Agnieszka Żulewska

Synonimy:
Agnieszka Żulewska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agnieszka Żulewska (26)

 • Agnieszka Żulewska na premierze serialu "Żmijowisko"

  Agnieszka Żulewska na premierze serialu "Żmijowisko"

  Agnieszka Żulewska jest polską aktorką filmową i teatralną. Na swoim koncie ma już kilka świetnych ról i nagród za kreacje aktorskie. Tej jesieni pojawi się w serialu „Żmijowisko”.
 • Agnieszka Żulewska w serialu "Żmijowisko"

  Agnieszka Żulewska w serialu "Żmijowisko"

  Grywa w serialach, filmach, ale najczęściej można ją spotkać na deskach teatralnych. Nie ukrywa, że do udziału w Żmijowisku skłoniła ją możliwość pracy z reżyserem Łukaszem Palkowskim. Dużo widzi i analizuje, a swoje role buduje niezwykle świadomie. Agnieszka Żulewska w serialu zagra Kamilę - najbardziej emocjonalnie złożoną postać w nowej produkcji Canal+. Premiera serialu już 3 listopada.
 • Ogrodnik i Żulewska o współpracy z Sewerynem

  Ogrodnik i Żulewska o współpracy z Sewerynem

  "Jest tak bardzo złożoną osobowością i właściwie on dyktuje warunki, na jakich daje się poznać" - tak o Andrzeju Sewerynie, który świętuje jubileusz 50-lecia pracy artystycznej, mówi Dawid Ogrodnik. "To człowiek ogromnej klasy" - dodaje Agnieszka Żulewska.
 • Agnieszka Żulewska w roli prostytutki

  Agnieszka Żulewska w roli prostytutki

  "Chyba już wszyscy zdążyliśmy nauczyć się, na jakich zasadach to działa" - tak o hejcie mówi Agnieszka Żulewska. Aktorka - którą od niedzieli będzie można oglądać w serialu "Rojst", gdzie zagra prostytutkę - radzi nie przejmować się komentarzami.
 • Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego dla Agnieszki Żulewskiej

  Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego dla Agnieszki Żulewskiej

  Agnieszka Żulewska, aktorka znana z filmów "Chemia" i "Demon", została tegoroczną laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.
 • Żulewska oraz Ziętek o Wronie i jego ostatnim filmie

  Żulewska oraz Ziętek o Wronie i jego ostatnim filmie

  "Demon" Marcina Wrony otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sitges, w Hiszpanii. Agnieszka Żulewska i Tomasz Ziętek zdradzają kulisy tej wielokrotnie wyróżnianej produkcji i opowiadają o pracy z Marcinem Wroną.
 • Agnieszka Żulewska: Bardzo dużo płaczę

  Agnieszka Żulewska: Bardzo dużo płaczę

  W granych na ekranach polskich kin jesienią filmach "Chemia" i "Demon", główną rolę kobiecą gra Agnieszka Żulewska. "W moim życiu zapanował wielki zamęt. Trochę sobie z nim nie radzę" - przyznaje aktorka.
 • Agnieszka Żulewska: Zaczęłam się obserwować

  Agnieszka Żulewska: Zaczęłam się obserwować

  Muszę się jeszcze strasznie wielu rzeczy nauczyć - twierdzi Agnieszka Żulewska, odtwórczymi roli Leny w filmie "Chemia" Bartosza Prokopowicza.
 • O miłości silniejszej niż strach: Agnieszka Żulewska o filmie "Chemia"

  O miłości silniejszej niż strach: Agnieszka Żulewska o filmie "Chemia"

  Rola Agnieszki Żulewskiej w filmie "Chemia" z pewnością zapisze się w pamięci widzów na długo. Aktorka ścięła włosy, schudła, a przede wszystkim tej roli oddała kawałek siebie. Scenariusz filmu napisało życie - "Chemia" opowiada historię Magdaleny Prokopowicz, założycielki Fundacji Rak’n’Roll.

Zdjęcia - Agnieszka Żulewska (32)

Filmy - Agnieszka Żulewska (3)

 • "Demon": Żulewska i Ziętek o filmie [EPK]

  Agnieszka Żulewska i Tomasz Ziętek, czyli dwójka aktorów młodego pokolenia, która wzięła udział w ostatnim filmie Marcina Wrony, wspomina nietypową pracę na planie. - Bardzo dobrze pamiętam intensywną atmosferę, która była między nami. Bliskość i, nie chcę tego nazwać „tajemnicą”, ale jakaś dziwna intensywność bycia. „Dziwna”, bo ja nie znałam takiej wcześniej – wspomina Żulewska, po czym kontynuuje: - Marcin był bardzo dokładny w dobieraniu nas. Próby i castingi trwały bardzo długo. Bardzo długo i bardzo powoli dobierał sobie tę rodzinę, z którą chciał mieć do czynienia na planie. Bardzo go interesowało to, jak się ze sobą czujemy. Marcin był absolutnie w tym projekcie, całym sobą - Sposób pracy Marcina bardzo mi odpowiadał. Stojąc na planie, wiedzieliśmy, co robimy – dodaje Tomasz Ziętek.
 • Agnieszka Żulewska o filmie "Chemia"

  Agnieszka Żulewska, która zagrała główną rolę w filmie "Chemia", opowiada o tej poruszającej produkcji.
 • "Sanctuary"

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji...