Agnieszka Kaczorowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Agnieszka Kaczorowska (Aktorka) ,

Artykuły - Agnieszka Kaczorowska (131)

Filmy - Agnieszka Kaczorowska (17)

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela zostaną rodzicami

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub w 2018 roku. Teraz spodziewają się dziecka. Czy mają już wybrane imię? Jak Kaczorowska-Pela znosi ciążę? – Początki były trudne – zdradziła tancerka. – Jakoś daliśmy radę i przetrwaliśmy ten czas, teraz jest lepiej – dodała. Jakie są jej plany zawodowe?
 • Agnieszka Kaczorowska: Nie ubieram męża

  Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że z prawdziwą przyjemnością patrzy na mężczyzn, którzy są ubrani klasycznie i elegancko. Aktorka zdradza też, że jej mąż ma bardzo dobre wyczucie stylu i lubi sam kompletować swoją garderobę.
 • Kaczorowska o pozowaniu do pisma dla mężczyzn

  Agnieszka Kaczorowska do tej pory nie wystąpiła na okładce pisma dla panów. W wywiadzie dla Wideoportalu tłumaczy, że chce robić karierę w inny sposób niż poprzez pokazywanie się w tego typu magazynach. Dodała jednak, że zdecyduje się na odważną sesję w odpowiednim momencie. Podobają jej się roznegliżowane zdjęcia, ale robione z gustem i w artystyczny sposób.
 • Michał Malinowski: Albo się zakocham albo polegnę

  Michał Malinowski - aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej" i Agnieszka Kaczorowska to jedna z par najnowszej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak im się razem tańczy, co ich nakręca, a co szokuje i co zrobią, gdy wygrają? Zobaczcie.