Agnieszka Szulim

Artykuły - Agnieszka Szulim (64)

 • Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowym towarzystwie!

  Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowym towarzystwie!

  Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża Piotra Woźniaka-Starak i po trudnym dla niej okresie żałoby, w końcu odzyskała spokój i radość życia. Bardzo pomogli jej w tym rodzina i przyjaciele, ale także jej stado psów oraz przebywanie pośród natury. Prezenterka praktykuje to do dziś i podzieliła się z fanami wyjątkowym momentem.
 • Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler mają ze sobą wiele wspólnego!

  Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler mają ze sobą wiele wspólnego!

  Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler to dwie gwiazdy polskiego show-biznesu. Chociaż panie nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, to jednak jest kilka kwestii, w których podzielają swoje poglądy. Tak jest w przypadku ich miłości do... mody! Niektóre stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak i te Magdaleny Gessler zachwyciły fanów!
 • Agnieszka Szulim: Ekskluzywnie ubrana?

  Agnieszka Szulim: Ekskluzywnie ubrana?

  Agnieszka Szulim zapewnia, że nie przywiązuje się do ubrań - chętnie wyprzedaje je koleżankom lub wymienia na inne. Sentymentem darzy jedynie rzeczy otrzymane w prezencie, np. pelerynę w stylu vintage, którą dostała od swojej stylistki. Za najbardziej luksusowe elementy swojej garderoby uważa torebki.
 • Agnieszka Szulim: Najtrudniejszy projekt w moim życiu

  Agnieszka Szulim: Najtrudniejszy projekt w moim życiu

  W jesiennej ramówce telewizji TVN znalazł się nowy program "Azja Express". W roli prowadzącej zobaczymy w nim Agnieszkę Szulim, a wśród uczestników m.in.: Małgorzatę Rozenek, Radosława Majdana, Hannę Lis, Izabellę Miko, Agnieszkę Włodarczyk, Pascala Brodnickiego i Przemysława Saletę.
 • Agnieszka Szulim: Naprawdę źle śpiewam

  Agnieszka Szulim: Naprawdę źle śpiewam

  Udział w śpiewanej reklamie Agnieszka Szulim uważa za największy paradoks w swoim życiu. Gwiazda TVN twierdzi, że kompletnie nie potrafi śpiewać, o czym uprzedzała twórców kampanii. Ma jednak wrażenie, że uwierzyli dopiero w czasie nagrań w studio. Dziennikarka nie przejmuje się swoimi niedostatkami wokalnymi, nigdy nie miała bowiem ambicji zostania piosenkarką.
 • Agnieszka Szulim o nowym show "Azja Express"

  Agnieszka Szulim o nowym show "Azja Express"

  Agnieszka Szulim twierdzi, że program "Azja Express" był dla niej sporym wyzwaniem. Gwiazda musiała się przyzwyczaić do częstych zmian pobytu, wstawania o 3 w nocy i zupełnie nowego systemu pracy. Po raz pierwszy współpracowała bowiem z międzynarodową ekipą. Jak podkreśla, Hiszpanie stawiają na spontaniczność i nie robią tylu prób co Polacy.
 • Dwa programy Szulim znikają z anteny

  Dwa programy Szulim znikają z anteny

  ​Jesienią widzowie TVN nie zobaczą kolejnych odcinków programu "Na językach". Agnieszka Szulim uznała, że w jej życiu zawodowym czas na nowe wyzwania. Poprowadzi program "Azja Express" - z udziałem takich gwiazd jak Hanna Lis i Małgorzata Rozenek. Dziennikarka zrezygnowała także z prowadzenia "Stylowego magazynu".
 • Nergal zaproszony na ślub Agnieszki Szulim

  Nergal zaproszony na ślub Agnieszki Szulim

  Adam "Nergal" Darski będzie gościem na ślubie Agnieszki Szulim. Wokalista twierdzi nawet, że dostał coś więcej niż samo zaproszenie na ceremonię. Nie chce jednak zdradzać szczegółów.
 • Agnieszka Szulim: Byłam wstydliwym dzieckiem

  Agnieszka Szulim: Byłam wstydliwym dzieckiem

  - W dzieciństwie nie byłam hop do przodu, absolutnie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi, że była dzieckiem wstydliwym i bardzo grzecznym, niesprawiającym rodzicom problemów. Z nieśmiałości wyleczyła się dopiero podczas studiów dziennikarskich i pracy w telewizji.
 • Agnieszka Szulim: Program "Na językach" wymagał odświeżenia

  Agnieszka Szulim: Program "Na językach" wymagał odświeżenia

  Agnieszka Szulim ma nadzieję, że dzięki zmianom w programie "Na językach" oglądalność w nowym sezonie wzrośnie. Prezenterka zdradza, że w studio jest nowa scenografia, pojawią się także nowi komentatorzy. Gwiazda podkreśla również, że zmiana pory emisji programu z niedzieli na poniedziałek spowodowana jest m.in. jej udziałem w show "Aplauz, aplauz!".

Zdjęcia - Agnieszka Szulim (1)

 • film.interia.pl
  "Aplauz, aplauz!": Nowy talent-show TVN-u

Filmy - Agnieszka Szulim (22)