Agnieszka Cegielska

Artykuły - Agnieszka Cegielska (35)

 • Agnieszka Cegielska: Wierzę w moc naszych myśli

  Agnieszka Cegielska: Wierzę w moc naszych myśli

  Pierwszy raz będzie przygotowywać święta w swoim domu. Ugotuje potrawy z przepisów z wydanej niedawno książki, a potem zaprosi rodzinę na spacer, by podziwiać świetlne dekoracje. – To dla mnie magiczny czas i ogromna radość ze spotkania z bliskimi – mówi dziennikarka Agnieszka Cegielska.
 • Agnieszka Cegielska: Nigdy nie byłam na diecie

  Agnieszka Cegielska: Nigdy nie byłam na diecie

  Bardzo pilnuję tego, co jem. Nie chodzi tu jednak o liczenie kalorii, ale o jakość jedzenia - podkreśla Agnieszka Cegielska.
 • Agnieszka Cegielska: Szanuję moją pracę

  Agnieszka Cegielska: Szanuję moją pracę

  Agnieszka Cegielska jest zadowolona z kierunku, w jaki potoczyła się jej kariera zawodowa. Docenia bezpieczeństwo zapewniane przez pracę na etacie oraz możliwości samorozwoju. Już jako prezenterka pogody skończyła studia z zakresu zdrowego stylu życia, dzięki czemu poprowadziła autorski cykl na antenie TVN.
 • Agnieszka Cegielska i medycyna ajurwedyjska

  Agnieszka Cegielska i medycyna ajurwedyjska

  Agnieszka Cegielska uczy się tradycyjnej medycyny indyjskiej od zagranicznych lekarzy. Uczestniczy w kursach, które zakończyć zamierza egzaminem. Gwiazda TVN twierdzi, że od dawna interesują ją inne niż europejskie systemy leczenia.
 • Agnieszka Cegielska: W moim życiu ważna jest duchowość

  Agnieszka Cegielska: W moim życiu ważna jest duchowość

  Agnieszka Cegielska uważa, że na świecie nie ma nic doskonalszego niż natura. To właśnie na łonie przyrody gwiazda TVN szuka odpoczynku od wielkomiejskiego tempa życia i codziennego stresu. Jej zdaniem współczesny świat narzuca człowiekowi zbyt szybkie tempo życia, pozbawione refleksji i chwil wyciszenia.
 • Telekamery 2017: Komu kibicują Agnieszka Cegielska i Artur Orzech?

  Telekamery 2017: Komu kibicują Agnieszka Cegielska i Artur Orzech?

  Gospodarze tegorocznej 20. gali wręczenia Telekamer Tele Tygodnia zgodnie przyznają, że na scenie jest między nimi chemia. Oznacza to dużą dawkę pozytywnej energii! Komu Agnieszka Cegielska i Artur Orzech kibicują w jubileuszowym plebiscycie?
 • Agnieszka Cegielska: Podróżuję tylko z rodziną

  Agnieszka Cegielska: Podróżuję tylko z rodziną

  Wakacje w pełni, dlatego pytamy Agnieszkę Cegielską, kiedy wybrać się nad polskie morze, by mieć gwarancję słonecznej pogody. Przy okazji dziennikarka zdradza nam swoje przyzwyczajenia urlopowe i czy jeszcze kiedyś zobaczymy ją w "Dzień Dobry TVN".
 • Agnieszka Cegielska: Wolę pogodę od polityki

  Agnieszka Cegielska: Wolę pogodę od polityki

  O najgorszej nawałnicy Agnieszka Cegielska potrafi mówić ciepłym, seksownym głosem. Gwiazda TVN opowiedziała o współpracy z Jarosławem Kuźniarem, miłości do rodzinnego Malborka oraz radach teściowej.
 • Socha, Cegielska, Kręglicka i Steczkowska zdradzają, jakimi są matkami

  Socha, Cegielska, Kręglicka i Steczkowska zdradzają, jakimi są matkami

  Małgorzata Socha, Agnieszka Cegielska, Aneta Kręglicka i Justyna Steczkowska zdradziły Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", jakimi są matkami. - Ja jestem bardzo wymagająca - przyznała Kręglicka.

Filmy - Agnieszka Cegielska (10)

 • Agnieszka Cegielska: Nigdy nie byłam na diecie

  Bardzo pilnuję tego, co jem. Nie chodzi tu jednak o liczenie kalorii, ale o jakość jedzenia - podkreśla Agnieszka Cegielska.
 • Agnieszka Cegielska: Szanuję moją pracę

  Agnieszka Cegielska jest zadowolona z kierunku, w jaki potoczyła się jej kariera zawodowa. Docenia bezpieczeństwo zapewniane przez pracę na etacie oraz możliwości samorozwoju.
 • Agnieszka Cegielska i medycyna ajurwedyjska

  Agnieszka Cegielska uczy się tradycyjnej medycyny indyjskiej od zagranicznych lekarzy. Uczestniczy w kursach, które zakończyć zamierza egzaminem.
 • Gardias, Cegielska i Wendzikowska podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji TVN

  Dorota Gardias, Agnieszka Cegielska, Marta Kuligowska oraz Maciej Dolega codziennie od 10.30 do 12:00 będą prowadzić na żywo program „Studio Active”, w którym głównym tematem rozmów z zaproszonymi gośćmi będzie zdrowy tryb życia. – Nasze życie to ciągły pęd, dużo stresów, a sport jest lekarstwem na wiele bolączek: tych które są w głowie i tych, które są w ciele. Chcemy dotrzeć do każdego. Polacy naprawdę zaczęli się ruszać, chcą zdrowo żyć, ćwiczyć, ale często nie wiedzą jak zacząć. Nie chcą sobie zrobić krzywdy, nie wiedzą czy mogą, często nie mają motywacji, więc my im to wszystko damy na talerzu – mówi Dorota Gardias.