Agnieszka Kotulanka

Artykuły - Agnieszka Kotulanka (38)

 • Przyczyna śmierci Agnieszki Kotulanki

  Przyczyna śmierci Agnieszki Kotulanki

  Agnieszka Kotulanka zmarła niespodziewanie 20 lutego. Rzekomą przyczynę jej śmierci ujawnia jeden z tabloidów. Podobno aktorka czuła się źle od samego rana, ale składała to na karb pogody. Zapewne nie sądziła, że sprawa może być znacznie bardziej poważna.
 • Afera na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

  Afera na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

  Rodzina, przyjaciele, znajomi i tłumy fanów pożegnały Agnieszkę Kotulankę. Urna z prochami zmarłej 20 lutego aktorki spoczęła w rodzinnym grobie na cmentarzu w Legionowie. Podczas pogrzebu miał miejsce przykry incydent. Ktoś nagle krzyknął: "Miał pan tupet, że pan tu przyszedł". O kogo chodziło?
 • Pogrzeb Agnieszki Kotulanki

  Pogrzeb Agnieszki Kotulanki

  Agnieszka Kotulanka spoczęła na cmentarzu w Legionowie. - Każdy, kto znał moją mamę wiedział, że była osobą o wielkim poczuciem humoru, dlatego chciałbym abyśmy jeszcze raz się uśmiechnęli z nią, ostatni raz - powiedział syn zmarłej podczas uroczystości pogrzebowych.
 • Agnieszka Kotulanka nie żyje

  Agnieszka Kotulanka nie żyje

  Nie żyje aktorka Agnieszka Kotulanka. Była gwiazda serialu "Klan" zmarła 20 lutego, jednak dopiero w sobotę rodzina poinformowała o jej śmierci. Nekrolog ukazał się na łamach "Gazety Wyborczej". Przyczyny śmierci gwiazdy nie są znane. Miała 61 lat.
 • Agnieszka Kotulanka: Pomogła jej córka

  Agnieszka Kotulanka: Pomogła jej córka

  Swego czasu została sama ze swoimi problemami. Ale to już przeszłość. Teraz już nigdy nie będzie sama!

Filmy - Agnieszka Kotulanka (2)

 • Tomasz Stockinger: Wszystkim nam brakuje na planie Agnieszki Kotulanki. Wkrótce pojawi się nowa partnerka

  Agnieszka Kotulanka była związana z serialem „Klan” przez szesnaście lat. Od pierwszego odcinka wcielała się w postać Krystyny Lubicz, żony doktora Pawła Lubicza i matki dwóch córek. Wiosną tego roku producenci serialu postanowili jednak zakończyć współpracę z aktorką ze względu na jej problemy alkoholowe. Ekipa serialu przyznała, że uzależnienie Agnieszki Kotulanki mocno dezorganizowało pracę na planie. Tomasz Stockinger wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że martwi się o swoją serialową żonę. Przyznaje też, że trudno mu przyzwyczaić się do pracy bez niej. – Jest dziwnie, przykro. Nie mam kontaktu z Agnieszką, życzę jej jak najlepiej, wszyscy życzymy i wszystkim nam brakuje, bo zrobiła się taka wyrwa na planie i w scenariuszu, także wiernej widowni „Klanu”. Wyszło jak wyszło. A scenarzyści w każdej takiej sytuacji nagłej po prostu reagują i zostałem wdowcem, czego nie przewidywałem – mówi Tomasz Stockinger.
 • Kaczorowska o odejściu Kotulanki z „Klanu”: Dowiedziałam się o tym z mediów

  Po siedemnastu latach Agnieszka Kotulanka kończy swoją przygodę z serialem „Klan”. Jutro widzowie telewizyjnej Jedynki dowiedzą się, że grana przez Kotulankę bohaterka zmarła w amerykańskiej klinice na zapalenie opon mózgowych. Producenci serialu postanowili rozstać się z odtwórczynią roli Krystyny Lubicz ze względu na problemy aktorki z nadużywaniem alkoholu. Pomimo szansy, jaką dostała od scenarzystów, nie udało jej się pokonać własnych słabości, a ciągła niedyspozycja niejednokrotnie dezorganizowała pracę ekipy. – Ta informacja pojawiła się w momencie, w którym mamy malutka przerwę wakacyjną. Zaczynamy z powrotem nagrywać w połowie lipca. Dowiedziałam się o tym z mediów i dopiero potwierdziłam informacje w biurze. – mówi Agnieszka Kaczorowska, aktorka. Z Agnieszką Kotulanką nie grałam bardzo dużo, była moją ciocią, więc czasem spotykałyśmy się na imprezach rodzinnych. To jest przykre i po prostu szkoda – dodaje aktorka.