Agora SA

Synonimy:
Agora SA,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agora SA (18)

 • "GPC": Komisja sejmowa zajmie się rynkiem prasy

  "GPC": Komisja sejmowa zajmie się rynkiem prasy

  Na pierwszym październikowym posiedzeniu sejmowa komisja kultury i środków przekazu zajmie się sytuacją na rynku prasy - podaje "GPC". Nie można lekceważyć tego problemu - zapowiedziała "GPC" Elżbieta Kruk, przewodnicząca komisji.
 • "Wyborcza" zbliża się do 100 tys. sztuk

  "Wyborcza" zbliża się do 100 tys. sztuk

  Rozpowszechnianie płatne razem ogólnopolskich dzienników w czerwcu 2018 roku spadło rok do roku o 9,7 proc. do 626,3 tys. sztuk. W porównaniu z majem sprzedaż spadła o 1 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP).
 • Agora postawi na przejęcia

  Agora postawi na przejęcia

  Agora wyda prawie 500 mln zł na przejęcia. Zdecydowana większość z budżetu 500 mln zł na nowe biznesy Agory w latach 2018-2022 zostanie przeznaczona na akwizycje. Firma prowadzi już analizy i rozmowy w tym zakresie. Planuje też wydać ponad 200 mln na rozwój kin Helios i poszerzyć ofertę cyfrową firmy reklamy zewnętrznej AMS. więcej. Przyjęta strategia grupy zakłada wzrost zarówno poprzez rozwój organiczny, jak i akwizycje - łączne nakłady na inwestycje do 2022 r. mają wynieść maksymalnie około 930 mln zł.
 • Helios ma umowę inwestycyjną w sprawie założenia spółki zajmującej się gastronomią

  Helios ma umowę inwestycyjną w sprawie założenia spółki zajmującej się gastronomią

  Helios, spółka zależna Agory, podpisała umowę inwestycyjną z dwoma inwestorami indywidualnymi w celu założenia spółki, zajmującej się prowadzeniem sieci około 45 lokali gastronomicznych. Łączna wartość inwestycji Helios w nową spółkę nie przekroczy 10 mln zł.
 • Ojciec Rydzyk, TVN i Agora łączą siły. Chcą płacić mniej za emisję sygnału

  Ojciec Rydzyk, TVN i Agora łączą siły. Chcą płacić mniej za emisję sygnału

  Nadawcy z pierwszego multipleksu telewizji naziemnej łączą siły, żeby płacić mniej za emisję sygnału.
 • Wynik Agory za IV kw. mniejszy o 7,4 mln zł z tytułu zwolnień grupowych

  Wynik Agory za IV kw. mniejszy o 7,4 mln zł z tytułu zwolnień grupowych

  Agora zawarła aneks do październikowego porozumienia ze związkami zawodowymi w sprawie zwolnień grupowych, na mocy którego liczba zwalnianych pracowników zostanie zwiększona z około 135 do nie więcej niż 190 osób. Łączna szacowana wysokość rezerwy z tytułu ograniczenia zatrudnienia wyniesie około 7,4 mln zł i obciąży wyniki grupy za IV kw. 2016 r. - podała Agora.
 • Agora w III kw. '16 miała 14,5 mln zł straty netto, rynek oczekiwał mniejszej straty

  Agora w III kw. '16 miała 14,5 mln zł straty netto, rynek oczekiwał mniejszej straty

  Grupa Agory miała w trzecim kwartale 2016 roku 14,5 mln zł straty netto przypadającej na akcjonariuszy jednostki dominującej wobec 6,6 mln zł straty rok temu. Strata okazała się wyższa od oczekiwań analityków ankietowanych przez PAP, którzy zakładali, że wyniesie ona 11,3 mln zł.
 • Agora ma umowę z Emitelem ws. umieszczenia i nadawania programu Metro w multipleksie ósmym

  Agora ma umowę z Emitelem ws. umieszczenia i nadawania programu Metro w multipleksie ósmym

  Green Content, spółka zależna Agory, podpisała umowę z Emitelem ws. umieszczenia programu telewizyjnego Metro w multipleksie ósmym oraz zapewnienia nieprzerwanej cyfrowej transmisji sygnału multipleksu MUX8 w standardzie DVB-T. Nadawanie programu Metro w ramach multipleksu ósmego rozpocznie się 2 grudnia - podała Agora w komunikacie.
 • Slaby wynik Grupy Agory

  Grupa Agory miała w drugim kwartale 2016 roku 5,1 mln zł straty netto przypadającej na akcjonariuszy jednostki dominującej wobec 3,8 mln zł zysku rok temu. Starta okazała się wyższa od oczekiwań analityków, którzy zakładali, że wyniesie ona 3,1 mln zł.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 12,9 procent

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 12,9 procent

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w czerwcu 152 tys. sztuk i było o 12,9 proc. niższe niż rok wcześniej. W porównaniu z poprzednim miesiącem wynik jest słabszy o blisko 5 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.