Film - Agnieszka Kaczorowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Agnieszka Kaczorowska (Aktorka) ,

Artykuły - Agnieszka Kaczorowska (37)

 • Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Drugie dziecko w drodze. Syn czy córka?

  Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Drugie dziecko w drodze. Syn czy córka?

  Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Chociaż pierwsze informacje o drugim dziecku aktorki i jej męża Macieja Peli już wcześniej pojawiały się w mediach, to do tej pory nie miały one potwierdzenia. Teraz w jednym z niedawnych wywiadów Agnieszka Kaczorowska-Pela oficjalnie podzieliła się radosną nowiną.
 • Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  ​Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny zachwyciła fanów. Aktorka i tancerka opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie prosto z basenu! Strój kąpielowy odważnie eksponuje biust gwiazdy.
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela zamyka szkołę tańca. "Ból serca ogromny"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela zamyka szkołę tańca. "Ból serca ogromny"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem z wakacji. Tym razem jednak słonecznej fotografii towarzyszył poruszający wpis. Jak się okazuje, skutki pandemii koronawirusa dotknęły także polską gwiazdę, która zmuszona jest zamknąć na stałe swoją szkołę tańca.
 • Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Popularność zdobyła rolą Bożenki z "Klanu", ale Agnieszka Kaczorowska udowodniła, że nie jest tylko serialową gwiazdą - w 2015 roku wygrała trzecią edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tancerka i aktorka opowiada, jak wygląda jej codzienność w czasach pandemii.
 • ​Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za kreowanie fałszywego obrazu macierzyństwa

  ​Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za kreowanie fałszywego obrazu macierzyństwa

  Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Jej ostatnia publikacja w mediach społecznościowych spotkała się z wyjątkowo negatywnym odbiorem fanów. W komentarzach pojawiły się zarzuty, że gwiazda nie pokazuje prawdy o macierzyństwie i żyje w "cukierkowym świecie".
 • Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami! Syn czy córka?

  Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami! Syn czy córka?

  Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami, a radosną nowiną podzielili się za pośrednictwem Instagrama. Dziecko pary przyszło na świat w piątek, 26 lipca 2019 roku.
 • Baby shower Agnieszki Kaczorowskiej

  Baby shower Agnieszki Kaczorowskiej

  Sezon na baby shower wśród gwiazd trwa w najlepsze! Niedawno do grona szczęśliwych przyszłych mam, które miały imprezę tego typu, dołączyła Agnieszka Kaczorowska. Aktorka, która niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko, podzieliła się w sieci kilkoma kadrami z tego wydarzenia.
 • Agnieszka Kaczorowska: Nie ubieram męża

  Agnieszka Kaczorowska: Nie ubieram męża

  Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że z prawdziwą przyjemnością patrzy na mężczyzn, którzy są ubrani klasycznie i elegancko. Jej zdaniem podstawą męskiej stylizacji powinna być dobrze skrojona marynarka i dopasowane spodnie. W zestawie mogą się pojawić drobne akcenty casualowe bądź sportowe, ale całość ma prezentować się gustownie i z klasą. Aktorka zdradza też, że jej mąż ma bardzo dobre wyczucie stylu i lubi sam kompletować swoją garderobę.
 • Agnieszka Kaczorowska marzy o Kubie

  Agnieszka Kaczorowska marzy o Kubie

  Agnieszce Kaczorowskiej wakacje kojarzą się przede wszystkim z Krynicą Morską, którą jako dziecko odwiedziła niezliczoną ilość razy. Teraz na liście miejsc, gdzie chciałaby się udać tancerka i aktorka jest Kuba, "wyspa jak wulkan gorąca".
 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska odchodzi z programu! Co się stało?

  "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska odchodzi z programu! Co się stało?

  Agnieszka Kaczorowska to aktorka znana z serialu "Klan", która w "Tańcu z gwiazdami" dała się poznać jako zawodowa tancerka. Aktorka otworzyła swoją szkołę tańca i teraz kończy swoją karierę w telewizyjnym show.

Filmy - Agnieszka Kaczorowska (1)

 • Agnieszka Kaczorowska: Nie ubieram męża

  Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że z prawdziwą przyjemnością patrzy na mężczyzn, którzy są ubrani klasycznie i elegancko. Aktorka zdradza też, że jej mąż ma bardzo dobre wyczucie stylu i lubi sam kompletować swoją garderobę.