Sport - Agnieszka Radwańska

Artykuły - Agnieszka Radwańska (3320)

 • Urszula Radwańska dla Interii: Siostra Agnieszka czasami służy mi radą. Igę Świątek trzeba zrozumieć

  Urszula Radwańska dla Interii: Siostra Agnieszka czasami służy mi radą. Igę Świątek trzeba zrozumieć

  - Gdy gram z jakąś zawodniczką, którą Agnieszka zna, bo w czasie swojej kariery z nią rywalizowała, to wtedy jak najbardziej pytam siostrę o radę. To ułatwia mi dobrać do rywalki jak najbardziej odpowiednią taktykę. Trzeba zrozumieć Igę Świątek, że nie zagra w reprezentacji. Ma teraz inne priorytety, sporo imprez na głowie - mówi w rozmowie z Interią Urszula Radwańska.
 • Tenis. Pacjent, który przeżył własną śmierć

  Tenis. Pacjent, który przeżył własną śmierć

  ​Kiedy 14 listopada 2018 roku Agnieszka Radwańska ogłosiła przedwczesne zakończenie kariery, część z nas odebrała to jak dzień śmierci polskiego tenisa. Następcy wyrośli natychmiast. Najprzyjemniejszą niespodzianką jest być może kontrast między Hubertem Hurkaczem i Jerzym Janowiczem.
 • Agnieszka Radwańska na wakacjach w krainie luksusu

  Agnieszka Radwańska na wakacjach w krainie luksusu

  Była polska tenisistka postanowiła zaczerpnąć trochę oddechu i wybrała się na rodzinne wakacje do Dubaju. Agnieszka Radwańska wreszcie może rozkoszować się słońcem na plaży.
 • Siła sióstr

  Siła sióstr

  Zawsze chciałam mieć siostrę. Najlepiej starszą. Wyobrażałam sobie jak siadamy na kanapie i w tajemnicy przed rodzicami powierzamy sobie największe sekrety, rozmawiamy o chłopakach, którzy skradli nasze serca, pożyczamy ciuchy na szkolne dyskoteki i zawsze - bez względu na wszystko - jesteśmy dla siebie wsparciem. Osławiona "Siła Sióstr" (to zresztą tytuł jednej z moich ukochanych płyt, która niebawem stanie się pełnoletnia) nigdy jednak nie stała się moim udziałem. Ale w sportowym świecie przykładów siły siostrzanej więzi nie brakuje - pisze w swym cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska.
 • Agnieszka Radwańska dla Interii: Taka jest smutna prawda o moim organizmie po latach zawodowej kariery

  Agnieszka Radwańska dla Interii: Taka jest smutna prawda o moim organizmie po latach zawodowej kariery

  - Nigdy nie byłam stworzona do zawodowego sportu, do morderczego treningu. Mnie to kosztowało dwa razy więcej wysiłku niż tenisistki, które miały lepsze warunki fizyczne. Teraz dopiero wszystko ze mnie wychodzi! Kręgosłup, kolana, barki, wszystkie stawy. Czasem mam problemy z otwieraniem butelki. Dłonie mnie bolą tak, że nie jestem w stanie odkręcić słoika. Taka jest smutna prawda o moim organizmie po latach zawodowej kariery - powiedziała w wywiadzie specjalnie dla Interii Agnieszka Radwańska.
 • Agnieszka Radwańska świętuje Boże Narodzenie z synem Jakubem

  Agnieszka Radwańska świętuje Boże Narodzenie z synem Jakubem

  Agnieszka Radwańska w tym roku po raz pierwszy obchodzi święta Bożego Narodzenia ze swoim dzieckiem, o czym poinformowała wszystkich za pomocą portalu społecznościowego.
 • Świątek, Stoch, Zmarzlik - następcy przerośli wielkich mistrzów

  Świątek, Stoch, Zmarzlik - następcy przerośli wielkich mistrzów

  ​Agnieszka Radwańska to legenda polskiego tenisa, Adam Małysz - skoków narciarskich, a Tomasz Gollob - żużla. Ale to ich następcy poszli krok dalej. Iga Świątek wygrała turniej wielkoszlemowy, Kamil Stoch triumfował trzy razy w igrzyskach, a Bartosz Zmarzlik obronił tytuł mistrza świata.
 • Agnieszka Radwańska pokazała synowi Tatry

  Agnieszka Radwańska pokazała synowi Tatry

  Była polska tenisistka okres przedświąteczny spędza z najbliższymi w polskich górach. Agnieszka Radwańska zabrała swojego syna na Kasprowy Wierch, aby pokazać mu widoki z bliska.
 • Agnieszka Radwańska świętuje okrągłe urodziny siostry

  Agnieszka Radwańska świętuje okrągłe urodziny siostry

  Była tenisistka zdecydowała się na wyjątkowe życzenia dla swojej siostry. Urszula Radwańska 7 grudnia obchodzi swoje 30. urodziny i z tej okazji na jednym z portali społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie sprzed lat.
 • Agnieszka Radwańska pisze o uciekającym czasie

  Agnieszka Radwańska pisze o uciekającym czasie

  Agnieszka Radwańska po zakończeniu sportowej kariery postanowiła zająć się pielęgnowaniem swojego życia prywatnego. Latem na świat przyszedł jej syn. Dzisiaj była polska tenisistka nie może się nadziwić, jak szybko biegnie czas, kiedy jest się mamą.