Agnieszka Więdłocha

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Agnieszka Więdłocha ,

Artykuły - Agnieszka Więdłocha (91)

 • Różczka, Więdłocha, Pawlicki, Zakościelny i Musiał zachęcają do wysyłki kartek do Powstańców

  Różczka, Więdłocha, Pawlicki, Zakościelny i Musiał zachęcają do wysyłki kartek do Powstańców

  Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny i Maciej Musiał włączyli się w ogólnopolską akcję "BohaterON - włącz historię!", zachęcając do wysłania kartek i listów do Powstańców Warszawskich.
 • Agnieszka Więdłocha w "najbrzydszych butach świata"

  Agnieszka Więdłocha w "najbrzydszych butach świata"

  26 maja Grodzisk Mazowiecki zapełnił się gwiazdami. Wszystko za sprawą charytatywnego pikniku „Lato czeka”, którego dochód zostanie przekazany potrzebującym dzieciom.
 • Agnieszka Więdłocha: To koniec ważnego etapu

  Agnieszka Więdłocha: To koniec ważnego etapu

  "Pozostaje mi wspominanie tego czasu ze wzruszeniem. Z Maćkiem Stuhrem spędziłam na planie więcej czasu niż niejedna prawdziwa para!" - przyznaje Agnieszka Więdłocha, która po raz trzeci i ostatni wciela się w Anię, główną bohaterkę serii "Planeta Singli". Najnowsza odsłona cyklu zadebiutuje na ekranach polskich kin 8 lutego.
 • Agnieszka Więdłocha: W aktorstwie trzeba dawać coś od siebie

  Agnieszka Więdłocha: W aktorstwie trzeba dawać coś od siebie

  Agnieszka Więdłocha opowiada o kręceniu komedii romantycznych, chęci ratowania świata, życiu w zgodzie ze sobą oraz różnych obliczach swojego najnowszego filmu "Kobieta sukcesu", który 8 marca zadebiutuje na ekranach polskich kin.
 • Agnieszka Więdłocha o małżeństwie

  Agnieszka Więdłocha o małżeństwie

  Małżeństwo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę - uważa Agnieszka Więdłocha. Jej zdaniem decyzja o ślubie zawsze jest trudna, wynikać powinna natomiast wyłącznie z własnej potrzeby. Małżeństwo zawierane pod presją może bowiem prowadzić tylko do problemów.
 • Agnieszka Więdłocha rozprawia się z przeszłością

  Agnieszka Więdłocha rozprawia się z przeszłością

  Agnieszkę Więdłochę możemy oglądać w spektaklu "Polowanie na łosia" w warszawskim Teatrze Imka. "Trzeba pozałatwiać swoje sprawy z przeszłości, żeby móc zacząć kolejny etap w życiu" - mówi aktorka o głównym przesłaniu tej czarnej komedii.
 • ​Antoni Pawlicki: Gra z narzeczoną

  ​Antoni Pawlicki: Gra z narzeczoną

  Ja i Agnieszka lubimy ze sobą pracować - mówi ​Antoni Pawlicki, który ze swoją narzeczoną gra w premierowym spektaklu Teatru IMKA. Pawlicki ceni swoją partnerkę życiową jako aktorkę, a wspólną pracę uważa za inspirujące doświadczenie. Zapewnia też, że oboje potrafią oddzielać życie zawodowe od prywatnego.
 • Więdłocha i Pawlicki: Narzeczeni w życiu i na scenie

  Więdłocha i Pawlicki: Narzeczeni w życiu i na scenie

  ​Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są narzeczonymi do potęgi drugiej. Najpierw zostali parą w życiu prywatnym. Teraz odgrywają zakochanych również w teatrze. Słynny duet zobaczymy w spektaklu komediowym "Polowanie na łosia".
 • Więdłocha i Pawlicki zagrają razem w spektaklu

  Więdłocha i Pawlicki zagrają razem w spektaklu

  Antoni Pawlicki oświadczył się Agnieszce Więdłosze w marcu ubiegłego roku. Teraz okazuje się, że para związała się nie tylko prywatnie, ale także zawodowo.
 • Agnieszka Więdłocha: Nie warto tracić czasu

  Agnieszka Więdłocha: Nie warto tracić czasu

  Doskonale wie, jak radzić sobie z medialnym szumem. Nie przejmuje się spekulacjami. Niebawem Agnieszkę Więdłochę zobaczymy u słynnych Kiepskich – w roli Ingrid Bergman, a tuż po nowym roku w komedii "Exterminator. Faceci pragną mocniej".

Zdjęcia - Agnieszka Więdłocha (20)

Filmy - Agnieszka Więdłocha (7)

 • Agnieszka Więdłocha o małżeństwie

  Małżeństwo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę - uważa Agnieszka Więdłocha. Jej zdaniem decyzja o ślubie zawsze jest trudna, wynikać powinna natomiast wyłącznie z własnej potrzeby
 • Agnieszka Więdłocha: Gdyby kobiety rządziły światem, byłby pokój

  Agnieszka Więdłocha uważa, że mężczyźni za bardzo chcą rządzić, stąd biorą się spięcia. Panie są zdecydowanie bardziej wyważone, zgadzacie się z jej opinią?
 • Agnieszka Więdłocha lubi aktorskie wyzwania

  Agnieszka Więdłocha lubi grać role, które wymagają od niej dużego zaangażowania, wysiłku i wyobraźni. Lubi bohaterki skomplikowane, z życiowymi skazami. Kreując taką postać, może bowiem zaprezentować całą paletę swoich umiejętności.
 • Wiedźma Teodora mówi głosem Agnieszki Więdłochy

  Agnieszka Więdłocha użycza swojego głosu czarownicy Teodorze, jednej z postaci występujących w baśniowej produkcji "Oz Wielki i Potężny".