Agnieszka Olejkowska

Artykuły - Agnieszka Olejkowska (27)

 • PZPN wyjaśnia, dlaczego zmienił rzecznika prasowego

  PZPN wyjaśnia, dlaczego zmienił rzecznika prasowego

  Jak informowaliśmy wczoraj, Polski Związek Piłki Nożnej zmienił rzecznika prasowego. Agnieszkę Olejkowską zastąpił Jacek Sowa. Była to zmiana dość zaskakująca, dlatego dziś na swojej stronie internetowej PZPN wydał oświadczenie wyjaśniające.
 • Jacek Sowa nowym rzecznikiem prasowym PZPN

  Jacek Sowa nowym rzecznikiem prasowym PZPN

  Jacek Sowa od środy 24 października jest nowym rzecznikiem prasowym Polskiego Związku Piłki Nożnej - poinformowano na stronie internetowej PZPN.
 • Lista kandydatów na prezesa PZPN będzie ujawniona w czwartek

  Lista kandydatów na prezesa PZPN będzie ujawniona w czwartek

  Rzeczniczka prasowa Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska poinformowała, że lista kandydatów na prezesa związku zostanie ujawniona dopiero w czwartek. Termin zgłaszania nazwisk mija o północy z wtorku na środę.
 • PZPN ustalił premie dla reprezentacji Polski

  PZPN ustalił premie dla reprezentacji Polski

  Za każde zwycięstwo w grupie piłkarskich mistrzostw Europy zawodnicy reprezentacji Polski dostaną do podziału 500 tysięcy euro. Zdobycie tytułu to trzy miliony 750 tysięcy euro - poinformowała rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska.
 • Piłkarski PP - rzeczniczka PZPN: Kielce gospodarzem finału

  Na stadionie Korony Kielce 24 kwietnia (godz. 18) zostanie rozegrany finałowy mecz Pucharu Polski - poinformowała rzeczniczka Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska.
 • Nadal nie wiadomo, gdzie odbędzie się finał Pucharu Polski

  Nadal nie wiadomo, gdzie odbędzie się finał Pucharu Polski

  Do poniedziałku zostanie podjęta ostateczna decyzja o miejscu rozegrania finału Pucharu Polski. Data - 24 kwietnia - pozostaje bez zmian - poinformowała rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska. Wcześniej Grzegorz Lato zapowiadał, że decyzja zapadnie w piątek.
 • Prezes PZPN nie może stawić się w czwartek w Sejmie

  Prezes PZPN nie może stawić się w czwartek w Sejmie

  Prezes PZPN Grzegorz Lato nie stawi się w czwartek na posiedzeniu sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - powiedziała rzeczniczka prasowa związku Agnieszka Olejkowska. Powodem jest wylot do Kijowa na piątkowe losowanie grup Euro 2012.

Filmy - Agnieszka Olejkowska (1)