, że nagranie powinno być instrukcją dla funkcjonariuszy, jak radzić sobie w nietypowych sytuacjach. (STORYFUL/x-news)
 • Agresywna walka hipopotamów

  Jak wiadomo, w każdym stadzie osobniki walczą o dominację. Nie inaczej jest z hipopotamami. Zobaczcie agresywną walkę samców w Afryce Południowej. Który z nich okaże się silniejszy? (STORYFUL/x-news)
 • Tego tygrysa lepiej nie wyrywać ze snu

  Linzi i jej partner Ger odwiedzają ogród zoologiczny prawie w każdy weekend. Ich córki uwielbiają spędzać czas na łonie natury, obserwując zwierzęta. Podczas ostatnich odwiedzin w irlandzkim zoo rodzina przekonała się, że tygrysy to prawdziwe drapieżniki. Jeden z osobników ucinał sobie właśnie drzemkę, podczas gdy drugi postanowił go obudzić. Co zdarzyło się potem? (STORYFUL/x-news)
 • Agresywny żółw na środku drogi. Policjant musiał bronić się tarczą

  Funkcjonariusz policji z Hamilton w stanie New Jersey podczas patrolu napotkał na środku drogi na żółwia. Chciał go usunąć, jednak żółw nie ułatwiał zadania - atakował i próbował gryźć. Funkcjonariusz posłużył się więc policyjną tarczą, którą próbował skierować niesfornego gada na pobocze. Całą scenę uchwyciła kamera z radiowozu. (STORYFUL/x-news)