Agnieszka Radwańska

Artykuły - Agnieszka Radwańska (6682)

Filmy - Agnieszka Radwańska (198)

• Katarzyna Strączy analizuje porażkę Agnieszki Radwańskiej w US Open. Wideo

Komentatorka Eurosportu Katarzyna Strączy analizuje porażkę Agnieszki Radwańskiej w pierwszej rundzie US Open z Tatjaną Marią.
  • Radwańska potrzebowała pomocy medycznej. Wideo

Nieobecny wzrok skierowany w nicość, zrezygnowanie i zmęczenie. W drugim secie meczu pierwszej rundy US Open z Tatjaną Marią Agnieszka Radwańska była na skraju wyczerpania i potrzebowała długiej przerwy medycznej. Nie pomogło. Polka przegrała 3:6, 3:6 i odpadła z turnieju.
  • Żegnaj, Nowy Jorku. Porażka Agnieszki Radwańskiej. Wideo

3:6, 3:6 - taki wynik osiągnęła w pierwszej rundzie US Open Agnieszka Radwańska w pojedynku z Tatjaną Marią. Trudno o odpowiedni komentarz dla gry Polki, możemy więc podzielić się jedynie materiałem wideo z wymianą, po której pożegnała się z Nowym Jorkiem.
  • Kto zostanie królem i królową Nowego Jorku?

Już w poniedziałek 27 sierpnia rozpocznie się rywalizacja na nowojorskich kortach US Open. W zeszłym sezonie triumfy odnieśli Rafa Nadal oraz Sloane Stephens. Kto tym razem zostanie królem i królową Nowego Jorku? US Open na żywo w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.