InteriaTV - Agnieszka Kaczorowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Agnieszka Kaczorowska (Aktorka) ,

Filmy - Agnieszka Kaczorowska (14)

 • Michał Malinowski: Albo się zakocham albo polegnę

  Michał Malinowski - aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej" i Agnieszka Kaczorowska to jedna z par najnowszej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak im się razem tańczy, co ich nakręca, a co szokuje i co zrobią, gdy wygrają? Zobaczcie.
 • Agnieszka Kaczorowska: wreszcie wszyscy nazywają mnie Agnieszką Kaczorowską, a nie Bożenką z „Klanu”

  Aktorka jest zadowolona ze zmian, jakie w ciągu ostatniego roku zaszły w jej życiu zawodowym. Twierdzi, że wreszcie uwolniła się od szufladki, jaką była rola Bożenki Lubicz z serialu „Klan”, co uważa za wielki sukces. Spełniła też marzenie o roli w spektaklu teatralnym. Udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” otworzył przed nią nowe możliwości zawodowe – tancerka twierdzi, że czuje, jakby zaczynała nowe życie.
 • Agnieszka Kaczorowska przekazała suknię

  Agnieszka Kaczorowska, aktorka i tancerka, po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co w tym roku przeznaczyła na aukcję? - W tym roku przekazałam na licytację sukienkę z domu modowego Caroliny Herrery. To sukienka niezwykle wartościowa, a licytacja zaczęła się od 1 złotówki, więc dostępna jest tak naprawdę dla każdego. Zobaczymy, na jakiej cenie skończy się licytacja. Mam nadzieję, że na niemałej. To jest okaz dla wielbicielek mody – mówi Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z reporterką Interii. Wspieraj WOŚP razem z Interią! Liczy się każda złotówka!
 • Krzysztof Wieszczek o "Tańcu z Gwiazdami"

  Krzysztof Wieszczek kibicuje Agnieszce Kaczorowskiej i Łukaszowi Kadziewiczowi w walce o Kryształową Kulę. Jego zdaniem siatkarz, trenowany przez znaną z perfekcjonizmu Kaczorowską, ma duże szanse pozytywnie zaskoczyć widzów i jury programu. Przyznaje też, że wyjście na parkiet dla amatora wymaga sporo odwagi. Dziś pierwszy odcinek 4. edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Do rywalizacji o Kryształową Kulę stanie jedenaście gwiazd, m.in. siatkarski wicemistrz świata Łukasz Kadziewicz. Zatańczy on w duecie z Agnieszką Kaczorowską. Parze kibicuje partner Kaczorowskiej z poprzedniej edycji programu, Krzysztof Wieszczek. – Trzymam kciuki za Agnieszkę Kaczorowską i Łukasza Kadziewicza. Polecam wszystkim, żeby na nich głosowali. Jestem pewien, że pod czujnym okiem Agnieszki Łukasz wszystkich zaskoczy i na pewno będą wspaniale tańczyć – mówi Krzysztof Wieszczek.
 • Agnieszka Kaczorowska: Nie myślę o wygranej

  - Ta edycja „Tańca z gwiazdami” to wyzwanie, ale ja lubię takie wyzwania – mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zapewnia, że bardzo dobrze pracuje jej się z Łukaszem Kadziewiczem, choć jej zadanie utrudnia duża różnica wzrostu. Siatkarz jest od niej wyższy o prawie pół metra. Kaczorowska twierdzi, że nie Kryształowa Kula jest jej celem, ale przekazanie tanecznej pasji swojemu partnerowi. Agnieszka Kaczorowska bierze udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami” już po raz trzeci. W drugiej edycji tanecznego show telewizji Polsat jej partnerem był Rafał Maślak, a w trzeciej Krzysztof Wieszczek. Tym razem w tajniki tańca Kaczorowska wprowadzać będzie siatkarza Łukasza Kadziewicza. Para już rozpoczęła intensywne treningi. – Kolejne wyzwanie, kolejna zagadka, bo każdy nowy człowiek to kolejna zagadka do odkrycia. Działamy, poznajemy się dopiero, docieramy. To jest okres przygotowawczy, bardziej na zasadzie poznania, choć owszem, trenujemy, zwłaszcza do pierwszego odcinka, bo nie wiadomo, co dalej – mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
 • Agnieszka Kaczorowska chciałaby zagrać czarny charakter

  Aktorka bardzo chce zerwać z wizerunkiem Bożenki z „Klanu”. Marzy o roli, która byłaby dla niej aktorskim wyzwaniem. Najchętniej zagrałaby czarny charakter. Aby tego dokonać, cały czas udoskonala warsztat aktorski, uczestnicząc w warsztatach rozwijających dykcję oraz emisję głosu. Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny podjęła się roli trenerki w programie „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami”. W czwartej edycji tanecznego show Polsatu jej partnerem będzie siatkarz Łukasz Kadziewicz. Na przygotowaniach do występów para spędza wiele godzin dziennie, mimo to Kaczorowska nie zamierza rezygnować ze swojej drugiej życiowej pasji, czyli aktorstwa. – Bardzo dużo się szkolę, jeśli chodzi o głos, dykcję. Szkolę swój warsztat, bo nie chcę, żeby ta droga mi gdzieś umknęła, bardzo bym chciała ją kontynuować i rozwijać przede wszystkim – mówi Agnieszka Kaczorowska.
 • Agnieszka Kaczorowska stworzyła własne perfumy

  Tancerka niedawno świętowała 23. urodziny. Z tej okazji przyjaciółka zaprowadziła ją do perfumerii, gdzie mogła stworzyć swój własny zapach. Agnieszka Kaczorowska była zachwycona taką możliwością, tym bardziej że uwielbia perfumy. Nie zamierza jednak tworzyć w przyszłości swojej własnej linii. – Trudno opowiadać o zapachu, ale czuję, że te perfum do mnie pasują. Kiedy się nimi psikam, to jestem bardziej pewna siebie i mam jakąś taką moc – opowiada o stworzonym przez siebie zapachu Agnieszka Kaczorowska. Tancerka nazwała perfumy Dziki Pocałunek. Przyznaje też, że od lat jest fanką zapachów. – Lubię różne zapachy, np. kawy, wanilii, różnego rodzaju jedzenia. Uwielbiam, jak ludzie pięknie pachną, sama też lubię próbować różne zapachy, ale nie znam się na tym i nie zamierzam nigdy tworzyć swojej linii perfum. Zostawiam to tym, którzy się na tym znają – mówi gwiazda. Agnieszkę Kaczorowską będzie można oglądać jesienią w 4. edycji polsatowskiego show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.
 • Newsy Agnieszka Kaczorowska: Moim partnerem nie będzie Sławek Uniatowski

  Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek Uniatowski. Zaprzecza też, by prosiła producentów o konkretnego partnera. Jesienią widzowie telewizji Polsat będą mogli oglądać czwartą edycję programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Jedną z trenerek gwiazd po raz kolejny będzie Agnieszka Kaczorowska. Według prasowych doniesień miałaby ona partnerować Sławkowi Uniatowskiemu, dawnemu finaliście „Idola”. Tancerka nie potwierdza jednak tych informacji. – Nie powiedziałam, że tańczę ze Sławkiem. Tak napisały portale. Proszę jednak poczekać na oficjalne informacje, z kim tańczę – mówi Agnieszka Kaczorowska.
 • Wieszczek i Kaczorowska: Rumba w finale "TzG"

  Przed nami wielki finał 3 edycji ”Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W walce o Kryształową Kulę pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską. W finale każda z par zatańczy po 3 tańce: wybór jurorów, wybór własny z tańców, które para wykonała już w programie oraz popisowy show dance. Zobaczcie, jak Krzysztof i Agnieszka prezentują się na pierwszej z prób w studiu programu. Para zatańczy w finale zmysłową rumbę.
 • A. Kaczorowska: Dobre poznanie się tancerzy pomaga wyrazić emocje w tańcu

  Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem – mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Para pokazała się razem na imprezie Elite Model Look. Oboje twierdzą, że wspólne bywanie to dla nich rodzaj treningu. – Dobrze nas dobrano, bo mogło być też tak, że po prostu przychodzę na trening, robimy swoje, idę do domu i nic poza tym. Ale Agnieszka jest bardzo fajną dziewczyną, więc super mi się nie tylko z nią tańczy, lecz także rozmawia, kiedy mamy przerwy – mówi Rafał Maślak.