Agnieszka Popielewicz

Artykuły - Agnieszka Popielewicz (27)

 • Agnieszka Popielewicz: Telewizja się bardzo zmienia. Przychodzi nowa młoda gwardia

  Agnieszka Popielewicz: Telewizja się bardzo zmienia. Przychodzi nowa młoda gwardia

  Agnieszka Popielewicz, gdy zaczynała pracę w telewizji Polsat, była angażowana do wielu projektów: prowadziła różne programy, festiwale i koncerty jubileuszowe. Teraz nieco ustępuje miejsca nowym twarzom, natomiast sama próbuje swoich sił w biznesie. Jedno z takich przedsięwzięć ujrzy światło już w listopadzie.
 • Agnieszka Hyży wspomina PRL

  Agnieszka Hyży wspomina PRL

  Agnieszka Hyży urodziła się w 1985 roku. Czasy PRL-u przeżyła więc jako mała dziewczynka. Jak to wspomina?
 • Agnieszka Hyży przeszła metamorfozę

  Agnieszka Hyży przeszła metamorfozę

  Agnieszka Hyży (z domu Popielewicz) pojawiła się ostatnio na konferencji inaugurującej Polsat SuperHit Festiwal i zaskoczyła zmianą wizerunku.
 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży: Pierwszy wspólny sylwester

  Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży: Pierwszy wspólny sylwester

  Tegorocznego sylwestra Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spędzą w pracy. Prezenterka będzie jedną z prowadzących imprezę Sylwestrowa Moc Przebojów 2015, podczas której wystąpi jej mąż. Para cieszy się, że po raz pierwszy spędzi wspólnie ostatnią noc w roku - zamierzają się bawić do rana.
 • Agnieszka Popielewicz wraca do pracy!

  Agnieszka Popielewicz wraca do pracy!

  To był gorący czas w życiu Agnieszki Popielewicz, dosłownie i w przenośni. Prowadząca kulisy "Tańca z Gwiazdami" wraca do pracy i to od razu na dużą scenę. W niedzielę wraz z Darkiem Maciborkiem poprowadzi wspólnie koncert "Legendy Rocka", który będzie można zobaczyć od godz. 20 w Polsacie.
 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spotkają się w...."Tańcu z Gwiazdami"

  Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spotkają się w...."Tańcu z Gwiazdami"

  Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży w najbliższy piątek będą mieli nie lada okazję by spotkać się... w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami".
 • Agnieszka Popielewicz: Urodzenie dziecko pozwoliło mi złapać wiatr w żagle

  Agnieszka Popielewicz: Urodzenie dziecko pozwoliło mi złapać wiatr w żagle

  Agnieszka Popielewicz przyznaje, że urodzenie córeczki bardzo zmieniło jej życie: zweryfikowało plany na przyszłość i uspokoiło ją. Opieka nad małą Martą sprawiła, że dziennikarka zamiast poddawać się swojej spontanicznej naturze, musiała zacząć wszystko planować i dokładnie organizować.
 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.
 • Agnieszka Popielewicz - nie lubię słowa kryzys...

  Agnieszka Popielewicz - nie lubię słowa kryzys...

  ...ale miewam gorsze momenty”, mówi prezenterka. Przyznaje, że z mężem mijają się w domu, ale kariery nie chce odpuścić. Tym bardziej że w pracy ma silną rywalkę.
 • Agnieszka Popielewicz pokaże rodziny gwiazd

  Agnieszka Popielewicz pokaże rodziny gwiazd

  Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe "Super Rodzinka". Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi.

Filmy - Agnieszka Popielewicz (4)

 • Agnieszka Hyży wspomina PRL

  Agnieszka Hyży urodziła się w 1985 roku. Czasy PRL-u przeżyła więc jako mała dziewczynka. Jak to wspomina? - Pamiętam to głównie z opowieści moich rodziców. Było im trudno w staraniu się o nasze lepsze życie. Miałam świadomość tego, że rodzice muszą włożyć wiele wysiłku w to, żebym coś dostała - powiedziała.
 • Grzegorz Hyży pracuje nad kolejną płytą. W planach ma także koncert w Egipcie

  Grzegorz Hyży premierę kolejnego krążka zaplanował na koniec roku lub początku przyszłego. Część nowych piosenek ma już w głowie, inspiracji wciąż przybywa. Wokalista skupia się obecnie na promocji debiutanckiej płyty „Z całych sił”. Na początku lutego ruszył w trasę koncertową po Polsce. W planach ma także koncert w Egipcie w ramach akcji „Eska odwołuje zimę”. – Pracuję z zespołem nad nowym materiałem. Skupiamy się na tworzeniu nowych dźwięków, coś mi już w głowie gra. Kiedy przyjdzie odpowiedni moment, to przysiądziemy i pozlepiamy w jedną całość wszystkie wcześniej zapisane dźwięki – mówi finalista trzeciej edycji programu „X Factor”. Debiutancka płyta muzyka zdobyła status złotej. Dodajmy, że koncert Hyżego w Egipcie połączony będzie z większą imprezą, w ramach której wylosowani słuchacze i wybrani wokaliści spędzą wakacje w kurorcie Marsa Alam. Ostatnio, jak donoszą plotkarskie media, w życiu prywatnym Grzegorza Hyżego nastąpiły zmiany. Po rozwodzie piosenkarz znalazł nową miłość i spotyka się ze znaną prezenterką Agnieszką Popielewicz. Pod koniec grudnia para pojawiła się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.
 • Agnieszka Popielewicz: Urodzenie dziecka pozwoliło mi złapać wiatr w żagle

  Agnieszka Popielewicz przyznaje, że urodzenie córeczki bardzo zmieniło jej życie: zweryfikowało plany na przyszłość i uspokoiło ją. Opieka nad małą Martą sprawiła, że dziennikarka zamiast poddawać się swojej spontanicznej naturze, musiała zacząć wszystko planować i dokładnie organizować. Popielewicz twierdzi jednak, że nic innego w jej życiu nie daje jej takiej radości jak macierzyństwo. – Macierzyństwo pozwoliło mi chwycić wiatr w żagle. Na pewno bardzo mnie zmieniło, uspokoiło, zweryfikowało moje plany na życie. Zawodowo bardziej nakierowało mnie na myślenie o przyszłości i zabezpieczaniu tej przyszłości, a nie robieniu nie wiadomo jak spektakularnych i wielkich rzeczy. Gdy teraz ktoś się mnie pyta, co dla mnie jest najcenniejszego i najdroższego w życiu, to zawsze odpowiadam, że wolny czas, który mogę poświęcić mojej Marcie – mówi Agnieszka Popielewicz.
 • Popielewicz w nowym programie pokaże rodziny gwiazd

  Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe „Super Rodzinka”. Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi. Gościem pierwszego odcinka będzie blogerka i piosenkarka Margaret.