Agata Załęcka

Artykuły - Agata Załęcka (4)

 • Agata Załęcka: Być jak syrena

  Agata Załęcka: Być jak syrena

  Aktorka Agata Załęcka ma nietypową pasję - od niedawna uprawia freediving, czyli nurkowanie na wstrzymanym oddechu.
 • Agata Załęcka zawiedziona Australią

  Agata Załęcka zawiedziona Australią

  Agata Załęcka spełniła swoje marzenie i na przełomie roku poleciała do Australii. Nie do końca jest jednak zadowolona z tego wyjazdu. Choć udało jej się zobaczyć nowe miejsca i znaleźć czas na samotny odpoczynek nad dobrą książką, to jednak odległy kraj mocno ją również rozczarował. Australia nie okazała się rajem, o którym marzyła, a sylwester w Sydney jest według niej mocno przereklamowany.
 • Agata Załęcka: Anna Lewandowska dba o męża

  Agata Załęcka: Anna Lewandowska dba o męża

  Po spotkaniu z Robertem Lewandowskim Agata Załęcka została fanką futbolu. Gwiazda serialu "Na sygnale" jest też zachwyconą żoną piłkarza. Twierdzi, że Anna Lewandowska jest cudowną, ambitną i pewną siebie kobietą, która wspaniale dba o swego męża i jego kolegów z reprezentacji Polski.

Zdjęcia - Agata Załęcka (7)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan

Filmy - Agata Załęcka (3)

 • Agata Załęcka: Anna Lewandowska dba o męża

  Po spotkaniu z Robertem Lewandowskim Agata Załęcka została fanką futbolu. Gwiazda serialu "Na sygnale" jest też zachwyconą żoną piłkarza. Twierdzi, że Anna Lewandowska jest cudowną, ambitną i pewną siebie kobietą, która wspaniale dba o swego męża.
 • Agata Załęcka na potrzeby serialu przeszła kurs jazdy samochodem dostawczym

  „Na sygnale” to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym. – Renata jest buntowniczką, nie lubi zasad, nie da się tak łatwo zaklasyfikować, jest bardzo atrakcyjna, ale czuje się bardzo niezależna i spodobała się bardzo Piotrowi. Niestety, Piotr [grany przez Wieteskę - przyp. red.] na razie nie ma u niej szans, ona go trochę ignoruje, choć on za nią szaleje. To jest taki typ niezależnej, współczesnej dziewczyny, ale takiej, która ma jakiś rys, jakąś swoją historię – mówi Agata Załęcka.
 • Agata Załęcka zaręczyła się z byłym partnerem Joanny Liszowskiej

  Aktorka Agata Załęcka promienieje i choć nie potwierdza, by nie zapeszyć, to wszystko wskazuje na to, że powodem jej radości są zaręczyny z Tadeuszem Głażewskim, byłym partnerem Joanny Liszowskiej. Aktorka przyznaje, że jej życie prywatne układa się jak najlepiej i ostentacyjnie pokazuje pierścionek, który dostała od ukochanego. Ostatnio para spędziła romantyczny urlop w Egipcie. – Moje życie prywatne się układa. Jestem osobą bardzo przesądną, dlatego na razie nie chce zapeszać. Ale jest okej, wszystko jest na dobrej drodze. Niebawem wybieramy się w podróż, w jakieś ciepłe kraje, jak tylko się to wszystko już skończy, żeby odsapnąć, ponurkować – mówi Agata Załęcka, aktorka.