Agnieszka Włodarczyk

Artykuły - Agnieszka Włodarczyk (156)

 • Agnieszka Włodarczyk w bikini. Tym zdjęciem rozpaliła zmysły

  Agnieszka Włodarczyk w bikini. Tym zdjęciem rozpaliła zmysły

  W ostatnich dniach słoneczna aura przypominała nam, że kalendarzowe lato zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji coraz więcej gwiazd wspomina swoje wakacyjne wojaże, publikując zdjęcia z wypoczynku. Do tego grona dołączyła też Agnieszka Włodarczyk, która zaprezentowała się w bikini. Trzeba przyznać, że w tak zmysłowym wydaniu nie widzieliśmy jej już dawno!
 • Włodarczyk na zdjęciu z przeszłości. Ale figura!

  Włodarczyk na zdjęciu z przeszłości. Ale figura!

  37-letnia dziś Agnieszka Włodarczyk bardzo wcześnie rozpoczęła karierę. Kiedy Maciej Ślesicki zaproponował jej rolę Sary, miała zaledwie 16 lat.
 • Agnieszka Włodarczyk przyjaźni się ze znanym muzykiem

  Agnieszka Włodarczyk przyjaźni się ze znanym muzykiem

  Być może nie wszyscy pamiętają, że Agnieszka Włodarczyk debiutowała jako 14-latka w, szalenie wówczas popularnym, musicalu „Metro”.
 • 25 lat Studia Buffo. Wśród gwiazd Doda i Natasza Urbańska

  25 lat Studia Buffo. Wśród gwiazd Doda i Natasza Urbańska

  Marian Opania, Agnieszka Włodarczyk, Natasza Urbańska, Sława Przybylska i... Doda - gwiazdy z różnych pokoleń świętowały na jednej scenie 25-lecie kultowego warszawskiego teatru piosenki. "To sentymentalna podróż w czasie" - powiedział Janusz Józefowicz.
 • Agnieszka Włodarczyk: Warto walczyć ze swoimi lękami

  Agnieszka Włodarczyk: Warto walczyć ze swoimi lękami

  Agnieszkę Włodarczyk już 7 września zobaczymy w programie "Azja Express". "Nie przypuszczałam, że w tak trudnych, często ekstremalnych warunkach, odnajdę radość" - mówi aktorka, która debiutowała prawie 20 lat temu i dodaje, że "warto walczyć ze swoimi lękami".
 • Agnieszka Włodarczyk: Najlepsze momenty w życiu

  Agnieszka Włodarczyk: Najlepsze momenty w życiu

  Agnieszka Włodarczyk uważa, że udział w programie "Azja Express" był jednym z najlepszych momentów jej życia. Podróż po Azji, którą odbyła w towarzystwie Marii Konarowskiej, nauczyła ją radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szybkiego reagowania. Agnieszka Włodarczyk darzy szacunkiem wszystkich uczestników wyścigu - docenia ich determinację i odwagę do podjęcia tak ekstremalnego wyzwania.
 • "Azja Express": Zabawa bogatych w biedaków?

  "Azja Express": Zabawa bogatych w biedaków?

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska nie zgadzają się z opinią, że "Azja Express" to zabawa bogatych w biedaków. Nie uważają się za osoby majętne, podkreślają też, że ich podróż przebiegała w naprawdę trudnych warunkach. Zdaniem aktorek program niesie wiele ważnych treści, a jego celem jest pokazanie jak niewiele trzeba, by poznawać świat.
 • Agnieszka Włodarczyk: Wszystko zaczęło się od "Sary"

  Agnieszka Włodarczyk: Wszystko zaczęło się od "Sary"

  Aż trudno uwierzyć, że jej aktorka kariera trwa już 18 lat. Zadebiutowała u boku Bogusława Lindy w filmie "Sara". Był rok 1997 i miała wówczas 17 lat. W sobotę, 13 grudnia, Agnieszka Włodarczyk obchodziła 35. urodziny.
 • ​Agnieszka Włodarczyk - biografia

  Urodzona 13 grudnia 1980 roku polska aktorka i piosenkarka. W wieku 16 lat debiutowała na scenie teatralnej. Wystąpiła między innymi w musicalu „Metro”. W 1997 roku rozpoczęła karierę aktorską filmem „Sara” Macieja Ślesickiego, w którym wcieliła się nastoletnią córkę szefa mafii, romansującą ze swoim ochroniarzem. Film wywołał spore kontrowersje z powodu odważnych scen miłosnych między Włodarczyk i znacznie od niej starszym Bogusławem Lindą. Następnie dołączyła do obsady serialu komediowego „13

Zdjęcia - Agnieszka Włodarczyk (72)

Filmy - Agnieszka Włodarczyk (12)

 • Agnieszka Włodarczyk: Najlepsze momenty w życiu

  Agnieszka Włodarczyk uważa, że udział w programie "Azja Express" był jednym z najlepszych momentów jej życia. Podróż po Azji, którą odbyła w towarzystwie Marii Konarowskiej, nauczyła ją radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szybkiego reagowania.
 • "Azja Express": Ten hejt jest żałosny

 • Agnieszka Włodarczyk: W programie „Przygarnij mnie” socjalizujemy psy po przejściach

  Agnieszka Włodarczyk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska. Aktorka przygarnęła 6-letnią suczkę Tosię, którą wypatrzyła w internecie. Suczka bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu, jest coraz bardziej ufna i otwarta w stosunku do ludzi. Występuje też z Agnieszką Włodarczyk w programie „Przygarnij mnie” na antenie TVP, gdzie uczy się pokonywać traumy. – Śledziłam Fundację „Zwierzaki w potrzebie” na Facebooku i Tosię zauważyłam już dużo wcześniej. Wiedziałam, że jest łagodnym, fajnym psiakiem. Moim głównym założeniem przy wyborze psa było to, żeby pies był łagodny. Dlatego że mam inne zwierzaki w domu i chciałam, żeby psiak kochał psy, koty i ludzi, żeby był łagodny i właśnie taka jest Tosia. Nie było żadnego problemu, kiedy wprowadziłam Tosię do domu – mówi Agnieszka Włodarczyk.
 • Gwiazdy na pokazie prasowym serialu "Misja: Afganistan"

  W Warszawie odbyła się premiera dwóch pilotażowych odcinków nowego serialu "Misja: Afganistan". Które gwiazdy wzbudziły największe zainteresowanie fotoreporterów? Zobaczcie sami!