Kobieta - Agnieszka Dygant

Synonimy:
Dygant Agnieszka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agnieszka Dygant (13)

 • Agnieszka Dygant relaksuje się w basenie

  Agnieszka Dygant relaksuje się w basenie

  Agnieszka Dygant wakacje spędza we Francji. Zdjęciem z urlopu pochwaliła się na Instagramie. Aktorka relaksuje się w basenie, popijając poranną kawę.
 • Agnieszka Dygant pochwaliła się figurą

  Agnieszka Dygant pochwaliła się figurą

  ​"St.Tropez na polskim balkonie" - napisała Agnieszka Dygant w niedzielę na Instagramie i zamieściła zdjęcie, na którym w czarnym bikini zażywa kąpieli słonecznej. Fani nie podziwiali jednak widoków, ale figurę aktorki.
 • Agnieszka Dygant jest zmęczona wakacjami z synem?

  Agnieszka Dygant jest zmęczona wakacjami z synem?

  Spędzanie urlopu z dzieckiem daje niewiele szans na to, by leniuchować. Przekonała się o tym Agnieszka Dygant, która pojechała nad polskie morze z 10-letnim synem. W opublikowanym właśnie poście aktorka napisała, jak naprawdę wyglądają wakacje matek.
 • Agnieszka Dygant: Tak świętowała urodziny

  Agnieszka Dygant: Tak świętowała urodziny

  - Nie będę narzekać, przystosowałam się do sytuacji - mówi Agnieszka Dygant, która 27 marca obchodziła swoje 47 urodziny. Z powodu ogólnokrajowej kwarantanny spowodowanej pandemią COVID–19 aktorka spędziła je inaczej niż zwykle.
 • Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant to aktorka znana głównie z ról telewizyjnych. Kobieta rzadko chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, choć dla babci zrobiła wyjątek.
 • Agnieszka Dygant o mediach społecznościowych

  Agnieszka Dygant o mediach społecznościowych

  Agnieszka Dygant jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej instagramowy profil śledzi aż 387 tys. użytkowników.
 • Agnieszka Dygant zaskoczyła fotkami w bikini

  Agnieszka Dygant zaskoczyła fotkami w bikini

  Patrząc na najnowsze zdjęcia Agnieszki Dygant, trudno uwierzyć, że aktorka ma 46 lat. Serialowa „Niania Frania” wygląda coraz młodziej!
 • Agnieszka Dygant padła ofiarą oszustwa

  Agnieszka Dygant padła ofiarą oszustwa

  Agnieszka Dygant jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Trudno się zatem dziwić, że jej wizerunek postanowili wykorzystać oszuści.
 • Agnieszka Dygant śmielej odsłania ciało

  Agnieszka Dygant śmielej odsłania ciało

  Widzowie pokochali Agnieszkę Dygant, gdy wcieliła się w postać Frani Maj w serialu "Niania". Jednak od tego czasu aktorka przeszła sporą metamorfozę.
 • Agnieszka Dygant pokazała mamę i siostrę

  Agnieszka Dygant pokazała mamę i siostrę

  45-letnia Agnieszka Dygant zaskarbiła sobie sympatię widzów już przed laty. Wcielała się m.in. w salową Mariolę w „Na dobre i na złe”, Darię „Czarną” Westman w „Fali zbrodni” czy wreszcie Franię Maj w „Niani”.