Agnieszka Kaczorowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Agnieszka Kaczorowska (Aktorka) ,

Artykuły - Agnieszka Kaczorowska (133)

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje w bikini

  Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje w bikini

  Agnieszka Kaczorowska-Pela jest jedną z najpiękniejszych tancerek młodego pokolenia. Zachwyca nie tylko urodą, ale również niesamowitą figurą rok po porodzie. Na zdjęciu na Instagramie aktorka pozuje w kostiumie kąpielowym u boku swojego męża. Jej ukochany to prawdziwy szczęściarz!
 • Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  ​Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny zachwyciła fanów. Aktorka i tancerka opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie prosto z basenu! Strój kąpielowy odważnie eksponuje biust gwiazdy.
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela zamyka szkołę tańca. "Ból serca ogromny"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela zamyka szkołę tańca. "Ból serca ogromny"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem z wakacji. Tym razem jednak słonecznej fotografii towarzyszył poruszający wpis. Jak się okazuje, skutki pandemii koronawirusa dotknęły także polską gwiazdę, która zmuszona jest zamknąć na stałe swoją szkołę tańca.
 • Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Popularność zdobyła rolą Bożenki z "Klanu", ale Agnieszka Kaczorowska udowodniła, że nie jest tylko serialową gwiazdą - w 2015 roku wygrała trzecią edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tancerka i aktorka opowiada, jak wygląda jej codzienność w czasach pandemii.
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała dom

  Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała dom

  Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych migawkami ze swojego idealnego życia. Jej profil obserwuje aż 339 tys. użytkowników!
 • Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki

  Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki

  Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Jej ostatnia publikacja w mediach społecznościowych spotkała się z wyjątkowo negatywnym odbiorem fanów.
 • ​Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za kreowanie fałszywego obrazu macierzyństwa

  ​Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za kreowanie fałszywego obrazu macierzyństwa

  Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Jej ostatnia publikacja w mediach społecznościowych spotkała się z wyjątkowo negatywnym odbiorem fanów. W komentarzach pojawiły się zarzuty, że gwiazda nie pokazuje prawdy o macierzyństwie i żyje w "cukierkowym świecie".
 • Agnieszka Kaczorowska i jej urodzinowa niespodzianka

  Agnieszka Kaczorowska i jej urodzinowa niespodzianka

  Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami zdjęciem z urodzin Macieja Peli. Na tę okazję przygotowała dla swojego męża wyjątkową niespodziankę.
 • Agnieszka Kaczorowska o budowie domu: Będzie to wymarzone miejsce!

  Agnieszka Kaczorowska o budowie domu: Będzie to wymarzone miejsce!

  Niedawno w Warszawie odbyły się 17. „Róże Gali”. Jedna z największych imprez w polskim show-biznesie przyciągnęła wiele znanych gwiazd. Jedną z nich była Agnieszka Kaczorowska-Pela.
 • Agnieszka Kaczorowska szczerze o swoim małżeństwie

  Agnieszka Kaczorowska szczerze o swoim małżeństwie

  Agnieszka Kaczorowska spełnia się w nowych życiowych rolach. Znana polska tancerka chętnie opowiada fanom o swoim życiu prywatnym.

Filmy - Agnieszka Kaczorowska (17)

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela zostaną rodzicami

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub w 2018 roku. Teraz spodziewają się dziecka. Czy mają już wybrane imię? Jak Kaczorowska-Pela znosi ciążę? – Początki były trudne – zdradziła tancerka. – Jakoś daliśmy radę i przetrwaliśmy ten czas, teraz jest lepiej – dodała. Jakie są jej plany zawodowe?
 • Agnieszka Kaczorowska: Nie ubieram męża

  Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że z prawdziwą przyjemnością patrzy na mężczyzn, którzy są ubrani klasycznie i elegancko. Aktorka zdradza też, że jej mąż ma bardzo dobre wyczucie stylu i lubi sam kompletować swoją garderobę.
 • Kaczorowska o pozowaniu do pisma dla mężczyzn

  Agnieszka Kaczorowska do tej pory nie wystąpiła na okładce pisma dla panów. W wywiadzie dla Wideoportalu tłumaczy, że chce robić karierę w inny sposób niż poprzez pokazywanie się w tego typu magazynach. Dodała jednak, że zdecyduje się na odważną sesję w odpowiednim momencie. Podobają jej się roznegliżowane zdjęcia, ale robione z gustem i w artystyczny sposób.
 • Michał Malinowski: Albo się zakocham albo polegnę

  Michał Malinowski - aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej" i Agnieszka Kaczorowska to jedna z par najnowszej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak im się razem tańczy, co ich nakręca, a co szokuje i co zrobią, gdy wygrają? Zobaczcie.