Agnieszka Radwańska

Artykuły - Agnieszka Radwańska (6496)

• Radwańska po porażce z Kasatkiną w Dubaju: Miałam mnóstwo okazji

Radwańska po porażce z Kasatkiną w Dubaju: Miałam mnóstwo okazji

Agnieszka Radwańska chwaliła Rosjankę Darię Kasatkinę, swą rywalkę w 1. rundzie turnieju WTA w Dubaju, ale przyznała też, że sama mogła podjąć złe decyzje. - Miałam mnóstwo okazji w drugim, jak i w pierwszym secie - zaznaczyła po porażce polska tenisistka.
  • Rankingi WTA. Awans Agnieszki Radwańskiej

Rankingi WTA. Awans Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska awansowała z 33. na 31. miejsce w tenisowym rankingu WTA. Prowadzi Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki. Do czołowej dziesiątki wróciła Czeszka Petra Kvitova, która wygrała turniej rangi Premier w Dausze.
  • WTA Dauha, Kvitova-Radwańska. Czeszka: Nie wiem, jak odwróciłam losy meczu

WTA Dauha, Kvitova-Radwańska. Czeszka: Nie wiem, jak odwróciłam losy meczu

Petra Kvitova przyznała, że spotkanie 2. rundy turnieju WTA w Dausze z Agnieszką Radwańską było dla niej bardzo wyczerpujące, ale nie tyle fizycznie co mentalnie. - Nie mam pojęcia, jak odwróciłam losy tego meczu - przyznała po wygranej czeska tenisistka.
  • Radwańska bardzo dzielna, ale niestety przegrana

Radwańska bardzo dzielna, ale niestety przegrana

Nie będziemy mieli najlepszej polskiej tenisistki w trzeciej rundzie prestiżowej imprezy w Dausze. 33. obecnie na świecie Agnieszka Radwańska przegrała 7:6 (3), 3:6, 4:6 z Petrą Kvitovą. Czeszka w ostatnim gemie spotkania pokazała wielkie opanowanie i teraz w starciu o ćwierćfinał zmierzy się z Jeliną Switoliną z Ukrainy.
  • WTA Duaha: Kvitova rywalką Radwańskiej w drugiej rundzie

WTA Duaha: Kvitova rywalką Radwańskiej w drugiej rundzie

Petra Kvitova pokonała Turczynkę Caglę Buyukakcay 6:0, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju WTA w Dausze (pula nagród 3,17 mln dolarów) i w następnym spotkaniu zmierzy się z Agnieszką Radwańską. Polka już w poniedziałek wyeliminowała Niemkę Monę Barthel.
  • Mona Barthel - Agnieszka Radwańska 6:3, 3:6, 5:7 w 1. rundzie turnieju w Dausze

Mona Barthel - Agnieszka Radwańska 6:3, 3:6, 5:7 w 1. rundzie turnieju w Dausze

Agnieszka Radwańska wygrała z Niemką Moną Barthel 3:6, 6:3, 7:5 w meczu pierwszej rundy turnieju WTA w Dausze. W ostatnim secie doszło do kuriozalnej sytuacji. Sędzia zaliczyła gema Niemce, choć - zdaniem Polki - jeszcze się nie skończył. Isia domagała się sprawiedliwości, a sędzia dała się przekonać dopiero, gdy Barthel przyznała rację Polce.
  • Rankingi WTA: Radwańska wciąż 33., Linette 55., Wozniacki nadal liderką

Rankingi WTA: Radwańska wciąż 33., Linette 55., Wozniacki nadal liderką

Agnieszka Radwańska zachowała 33. miejsce, a duńska tenisistka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki prowadzenie w rankingu WTA. Magda Linette poprawiła się o jedną lokatę i awansowała na najwyższą w karierze 55. pozycję.
  • Jerzy Janowicz trenował z Agnieszką Radwańską

Jerzy Janowicz trenował z Agnieszką Radwańską

Jerzy Janowicz wznowił treningi, ćwicząc na korcie w Warszawie razem z Agnieszką Radwańską. Tenisista z Łodzi z powodu przedłużającego się po operacji kolana powrotu do pełnej sprawności nie rozegrał w tym roku jeszcze żadnego meczu.
  • Ranking WTA. Magda Linette najwyżej w karierze

Ranking WTA. Magda Linette najwyżej w karierze

Magda Linette awansowała z 60. na 56. miejsce w najnowszym rankingu WTA. Tak wysoko poznanianka jeszcze w karierze nie była. Agnieszka Radwańska plasuje się na 33. miejscu.
  • Radwańska znów doceniona przez kibiców

Radwańska znów doceniona przez kibiców

Tenisowa magia Agnieszki Radwańskiej po raz kolejny została doceniona. Polka wygrała głosowanie fanów na oficjalnej stronie WTA na najlepsze zagranie stycznia. Kibice zakochali się w wygranej wymianie Polki podczas meczu z Beatriz Haddad Maią w Auckland.

Filmy - Agnieszka Radwańska (192)

• Skrót ostatniego meczu Radwańskiej w Melbourne. Wideo

Kilka naprawdę ładnych wymian zaprezentowały Agnieszka Radwańska i Su-Wei Hsieh w meczu 3. rundy Australian Open. Niestety Polka przegrała i pożegnała się z turniejem.
  • Radwańska przegrała z Hsieh. Wideo

W drugim secie Agnieszka Radwańska przebudziła się i doprowadziła do remisu 5:5. Później jednak słabła z każdą piłką, a w ostatnich akcjach nie miała już sił na kolejne sprinty. Su-Wei Hsieh pokonała Polkę 6:2, 7:5 w trzeciej rundzie Australian Open. Cały turniej na żywo w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.
  • Boski punkt Radwańskiej! Przełamanie w meczu z Hsiehnajlepszym momencie

Nowa energia wstąpiła w Agnieszkę Radwańską w drugim secie. Polka zaczęła grać na swoim dobrym poziomie i przełamała Su-Wei Hsieh w kapitalny sposób. Australian Open na żywo w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.
  • Australian Open. Radwańska przegrała pierwszego seta z Hsieh. Wideo

Kolejna rywalka zdominowała Agnieszkę Radwańską w początkowej odsłonie meczu. Tym razem w pierwszym secie meczu trzeciej rundy Australian Open lepsza okazała się Su-Wei Hsieh, która wygrała go 6:2. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnich akcjach szczęście było po stronie Tajwanki.