Agnieszka Kaczorowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Agnieszka Kaczorowska (Aktorka) ,

Artykuły - Agnieszka Kaczorowska (137)

 • Mąż Agnieszki Kaczorowskiej stanął w jej obronie

  Mąż Agnieszki Kaczorowskiej stanął w jej obronie

  ​Niefortunny wpis Agnieszki Kaczorowskiej sprzed kilku dni, w którym aktorka zadeklarowała się jako estetka i skrytykowała jej zdaniem naganny trend obecny w social mediach, wywołał prawdziwą burzę. Teraz post na Instagramie opublikował mąż aktorki, Maciej Pela. Postanowił wesprzeć swoją żonę.
 • Agnieszka Kaczorowska bawi się na swoim baby shower!

  Agnieszka Kaczorowska bawi się na swoim baby shower!

  Agnieszka Kaczorowska rozpętała istną burzę w mediach społecznościowych jednym wpisem. Potem jak gdyby nigdy nic udała się na imprezę obecnie modą wśród mam - baby shower. Czy faktycznie słowa krytyki płynące z internetu w ogóle jej nie dotknęły?
 • Agnieszka Kaczorowska o pracy w dzieciństwie. "Najczęściej chciałam rezygnować z serialu"

  Agnieszka Kaczorowska o pracy w dzieciństwie. "Najczęściej chciałam rezygnować z serialu"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela miała nietypowe dzieciństwo - dorastała na planie serialu i w sali treningowej. Aktorka wyznała, że mimo ciężkiej pracy od najmłodszych lat była szczęśliwa, choć zdarzały się też sytuacje trudne.
 • Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Drugie dziecko w drodze. Syn czy córka?

  Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Drugie dziecko w drodze. Syn czy córka?

  Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Chociaż pierwsze informacje o drugim dziecku aktorki i jej męża Macieja Peli już wcześniej pojawiały się w mediach, to do tej pory nie miały one potwierdzenia. Teraz w jednym z niedawnych wywiadów Agnieszka Kaczorowska-Pela oficjalnie podzieliła się radosną nowiną.
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje w bikini

  Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje w bikini

  Agnieszka Kaczorowska-Pela jest jedną z najpiękniejszych tancerek młodego pokolenia. Zachwyca nie tylko urodą, ale również niesamowitą figurą rok po porodzie. Na zdjęciu na Instagramie aktorka pozuje w kostiumie kąpielowym u boku swojego męża. Jej ukochany to prawdziwy szczęściarz!
 • Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  ​Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny zachwyciła fanów. Aktorka i tancerka opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie prosto z basenu! Strój kąpielowy odważnie eksponuje biust gwiazdy.
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela zamyka szkołę tańca. "Ból serca ogromny"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela zamyka szkołę tańca. "Ból serca ogromny"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem z wakacji. Tym razem jednak słonecznej fotografii towarzyszył poruszający wpis. Jak się okazuje, skutki pandemii koronawirusa dotknęły także polską gwiazdę, która zmuszona jest zamknąć na stałe swoją szkołę tańca.
 • Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Popularność zdobyła rolą Bożenki z "Klanu", ale Agnieszka Kaczorowska udowodniła, że nie jest tylko serialową gwiazdą - w 2015 roku wygrała trzecią edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tancerka i aktorka opowiada, jak wygląda jej codzienność w czasach pandemii.
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała dom

  Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała dom

  Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych migawkami ze swojego idealnego życia. Jej profil obserwuje aż 339 tys. użytkowników!
 • Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki

  Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki

  Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Jej ostatnia publikacja w mediach społecznościowych spotkała się z wyjątkowo negatywnym odbiorem fanów.

Filmy - Agnieszka Kaczorowska (15)