Londyn 2012 - Agnieszka Radwańska

Artykuły - Agnieszka Radwańska (42)

 • Agnieszka Radwańska: Nigdy nie powiedziałam, że igrzyska nie są ważne

  Agnieszka Radwańska: Nigdy nie powiedziałam, że igrzyska nie są ważne

  Agnieszka Radwańska na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zdementowała pojawiające się w mediach jej wypowiedzi, że igrzyska olimpijskie były dla niej turniejem drugiej kategorii. Medal tej imprezy to marzenie Polki, dlatego zapowiedziała, że zrobi wszystko, aby zdobyć go za cztery lata w Rio de Janeiro.
 • Badmintonowy lek na futbol

  Badmintonowy lek na futbol

  Jako kibic dawno nie czułem tak głębokiej frustracji, jak po porażce badmintonowego miksta w walce o półfinał igrzysk w Londynie. I równie dawno nie miałem tak silnego wrażenia, że polscy sportowcy rzucili do walki wszystkie siły.
 • Radwańska odpowiada Fibakowi: Z szacunkiem dla niego, ale...

  Radwańska odpowiada Fibakowi: Z szacunkiem dla niego, ale...

  - Przy całym szacunku dla Wojciecha Fibaka, ale bez przesady! Co tylko przegram mecz, to słyszę, że to moja największa porażka w życiu. Owszem, zawiodłam, mecz z Goerges był do wygrania, ale to jest sport! Trzeba zrozumieć, że każdemu może się zdarzyć słabszy dzień, a jego rywalowi w tym samym czasie lepszy - powiedziała nam na Wimbledonie Agnieszka Radwańska.
 • Matkowski: Karuzela tenisowa kręci się dalej

  Matkowski: Karuzela tenisowa kręci się dalej

  ​- Co dalej? Repasaży nie ma, turniej pocieszenia odpuszczamy - żartował Marcin Matkowski po porażce w parze z Agnieszką Radwańską z Australijczykami Hewittem i Stosur. - Tak naprawdę, to ruszamy do Toronto i Montrealu. Dla nas kończą się igrzyska, ale karuzela tenisowa kręci się dalej.
 • Porażka polskiego miksta. Agnieszka Radwańska żegna się z igrzyskami

  Porażka polskiego miksta. Agnieszka Radwańska żegna się z igrzyskami

  Agnieszka Radwańska, w parze z Marcinem Matkowskim, robili co mogli, ale po godzinie ulegli australijskiemu mikstowi Lleyton Hewitt/Samatha Stosur 3:6, 3:6. To koniec przygody wszystkich polskich tenisistów z turniejem olimpijskim.
 • Brutalna prawda o mikście: Radwańską czekają "bomby" Hewitta

  Brutalna prawda o mikście: Radwańską czekają "bomby" Hewitta

  Zasadnicza różnica między mikstem a deblem jest taka, że gra się więcej na kobietę - wyjaśnił Marcin Matkowski. To znaczy, że Agnieszka Radwańska musi być gotowa na "bomby" samego Lleytona Hewitta.
 • Urszula Radwańska: Po medal w deblu do Rio

  Urszula Radwańska: Po medal w deblu do Rio

  - Przyszłość należy do nas. Na pewno za cztery lata w Rio de Janeiro będziemy chciały powalczyć o medal. Mam nadzieję, że jeszcze parę turniejów rozegramy wspólnie w deblu i jeszcze bardziej się zgramy - powiedziała nam w Londynie tenisistka reprezentacji Polski Urszula Radwańska.
 • Agnieszka Radwańska: Pod siatką były jak ściana

  Agnieszka Radwańska: Pod siatką były jak ściana

  - Wiedziałyśmy, że Amerykanki będą grać na zasadzie serwis - wolej, return - wolej. Na woleju obie są niemal nie do przebicia, prawie jak ściana. Ale i tak mecz był bardzo wyrównany, grałyśmy dobrze i szkoda, że miałyśmy tak ciężkie losowanie - powiedziała nam po porażce w deblu (w parze z Urszulą) Agnieszka Radwańska.
 • Siostry Radwańskie odpadły w 2. rundzie debla

  Agnieszka i Urszula Radwańskie dzielnie walczyły, ale ostatecznie musiały uznać wyższość najlepszego kobiecego debla świata - Huber/Raymond ulegając 4:6, 6:7 (3-7).
 • Radwańska-Matkowski poznali rywali

  Radwańska-Matkowski poznali rywali

  Australijska para Lleyton Hewitt - Samantha Stosur będzie pierwszą przeszkodą Agnieszki Radwańskiej i Marcina Matkowskiego w walce o olimpijski medal w mikście. Spotkanie zostanie rozegrane najpewniej w środę.