Agnieszka Kaczorowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Agnieszka Kaczorowska ,

Artykuły - Agnieszka Kaczorowska (21)

Zdjęcia - Agnieszka Kaczorowska (133)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 4" [odcinek 2]

Filmy - Agnieszka Kaczorowska (25)

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela o karmieniu piersią

  Początki macierzyństwa bywają trudne. Jak poradzić sobie z karmieniem piersią? O tym w programie opowiedziały: dyplomowany Promotor Karmienia Piersią Agata Aleksandrowicz oraz mama Emilki i aktorka Agnieszka Kaczorowska-Pela.
 • Agnieszka Kaczorowska o plotkach na swój temat

  Agnieszka Kaczorowska w wywiadzie dla Wideoportalu odniosła się do plotek powstałych na jej temat. Jedna z nich głosi, że aktorka "odbiła" koleżance Macieja Pelę – swojego obecnego męża. Agnieszka przyznała, że zdarza jej się wysyłać pisma prawnicze do mediów, które podają dotyczące niej nieprawdziwe informacje. Jednak "fake newsów" jest tak dużo, że nie byłaby w stanie angażować prawnika po każdej tego typu sytuacji. Stwierdziła jednak, że rodzina oraz mąż znają jej przeszłość i dobrze wiedzą, jaka jest prawda.
 • Agnieszka Kaczorowska o nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska wyznaje, co czeka widzów najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", w której będzie partnerką piosenkarza Antka Smykiewicza. Aktorka opowiada też o złych stronach sławy.
 • Kaczorowska o śmierci Kotulanki

  Agnieszka Kaczorowska dzieli się swoimi przemyśleniami na temat tragicznej śmierci Agnieszki Kotulanki, z którą współpracowała na planie serialu "Klan".