Agora SA

Synonimy:
Agora SA,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agora SA (310)

 • UOKiK sprawdza, czy Agora powinna zgłosić wniosek o przejęcie Radia Zet

  UOKiK sprawdza, czy Agora powinna zgłosić wniosek o przejęcie Radia Zet

  UOKiK sprawdza, czy Agora powinna zgłosić wniosek o koncentrację w sprawie przejęcia Radia Zet. Jeśli z analiz wyjdzie, że taki wniosek był konieczny, Agorze i jego partnerowi w tej transakcji grozi kara do 10 proc. obrotu - poinformował prezes UOKiK Marek Niechciał.
 • Agora miała w IV kw. 47,5 mln zł EBITDA, zgodnie z oczekiwaniami

  Agora miała w IV kw. 47,5 mln zł EBITDA, zgodnie z oczekiwaniami

  Grupa Agory w IV kwartale 2018 r. miała 2,3 mln zł zysku netto (rok wcześniej 72,3 mln zł zysku netto).
 • Agora planuje zwolnienie do 153 osób, głównie w segmencie druk

  Agora planuje zwolnienie do 153 osób, głównie w segmencie druk

  Zarząd Agory planuje zwolnienie do 153 pracowników, głównie w segmencie druk w grupie Agora, co stanowi 57 proc. wszystkich zatrudnionych w tym obszarze, w tym 90 proc. zatrudnionych w drukarni spółki w Pile oraz 90 proc. zatrudnionych w spółce Agora Poligrafia w Tychach - podała spółka w komunikacie. Restrukturyzacja zatrudnienia obciąży wynik spółki i grupy w I kwartale 2019 r.
 • Sprzedaż dzienników spadła do 599,7 tys. sztuk - ZKDP

  Sprzedaż dzienników spadła do 599,7 tys. sztuk - ZKDP

  Rozpowszechnianie płatne razem ogólnopolskich dzienników w styczniu 2019 roku spadło rok do roku o 10 proc. do 599,7 tys. sztuk. W porównaniu z grudniem 2018 roku sprzedaż spadła o 0,3 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP). Zarząd Agory planuje zwolnienie do 153 pracowników, głównie w segmencie druk w grupie Agora, co stanowi 57 proc. wszystkich zatrudnionych w tym obszarze.
 • "GPC": Komisja sejmowa zajmie się rynkiem prasy

  "GPC": Komisja sejmowa zajmie się rynkiem prasy

  Na pierwszym październikowym posiedzeniu sejmowa komisja kultury i środków przekazu zajmie się sytuacją na rynku prasy - podaje "GPC". Nie można lekceważyć tego problemu - zapowiedziała "GPC" Elżbieta Kruk, przewodnicząca komisji.
 • "Wyborcza" zbliża się do 100 tys. sztuk

  "Wyborcza" zbliża się do 100 tys. sztuk

  Rozpowszechnianie płatne razem ogólnopolskich dzienników w czerwcu 2018 roku spadło rok do roku o 9,7 proc. do 626,3 tys. sztuk. W porównaniu z majem sprzedaż spadła o 1 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP).
 • Agora postawi na przejęcia

  Agora postawi na przejęcia

  Agora wyda prawie 500 mln zł na przejęcia. Zdecydowana większość z budżetu 500 mln zł na nowe biznesy Agory w latach 2018-2022 zostanie przeznaczona na akwizycje. Firma prowadzi już analizy i rozmowy w tym zakresie. Planuje też wydać ponad 200 mln na rozwój kin Helios i poszerzyć ofertę cyfrową firmy reklamy zewnętrznej AMS. więcej. Przyjęta strategia grupy zakłada wzrost zarówno poprzez rozwój organiczny, jak i akwizycje - łączne nakłady na inwestycje do 2022 r. mają wynieść maksymalnie około 930 mln zł.
 • Helios ma umowę inwestycyjną w sprawie założenia spółki zajmującej się gastronomią

  Helios ma umowę inwestycyjną w sprawie założenia spółki zajmującej się gastronomią

  Helios, spółka zależna Agory, podpisała umowę inwestycyjną z dwoma inwestorami indywidualnymi w celu założenia spółki, zajmującej się prowadzeniem sieci około 45 lokali gastronomicznych. Łączna wartość inwestycji Helios w nową spółkę nie przekroczy 10 mln zł.
 • Ojciec Rydzyk, TVN i Agora łączą siły. Chcą płacić mniej za emisję sygnału

  Ojciec Rydzyk, TVN i Agora łączą siły. Chcą płacić mniej za emisję sygnału

  Nadawcy z pierwszego multipleksu telewizji naziemnej łączą siły, żeby płacić mniej za emisję sygnału.
 • Wynik Agory za IV kw. mniejszy o 7,4 mln zł z tytułu zwolnień grupowych

  Wynik Agory za IV kw. mniejszy o 7,4 mln zł z tytułu zwolnień grupowych

  Agora zawarła aneks do październikowego porozumienia ze związkami zawodowymi w sprawie zwolnień grupowych, na mocy którego liczba zwalnianych pracowników zostanie zwiększona z około 135 do nie więcej niż 190 osób. Łączna szacowana wysokość rezerwy z tytułu ograniczenia zatrudnienia wyniesie około 7,4 mln zł i obciąży wyniki grupy za IV kw. 2016 r. - podała Agora.