Agnieszka Warchulska

Synonimy:
Warchulska Agnieszka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agnieszka Warchulska (16)

 • Agnieszka Warchulska: Trzeba pielęgnować związek

  Agnieszka Warchulska: Trzeba pielęgnować związek

  Agnieszka Warchulska nie ukrywa, że należy do fanów święta zakochanych. Gwiazda jest przy tym zdania, że celebrować miłość powinno się niezależnie od stażu związku i daty w kalendarzu. "Miłe rzeczy warto mówić sobie nie tylko w walentynki" - zaznacza aktorka.
 • Blondynka o czarnym charakterze

  Blondynka o czarnym charakterze

  Jesienią Agnieszka Warchulska pojawi się w nowej serii "Komisarza Aleksa". Zagra wyzwoloną kobietę, romansującą z kochankiem swojej córki.
 • Gwiazdy w szokującym klipie Dr Misio (teledysk "Dziewczyny")

  Gwiazdy w szokującym klipie Dr Misio (teledysk "Dziewczyny")

  Do sieci trafi już najnowszy klip zespołu Dr Misio. W teledysku do utworu "Dziewczyny" wystąpiły m.in. Magdalena Cielecka, Katarzyna Herman, Agnieszka Warchulska, Ewa Bukowska i Anna Staszak.
 • Agnieszka Warchulska uwodzi "absolwenta"

  Agnieszka Warchulska uwodzi "absolwenta"

  Agnieszka Warchulska, która w serialu "Na krawędzi" wcieliła się w technik policyjną Jolkę, wyznała nam, że scenariusz drugiego sezonu jest już gotowy. - Rzadko robi się u nas projekty na takim poziomie - mówi. Najpierw jednak zobaczymy ją w teatrze.
 • Kariera nie jest najważniejsza

  Kariera nie jest najważniejsza

  Agnieszka Warchulska (filmy "Teraz ja", "Wieża", "Trick", serial "Na krawędzi") od lat bardzo świadomie kieruje swoją karierą i stara się - jak sama mówi - panować nad własnym losem. Aktorka przyznaje jednak, że wiele propozycji przyjęła tylko dlatego, by mieć na zapłacenie rachunków!