Kobieta - Agnieszka Dygant

Synonimy:
Dygant Agnieszka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agnieszka Dygant (10)

 • Agnieszka Dygant: Tak świętowała urodziny

  Agnieszka Dygant: Tak świętowała urodziny

  - Nie będę narzekać, przystosowałam się do sytuacji - mówi Agnieszka Dygant, która 27 marca obchodziła swoje 47 urodziny. Z powodu ogólnokrajowej kwarantanny spowodowanej pandemią COVID–19 aktorka spędziła je inaczej niż zwykle.
 • Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant to aktorka znana głównie z ról telewizyjnych. Kobieta rzadko chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, choć dla babci zrobiła wyjątek.
 • Agnieszka Dygant o mediach społecznościowych

  Agnieszka Dygant o mediach społecznościowych

  Agnieszka Dygant jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej instagramowy profil śledzi aż 387 tys. użytkowników.
 • Agnieszka Dygant zaskoczyła fotkami w bikini

  Agnieszka Dygant zaskoczyła fotkami w bikini

  Patrząc na najnowsze zdjęcia Agnieszki Dygant, trudno uwierzyć, że aktorka ma 46 lat. Serialowa „Niania Frania” wygląda coraz młodziej!
 • Agnieszka Dygant padła ofiarą oszustwa

  Agnieszka Dygant padła ofiarą oszustwa

  Agnieszka Dygant jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Trudno się zatem dziwić, że jej wizerunek postanowili wykorzystać oszuści.
 • Agnieszka Dygant śmielej odsłania ciało

  Agnieszka Dygant śmielej odsłania ciało

  Widzowie pokochali Agnieszkę Dygant, gdy wcieliła się w postać Frani Maj w serialu "Niania". Jednak od tego czasu aktorka przeszła sporą metamorfozę.
 • Agnieszka Dygant pokazała mamę i siostrę

  Agnieszka Dygant pokazała mamę i siostrę

  45-letnia Agnieszka Dygant zaskarbiła sobie sympatię widzów już przed laty. Wcielała się m.in. w salową Mariolę w „Na dobre i na złe”, Darię „Czarną” Westman w „Fali zbrodni” czy wreszcie Franię Maj w „Niani”.
 • Agnieszka Dygant nagrywa bajki. Jakie opowiada swojemu dziecku?

  Agnieszka Dygant nagrywa bajki. Jakie opowiada swojemu dziecku?

  Aktorka Agnieszka Dygant nagrywa bajki dla dzieci. Czy pamięta bajkę, którą opowiadała jej mama? - Moja mama opowiadała mi bajkę o kotku i kogutku. To była dosyć drastyczna bajka - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Czy syn aktorki ma jakieś tendencje aktorskie? Czego przestraszył się podczas pobytu z mamą na planie?
 • Agnieszka Dygant: Jestem doskonała!

  Agnieszka Dygant: Jestem doskonała!

  Granie grzecznych dziewczynek wydaje jej się nudne. Podobnie myśli o roli kury domowej. Agnieszka Dygant zdradza SHOW, co to znaczy być intuicyjną matką i dlaczego aż na trzy lata zniknęła z ekranów telewizorów.
 • Nie chce grania, tylko kochania!

  Nie chce grania, tylko kochania!

  Kiedyś lubili ze sobą pracować, dzisiaj ona woli zostać w domu. Również dlatego, żeby nie zarabiać więcej od swojego partnera.

Filmy - Agnieszka Dygant (2)

 • Agnieszka Dygant o mediach społecznościowych

  Dziś większość gwiazd traktuje media społecznościowe jako komunikator z fanami. Jakie podejście ma do tego Agnieszka Dygant? - Ja już nawet z tym nie walczę – wyjaśniła.
 • Dlaczego Agnieszka Dygant nie opowiada o życiu prywatnym?

  Dlaczego Agnieszka Dygant nie opowiada o życiu prywatnym? - Zawsze uważałam, że coś trzeba chronić, kogoś trzeba chronić - powiedziała aktorka w "Dzień Dobry TVN". - Jak się ciągle pracuje, to nie ma się nic do powiedzenia, a życie odbywa się jednak poza pracą - dodała. Co skłoniło ją do wywiadu o życiu prywatnym? - Jeżeli się trochę poprzebywa z ludźmi, z dzieckiem, jeżeli przez chwilę znowu ma się normalne życie i problemy, to też ma się przemyślenia - podkreśliła.